Posebno izdvajamo

Pozorišta - Vodič kroz Beograd

Vodič kroz Beograd

Koncerti  |  Izložbe  |  Bioskopi  |  Pozorišta 
Tribine  |  Sajmovi  |  Razgledanja  |  Karte  



Narodno pozorište
Trg Republike 1
tel. 011/2620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave
www.narodnopozoriste.co.rs
Velika scena
5. maj u 19.30h Izbiračica, drama Koste Trifkovića
6. maj u 19.30h Dama s kamelijama, balet, premijerna obnova
7. maj u 19.30h Seviljski berberin, opera Đoakina Rosinija
8. maj u 19.30h Urnebesna tragedija, po tekstu Dušana Kovačevića, gostuje Crnogorsko narodno pozorište, Podgorica
9. maj u 19h Obeležavanje Dana pobede nad fašizmom u II svetskom
10. maj u 19.30h Ko to tamo peva, balet na muziku Vojislava Vokija Kostića
11. maj u 19.30h Travijata, opera Đuzepea Verdija
12. maj u 19.30h Don Kihot, balet Ludviga Minkusa
13. maj u 19.30h Karmen, opera Žorža Bizea
14. maj u 19.30h Antigona, drama, tragedija Sofokla
15. maj u 12h Dodela nagrade "Žanka Stokić"
15. maj u 20h Dan ansambla "Kolo" - svečani koncert
16. maj u 19.30h Pokojnik, Branislav Nušić
17. maj u 19.30h Kopelija, balet, Leo Delib
18. maj u 19.30h Aida, opera, Đuzepe Verdi
19. maj u 19.30h Aleksandar, drama Ljubiše Geogievskog
20. maj u 19.30h Kir Janja, drama Jovana Sterije Popovića
21. maj u 19.30h Toska, opera Đakoma Pučinija
22. maj u 12h Italijanka u Alžiru, opera Đoakina Rosinija
22. maj u 19.30h Rodoljupci, drama Jovana Sterije Popovića
23. maj u 19.30h Ko to tamo peva, balet na muziku Vojislava Vokija Kostića
24. maj u 19.30h Velika drama, drama Siniše Kovačevića
25. maj u 19.30h Boemi, opera Đakoma Pučinija
26. maj u 19.30h Uspavana lepotica, balet, P. I. Čajkovski
27. maj u 19.30h Marija Stjuart, drama Fridriha Šilera
28. maj u 19h Bal pod maskama, opera Đuzepea Verdija
29. maj u 19.30h Čudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović
30. maj u 19.30h Derviš i smrt, po romanu Meše Selimovića
31. maj u 19.30h Don Kihot, balet Ludviga Minkusa
 
Scena "Raša Plaović"
5. maj u 20.30h Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
7. maj u 20.30h Očevi su grad(ili), drama Borisa Liješevića, gostuje Crnogorsko narodno pozorište, Podgorica
8. maj u 20.30h Ženidba, komedija Nikolaja Gogolja
9. maj u 20.30h Koncert MŠ "Davorin Jenko"
11. maj u 20.30h Moje nagrade, drama po romanu T. Bernharda
12. maj u 20.30h Sirano, drama. Edmon Rostan, pretpremijera
13. maj u 20.30h Sirano, drama. Edmon Rostan, premijera
15. maj u 12h Bastijen i Bastijena, opera, V. A: Mocart, premijera operskog studija "Borislav Popović"
15. maj u 20.30h Javni čas operskog studija "Borislav Popović"
16. maj u 20.30h Bela kafa, komedija Aleksandra Popovića
17. maj u 20.30h Prah, komedija Đerđa Špira, NP u Beogradu i Šabačko pozorište
18. maj u 12h Dodela zlatne značke, u organizaciji KPZS-a i Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije
18. maj u 20.30h Laža i paralaža, Jovan Sterija Popović
19. maj u 20.30h Marija Stjuart, drama Fridriha Šilera, gostuje Visoka škola za film, pozorište i televiziju iz Lođa, Poljska
20. maj u 20.30h Noć u operi, koncert (duo - oboa i harfa), u okviru Harfa festa
21. maj u 20.30h Važno je zvati se Ernest, drama, Oskar Vajld
22. maj u 20.30h Frenki i Džoni obasjani mesečinom, drama, Terens Mek Nali
23. maj u 20.30h Zli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog
24. maj u 20.30h Penelopijada, drama Margaret Etvud, gostuje Centar za kulturu Tivat
25. maj u 20.30h Dodir Makedonije, koncert folklorne grupe "Kopačka", u okviru dana makedonske kulture u Beogradu
26. maj u 20.30h Na dnu, drama Maksima Gorkog
27. maj u 20.30h Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
28. maj u 20.30h Sirano, drama. Edmon Rostan
29. maj u 20.30h Bastijen i Bastijena, opera, V. A: Mocart, premijera operskog studija "Borislav Popović"
30. maj u 20.30h Ženski orkestar, drama, Žan Anuj
31. maj u 20.30h Don Žuan se vraća iz rata, E. fon Horvat, Akademija umetnosti BK, ispitna predstava 2. godine glume Akademije umetnosti
 
Jugoslovensko dramsko pozorište
Kneza Milana 50
tel. 011/2644-447
www.jdp.rs
Scena "Ljuba Tadić"
5. maj u 20h Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
 
Beogradsko dramsko pozorište
Mileševska 64a
tel. 011/2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h
www.bdp.rs
Scena "Rade Marković"
5. maj u 20h Palilulski roman, po motivima iz drame "Iza Božjih leđa", B. Nušića
7. maj u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
8. maj u 20h Čovek, zver i vrlina, Luiđi Pirandelo
9. maj u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
10. maj u 20h Moj sin samo malo sporije hoda, Ivor Martinić
13. maj u 20h Sumnjivo lice, Branislav Nušić
15. maj u 20h Ivanov, "Volkov teatar", Rusija
16. maj u 20h Dve komedije o ljubavi, "Volkov teatar", Rusija
18. maj u 20h Hotel Evropa, Siniša Kovačević
19. maj u 20h Ćeif, M. Fehimović, 100. izvođenje
20. maj u 20h Harold i Mod, Kolin Higins
21. maj u 20h Čovek, zver i vrlina, Luiđi Pirandelo
22. maj u 20h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
25. maj u 20h Transilvanija, D. Nikolić
27. maj u 20h Palilulski roman, po motivima iz drame "Iza Božjih leđa", B. Nušića
28. maj u 20h Harold i Mod, Kolin Higins
29. maj u 20h Sviraj to ponovo Sem, Vudi Alen
31. maj u 20h Eling, Sajmon Bent
 
Nova scena
5. maj u 20.30h Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
10. maj u 20.30h Život je pred tobom, Romen Gari
11. maj u 20.30h Rulet-ples, Aleksandar Jugović
13. maj u 20.30h Igra parova, M. Zupančič
14. maj u 20.30h Berlinski zid, Željko Hubač
17. maj u 20.30h Draga Jelena, Ljudmila Razumovska
20. maj u 20.30h Trpele, Milena Depolo i Boban Skerlić
21. maj u 20.30h Mesec u plamenu, S. Domazet
23. maj u 20.30h Ples sa Bogovima, Brajan Fril
25. maj u 20.30h Derviš i smrt, Meša Selimović
26. maj u 20.30h Mleko, Vasilis Kacikonuris
27. maj u 20.30h Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
30. maj u 20.30h Moje dete, Stojan Srdić
31. maj u 20.30h Oskar i mama Roz, Erik Emanuel Šmit
 
Atelje 212
Svetogorska 21
tel. 011/3247-342
radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave
sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno
www.atelje212.rs
Scena Mira Trailović
5. maj u 20h Makbet, E. Jonesko
6. maj u 20h Pijani, I. Viripajev
7. maj u 20h Ožalošćena porodica, Branislav Nušić
8. maj u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
10. maj u 20h Evropa, I. Sajko, gostuje Imaginarni i Cankarjev dom, Slovenija
12. maj u 20h Kazimir i Karolina, E. fon Horvat
13. maj u 20h Kafa i cigarete - Pozdrav iz Beograda, M. Knežević
14. maj u 20h Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets
17. maj u 20h Mrešćenje šarana, A. Popović, premijera
18. maj u 20h Pogled s mosta, A. Miler, gostuje Gradsko pozorište Podgorica
19. maj u 20h Egzibicionista, O.J. Traven
20. maj u 20h Mrešćenje šarana, A. Popović
21. maj u 20h Makbet, E. Jonesko
23. maj u 20h Mrešćenje šarana, A. Popović
24. maj u 20h Veče V.V. Kinga, koncert u organizaciji pozorišta Atelje 212 i Rock Radia
25. maj u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
26. maj u 20h Kafa i cigarete - Pozdrav iz Beograda, M. Knežević
27. maj u 20h Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets
29. maj u 20h Tango, S. Mrožek
31. maj u 20h Pomorandžina kora, Maja Pelević
 
Scena Petar Kralj
6. maj u 20.30h Primorje, E. Olbi
7. maj u 20.30h Volvo kamioni, E. Lu
8. maj u 20.30h Konstelacije, N. Pejn
12. maj u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
13. maj u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
14. maj u 20.30h Konstelacije, N. Pejn
15. maj u 20.30h Čekaonica, B. Liješević, V. Dimitrijević
18. maj u 20.30h Primorje, E. Olbi
19. maj u 20.30h Čekajući Godoa, Semjuel Beket
20. maj u 20.30h Dar-mar, N. Labjut
21. maj u 20.30h Lice, A. Galin
25. maj u 20.30h Lice, A. Galin
26. maj u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
27. maj u 20.30h Konstelacije, N. Pejn
28. maj u 20.30h Mizeri, S. King
29. maj u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
 
Pozorište na Terazijama
Terazije 29
tel. 011/3229-943
radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno
www.pozoristeterazije.com
Velika scena
5. maj u 19.30h Sweet Charity, N. Simon, C. Koleman, D. Filds, mjuzikl u režiji Mihaila Vukobratovića
7. maj u 19.30h Cigani lete u nebo, mjuzikl u režiji V. Lazića
8. maj u 19.30h Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
11. maj u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
12. maj u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
13. maj u 19.30h Producenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
14. maj u 19.30h Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa
15. maj u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
17. maj u 19.30h Ženski razgovori, gostuje Trsteničko pozorište
18. maj u 19.30h Dva mirisa ruže, muzička melodrama u režiji S. Saletovića
20. maj u 19.30h Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa
21. maj u 19.30h Ženidba i udadba, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vladimira Lazića
22. maj u 19.30h Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
24. maj u 19.30h Glavo luda, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića
25. maj u 19.30h Cigani lete u nebo, mjuzikl u režiji V. Lazića
26. maj u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
27. maj u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
28. maj u 19.30h Viktor Viktorija, E. Eduards, H. Mansini, L. Brikjuz
29. maj u 19.30h Sweet Charity, N. Simon, C. Koleman, D. Filds, mjuzikl u režiji Mihaila Vukobratovića
31. maj u 19.30h Neki to vole vruće, P. Stoun / B. Meril / Dž. Stajn
 
Zvezdara teatar
Milana Rakića 38
tel. 011/2419-664
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave
www.zvezdarateatar.rs
Scena Danilo Bata Stojković
7. maj u 19.30h Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević
15. maj u 19.30h Kumovi, Dušan Kovačević
19. maj u 19.30h Rođendan gospodina Nušića, Dušan Kovačević
20. maj u 19.30h Julije Cezar, Vilijam Šekspir
22. maj u 19.30h Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević
26. maj u 19.30h Suze su OK, Mirjana Bobić Mojsilović
27. maj u 19.30h Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević
28. maj u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
 
Nova scena
13. maj u 20h Čorba od kanarinca, Milopš Radović
14. maj u 20h Večera budala, F. Veber
15. maj u 20h Beton Mahala, izvodi trupa Beton Mahala, Novi Pazar
16. maj u 20h Voz, Kormak Makarti
17. maj u 20h Voz, Kormak Makarti
18. maj u 20h Voz, Kormak Makarti
19. maj u 20h Sokin (zet) i Bosina (snaja), dr Milica Konstantinović
20. maj u 20h Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević
21. maj u 20h Boing-boing, Mark Kamoleti
22. maj u 20h Tramvaj zvani želja, Tenesi Vilijams
23. maj u 20h Šaka, Martin Makdona
26. maj u 20h Šaka, Martin Makdona
27. maj u 20h Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović
28. maj u 20h Savršen kroj, Vladimir Đurđević
31. maj u 20h Govorna mana, Goran Marković
 
Bitef teatar
Skver Mire Trailović 1
tel. 011/3220-608
www.bitef.rs
9. maj u 20h Kratka priča o antihristu, po delu Vladimira Solovjeva Tri razgovora
10. maj u 20h Muškarčine, koncept i režija: Milica Bogavac i Vojislav Arsić
12. maj u 20h Neoplanta, Laslo Vegel, gostuje Novosadsko pozorište Ujvideki Szinhaz
14. maj u 20h Ale i bauci, plesna predstava za decu
17. maj u 20h Crvena - Samoubistvo nacije, Milena Bogavac, režija Vojislav Arsić
21. maj u 20h Jastučko , gostovanje NP Sombor u Bitef teatru
27. maj u 20h Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić, premijera
28. maj u 20h Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić
30. maj u 20h Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić
31. maj u 20h Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić
 
Malo pozorište "Duško Radović"
Aberdareva 1, Tašmajdanski park
tel. 011/7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečija scena
5. maj u 10.30h Naglavačke, D. Aćin i K. Levi
7. maj u 17h Pinokio, K. Krnajski, po motivima knjige Karla Kolodija
8. maj u 12h Tri praseta, režija D. Todorović
10. maj u 10.30h Mačak u čizmama, lutkarska predstava
12. maj u 10.30h Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović
13. maj u 10.30h Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović
13. maj u 20h Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević
14. maj u 17h Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević
15. maj u 12h Strašne priče braće Grim, Tim Sapl/Kerol En Dafi, režija Mik Gordon
17. maj u 10.30h Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni
17. maj u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
18. maj u 10.30h Mačak u čizmama, lutkarska predstava
19. maj u 10.30h Mačak u čizmama, lutkarska predstava
20. maj u 10.30h Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević
20. maj u 20h Plavi čuperak, Miroslav Aleksić, režija Sandra Rodić Janković
21. maj u 17h Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović
22. maj u 12h Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković
24. maj u 10.30h Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković
25. maj u 10.30h Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni
26. maj u 10.30h Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni
27. maj u 10.30h Pinokio, K. Krnajski, po motivima knjige Karla Kolodija
27. maj u 20h Prevaranti, R. Štrbac
 
Pozorište lutaka "Pinokio"
Goce Delčeva 1
tel. 011/2691-715
www.pinokio.rs
Dečja scena
7. maj u 12h Bajke mog detinjstva, I. Bojović
7. maj u 17h Aladinova čarobna lampa, A. Novaković
8. maj u 12h Pepeljuga, Š. Pero
14. maj u 12h Rečna sirena, Todora Valova
14. maj u 17h Cvrčak i mrav, Milena Depolo
15. maj u 12h Tri praseta, B. Mrkšić
21. maj u 12h Bajka o ribaru i ribici, A. S. Puškin
22. maj u 12h Rečna sirena, Todora Valova
29. maj u 12h Lepotica i zver, Igor Bojović
 
Pozorište "Slavija"
Svetog Save 16-18
tel. 011/2436-995
www.pozoriste-slavija.co.rs
5. maj u 20h Koštana, Bora Stanković
7. maj u 20h Amerikanac u Beogradu, Branislav Nušić
12. maj u 20h Perverzije u Čikagu, D. Memet
13. maj u 20h Lopuže, Branislav Nušić
14. maj u 20h Kako vreme brzo prolazi, Branislav Nušić
17. maj u 20h Oli mi ga dati?, Matija Bećković / Petar Božović
18. maj u 20h Opasna igra, Branislav Nušić
19. maj u 20h Koštana, Bora Stanković
20. maj u 20h Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)
21. maj u 20h CABAres CABArei, Zijah Sokolović
24. maj u 20h Karamazovi/Sablasni eros, F. M. Dostojevski
26. maj u 20h Reče mi jedan čoek,ćeraćemo se još kad budem mlađi, Matija Bećković/Petar Božović
27. maj u 20h Kirija, Branislav Nušić / Radoslav Dorić
28. maj u 20h Vreme časti i ponosa, Boško Puletić / Mića Živojinović
29. maj u 20h Ujež, Branislav Nušić
30. maj u 20h Jasmin na stranputici, Ljiljana Lašić
31. maj u 20h Vlast, Branislav Nušić
 
Opera & Theatre Madlenianum
Glavna 32, Zemun
tel. 011/3162-797
www.madlenianum.rs
Mala scena
9. maj u 20h Lolita, drama, V. Nabokov
11. maj u 20h Halo Beograd, kabare, po tekstu Mome Kapora
12. maj u 20h Kazanova protiv Don Žuana, drama, Miodrag Ilić, reditelj Predrag Ejdus
16. maj u 20h I konje ubijaju, zar ne?, Horas Mekoj, dramsko-plesna predstava
17. maj u 20h Kazanova protiv Don Žuana, drama, Miodrag Ilić, reditelj Predrag Ejdus
23. maj u 20h Ispovest Dmitrija Karamazova, monodrama, adaptacija dela romana F.M.Dostojevskog, igra Nebojša Dugalić
26. maj u 20h Lolita, drama, V. Nabokov
 
Velika scena
5. maj u 19.30h Male tajne, Goran Marković
8. maj u 17h Crvene cipelice, adaptacija "Čarobnjaka iz Oza", 10. Evropski operski dani
8. maj u 19.30h Operske arije i dueti sa Svetske operske scene, Zemunski kamerni orkestar, dirigent Đ. Stanković, solisti J. Mihajlović i B, Podrumac, 10. Evropski operski dani
10. maj u 19.30h Milanković, biografska muzička drama, Vasilija Antonijević
13. maj u 19.30h Veliki Getsbi, F. S. Ficdžerald
14. maj u 19.30h Rebeka, mjuzikl, M. Kunce, S. Levai
22. maj u 19.30h Anželika, komična opera Ž. Iber, premijerna obnova
24. maj u 19.30h Krvava svadba - Bolero, balet u dva dela, koreograf i reditelj: Krunislav Simić
25. maj u 19.30h Miloš Crnjanski, drama, S. Milovanović, I. Vujić, M. Latinović
30. maj u 19.30h Anželika, komična opera Ž. Iber
31. maj u 19.30h Veliki Getsbi, F. S. Ficdžerald
 
Pan teatar
Bulevar Kralja Aleksandra 298
tel. 011/2418-524
www.panteatar.rs
7. maj u 12h Lepotica i zver
7. maj u 17h Konjski zubić u našega cara
8. maj u 12h Ja sam se zaljubiška
8. maj u 17h Alisa u zemlji Oza
14. maj u 17h Mnogo brige ni oko čega
15. maj u 17h Sami u kući
21. maj u 17h Petar Pan
 
KC Čukarica
Turgenjevljeva 5
tel. 011/3552-678
5. maj u 20h Nobelovac i ja
 
Akademija 28
Nemanjina 28
tel. 011/3616-020
www.akademija28.com
6. maj u 20h Tugo Boške - šta se to tebe evenutalno smatra, uloga: Milica Nikolić
7. maj u 20h Kontraš, Duško Premović, igra: Ljubomir Bandović
8. maj u 20h Samo da znaš koliko te volim, dramatizovana komična proza bez posledica
9. maj u 20h Cimet i vanila, uloge: Vesna Stanković, Vanja Milačić, Dušica Novaković
12. maj u 20h Ljubav u doba kokaina, uloge: Mirjana Mićić, Marko Marković
13. maj u 20h Čekajući ministra, uloge: Ana Kokić, Milan Pajić, Semir Gicić
15. maj u 20h Zabranjeno voće, uloge: Snežana Savić, Milica Milša, Nena Novović, Snežana Kovačev, Miodrag Milovanov...
17. maj u 20h Pazi šta želiš, uloge: Aleksandar Radojičić, Sandra Tomić, Radovan Vujović
19. maj u 20h Korak do poziva, uloge: Jovana Petronijević
20. maj u 20h Imamo dojavu, uloge: Olga Odanović, Dubravka Mijatović, Anastasija Mandić, Sena Đorović
21. maj u 20h Poslednja šansa, Mirjana Bobić Mojsilović
23. maj u 20h Lina, od kamena tvrđa, uloge: Vesna Stanković
24. maj u 20h Plastika, uloge: Nela Mihailović, Suzana Petričević
25. maj u 20h Lilika, uloga: Sandra Nogić
27. maj u 20h Čik, seti se, komedija, Branko Dimitrijević
28. maj u 20h Zlatni lančić od bižuterije, uloga: Andrija Milošević
29. maj u 20h Čekajući ministra, uloge: Ana Kokić, Milan Pajić, Semir Gicić
31. maj u 20h Lujza Mišić, Saša Simonović, režija: Vesna Stanković, igra: Sonja Jauković
 
Teatar Le Studio
Venizelosova 42
tel. 064/187-1731
www.lestudio.kpf@gmail.com
www.lestudio.tk
7. maj u 20h Kabare Čikago
8. maj u 20h Kabare Čikago
15. maj u 20h Istrajnost, inspirisana dramom "Parobrod istrajnost" Šarla Vildraka, na festivalu Joakim Vujić
19. maj u 20h Raspareni par, Nil Sajmon, u Hotelu Excelsior
21. maj u 20h Raspareni par, Nil Sajmon
29. maj u 20h Raspareni par, Nil Sajmon
 
Teatar Carte Blanche
Karađorđeva 9
tel. 011/4209-070
5. maj u 21.30h Četvrtak veče sa Nadom Pavlović
 
Guarnerius
Dž. Vašingtona 12
tel. 011/3345-237
info@guarnerius.rs
www.guarnerius.rs
Nema predstava
 
Dah teatar
Marulićeva 8
tel. 011/2441-680
dahteatar@sbb.rs
www.dahteatarcentar.com
Nema predstava
 
Dečiji kulturni centar
Takovska 8
tel. 011/3242-0013
www.dkcb.rs
Nema predstava
 
Dečje pozorište "Čarapa"
Španskih boraca 24
tel. 011/3133-673
pozoristecarapa@gmail.com
pozoristecarapa.com
Nema predstava
 
Dom kulture "Studentski grad"
Bulevar Zorana Đinđića 179
tel. 011/2691-442
www.dksg.rs
Nema predstava
 
Dom omladine
Makedonska 22
tel. 011/3220-127
dobinfo@domomladine.org
www.domomladine.org
Nema predstava
 
Dom sindikata
Dečanska 14
tel. 011/323-4849
www.dds.co.rs
Nema predstava
 
KPGT
Međunarodni art centar, Radnička 3
066/977-3129
kpgtyu@gmail.com
www.kpgtyu.org
Nema predstava
 
Kuća Đure Jakšića
Skadarska 34
tel. 011/7230-302
info@kucadjurejaksica.rs
www.kucadjurejaksica.rs
Nema predstava
 
KC Rakovica
M. Kranjca 7
tel. 011/3582-493
Nema predstava
 
Muzej Narodnog pozorišta
Francuska 3
tel. 011/3284-473
Nema predstava
 
Muzej pozorišne umetnosti
Gospodar Jevremova 19
tel. 011/2626-630
www.mpus.org.rs
Nema predstava
 
Pozorištance "Puž"
R. Grujića 21
tel. 011/2438-036
radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h
www.pozoristepuz.com
Nema predstava
 
Pozorište "Dadov"
D. Maksimović 6/I
tel. 011/3243-643
radno vreme blagajne od 9 do 21h
www.dadov.rs
Nema predstava
 
Pozorište "Boško Buha"
Trg Republike 3
tel. 064-8242-250
Bilatelarnica: UK Vuk Karadžić, Bulevar Kralja Aleksandra 77a
www.buha-theater.com
Nema predstava
 
Radionica integracije
B. Krsmanovića 28a, Bara Venecija
tel. 011/2030-570
Nema predstava
 
SKC
Kralja Milana 48
tel. 011/3602-036
Nema predstava
 
Teatar 78
Resavska 78
tel. 011/3615-307
www.teatar78.com
Nema predstava
 
Teatar Levo
Resavska 11
tel. 011/3233-002
Nema predstava
 
Teatar na Savi
M. Popovića 72 (Blok 23)
tel. 063/1255-175
Nema predstava
 
UK "Vuk Karadžić"
Bulevar Kralja Aleksandra 77a
tel. 011/4087-505
vukultura@gmail.com
www.ukvuk.org.rs
Nema predstava
 
UK "Palilula"
Mitropolita Petra 8
tel. 011/2762-225
Nema predstava
 
UK Parobrod
Kapetan Mišina 6
tel. 011/4142-168
info@ukparobrod.rs
www.ukparobrod.rs
Nema predstava
 
Fakultet dramskih umetnosti
Bulevar umetnosti 20
tel. 011/2135-684
fduinfo@fdu.bg.ac.rs
www.fdu.edu.rs
Nema predstava
 
Centar za kulturnu dekontaminaciju
Birčaninova 21
tel. 011/3610-270
www.czkd.org
Nema predstava





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.