Posebno izdvajamo

Pozorišta - Vodič kroz Beograd

Vodič kroz Beograd

Koncerti  |  Izložbe  |  Bioskopi  |  Pozorišta 
Tribine  |  Sajmovi  |  Razgledanja  |  Karte  



Narodno pozorište
Trg Republike 1
tel. 620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave
www.narodnopozoriste.co.rs
Velika scena
4. mart u 19.30h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
5. mart u 19.30h Put u Damask, drama, August Strindberg
6. mart u 19.30h Melanholični snovi grofa Save Vladislavića, opera Svetsilava Božića
7. mart u 19.30h Saloma, opera Riharda Štrausa
8. mart u 19.30h Put u Damask, drama, August Strindberg
9. mart u 19.30h Čudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović
10. mart u 19.30h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
11. mart u 19.30h Travijata, opera Đuzepea Verdija
12. mart u 19.30h Izbiračica, drama Koste Trifkovića
13. mart u 19.30h Kir Janja, drama Jovana Sterije Popovića
14. mart u 19.30h Ljubavni napitak, opera Gaetana Donicetija
15. mart u 12h Dodela nagrade "Žanka Stokić"
15. mart u 19.30h Čudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović
16. mart u 19.30h Pokojnik, Branislav Nušić
16. mart u 19.30h Melanholični snovi grofa Save Vladislavića, opera Svetsilava Božića
18. mart u 19.30h Dama s kamelijama, balet, premijerna obnova
19. mart u 20h Proslava 80 godina gradske bolnice, zadužbine Nikole Spasića
20. mart u 19.30h Srpska trilogija, drama po romanu Stevana Jakovljevića
21. mart u 19.30h Seviljski berberin, opera Đoakina Rosinija
22. mart u 19.30h Karmen, opera Žorža Bizea
23. mart u 19.30h Narodni poslanik, drama
25. mart u 19.30h Atila, opera
26. mart u 19.30h Majka hrabrost i njena deca, drama Bertolta Brehta
27. mart u 19.30h Henri šesti, drama Vilijama Šekspira
28. mart u 19.30h Toska, opera Đakoma Pučinija
29. mart u 19.30h Slika Dorijana Greja, balet, u koreografiji Vladimira Logunova, prema romanu Oskara Vajlda
30. mart u 19.30h Slika Dorijana Greja, balet, u koreografiji Vladimira Logunova, prema romanu Oskara Vajlda
31. mart u 19.30h Dama s kamelijama, balet, premijerna obnova
 
Scena "Raša Plaović"
4. mart u 20.30h Zli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog
5. mart u 20.30h Kovači, komedija Miloša Nikolića
6. mart u 20.30h Važno je zvati se Ernest, drama, Oskar Vajld
7. mart u 20.30h Seksualne neuroze naših roditelja, drama Lukasa Barfusa
8. mart u 20.30h Naši sinovi, drama Vojislava Jovanovića Maramboa
10. mart u 20.30h Kod večite slavine, drama, Momčilo Nastasijević
11. mart u 20.30h Ženski orkestar, drama, Žan Anuj
12. mart u 20.30h Knjiga druga, drama Branislava Nušića
13. mart u 20.30h Uspavanka za vuka ničijeg, drama, Ksenija Popović
14. mart u 20.30h Zagonente varijacije, drama Erika E. Šmita
15. mart u 20.30h Solunci govore, dokumentarna drama Antonija Đurića, gostujuća predstava
16. mart u 20.30h Kovači, komedija Miloša Nikolića
17. mart u 20.30h Ogvožđena, drama, Gorana Belančević
18. mart u 20.30h Seksualne neuroze naših roditelja, drama Lukasa Barfusa
19. mart u 20.30h Bizarno, drama, Željko Hubač
20. mart u 20.30h Tašna, drama Borisava Stankovića, gostuje NP "Bora Stanković" iz Vranja
21. mart u 12h Pesničko podne, povodom Svetskog dana poezije, U organizaciji Zadužbine "Dositej Obradović"
21. mart u 20.30h Nesporazum, drama, Alber Kami
22. mart u 20.30h Ženski orkestar, drama, Žan Anuj
23. mart u 20.30h Bizarno, drama, Željko Hubač
24. mart u 20.30h Ženidba, komedija Nikolaja Gogolja
25. mart u 20.30h Laža i paralaža, Jovan Sterija Popović
27. mart u 20.30h Koncert ansambla Duo Moderato
28. mart u 20.30h Igrajući žrtvu, drama Vladimira i Olega Presnjakova
29. mart u 20.30h Heda Gabler, drama Henrika Ibzena
30. mart u 20.30h Važno je zvati se Ernest, drama, Oskar Vajld
31. mart u 20.30h Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
 
Jugoslovensko dramsko pozorište
Srpskih vladara 50
tel. 2644-447
www.jdp.co.rs
Scena "Ljuba Tadić"
4. mart u 20h Zmajeubice, Milena Marković
5. mart u 20h Gospođica, Ivo Andrić
6. mart u 20h Šine, Milena Marković
7. mart u 20h Tartif, Ž. B. P. Molijer
8. mart u 20h Unosno mesto, Aleksandar Nikolajevič Ostrovski
10. mart u 20h Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
12. mart u 20h Metamorfoze, po Ovidiju
13. mart u 20h Dnevnik o Čarnojeviću, Miloš Crnjanski
14. mart u 20h Skakavci, B. Srbljanović
15. mart u 20h Otelo, Vilijam Šekspir
16. mart u 20h Zmajeubice, Milena Marković
18. mart u 20h Gospođica, Ivo Andrić
20. mart u 20h Sumnjivo lice, Branislav Nušić
22. mart u 20h Unosno mesto, Aleksandar Nikolajevič Ostrovski
23. mart u 20h Dnevnik o Čarnojeviću, Miloš Crnjanski
25. mart u 20h Višnjik, Anton Pavlovič Čehov
26. mart u 20h Tako je moralo biti, B. Nušić
27. mart u 20h Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu), Biljana Srbljanović
29. mart u 20h Otelo, Vilijam Šekspir
30. mart u 20h Unosno mesto, Aleksandar Nikolajevič Ostrovski
 
Teatar "Bojan Stupica"
5. mart u 20.30h Histerija, Teri Džonson
6. mart u 20.30h Drama o Mirjani i ovima oko nje, I. Martinić
7. mart u 20.30h Hadersfild, Uglješa Šajtinac
8. mart u 20.30h Shopping & Fucking, Mark Rejvenhil
9. mart u 20.30h Razbijeni krčag, Hajnrih fon Klajst
10. mart u 20.30h Švabica, L. Lazarević
11. mart u 20.30h Hinkeman, šta mora neka bude, Vuk Bošković
13. mart u 20.30h Izdaja, Harold Pinter
17. mart u 20.30h Zločin i kazna, F.M. Dostojevski
19. mart u 20.30h Razbijeni krčag, Hajnrih fon Klajst
20. mart u 20.30h Zapisi iz podzemlja, F. M. Dostojevski
21. mart u 20.30h Histerija, Teri Džonson
24. mart u 20.30h Izdaja, Harold Pinter
25. mart u 20.30h Pokojnik, Branislav Nušić
28. mart u 20.30h Hadersfild, Uglješa Šajtinac
31. mart u 20.30h Samo neka bude lepo, Doroti Parker
 
Studio "JDP"
22. mart u 20.30h Marks u Sohou, Hauard Zin
23. mart u 20.30h Marks u Sohou, Hauard Zin
 
Beogradsko dramsko pozorište
Mileševska 64a
tel. 2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h
www.bdp.rs
Scena "Rade Marković"
4. mart u 20h Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
6. mart u 20h Hotel Evropa, Siniša Kovačević
7. mart u 20h Nosorog, NP Kikinda
9. mart u 20h Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
10. mart u 20h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
11. mart u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
12. mart u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
13. mart u 20h Sviraj to ponovo Sem, Vudi Alen
16. mart u 20h Moj sin samo malo sporije hoda, Ivor Martinić
17. mart u 20h Anđeli čuvari, Staša Koprivica
19. mart u 20h Hotel Evropa, Siniša Kovačević
21. mart u 20h Ples sa Bogovima, premijera
22. mart u 20h Ples sa Bogovima
23. mart u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
24. mart u 20h Vina i pingvina, Kraljevačko pozorište
25. mart u 20h Transilvanija, D. Nikolić
27. mart u 20h Beogradski festival igre
28. mart u 20h Ples sa Bogovima
29. mart u 20h Hotel Evropa, Siniša Kovačević
31. mart u 20h Beogradski festival igre
 
Nova scena
4. mart u 20.30h Draga Jelena, Ljudmila Razumovska
8. mart u 20.30h Rulet-ples, premijera
9. mart u 20.30h Rulet-ples
10. mart u 20.30h Usamljeni zapad, Martin Mekdona
13. mart u 20.30h Derviš i smrt, Meša Selimović
14. mart u 20.30h Igra parova, M. Zupančič
15. mart u 20.30h Mesec u plamenu, S. Domazet
17. mart u 20.30h Trpele, Milena Depolo i Boban Skerlić
19. mart u 20.30h Rulet-ples
20. mart u 20.30h Život je pred tobom, Romen Gari
22. mart u 20.30h Mleko, Vasilis Kacikonuris
24. mart u 20.30h Ne igraj na Engleze, V. Đurđević
28. mart u 20.30h Art
30. mart u 20.30h Rulet-ples
 
Atelje 212
Svetogorska 21
tel. 3247-342
radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave
sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno
www.atelje212.co.rs
Scena Mira Trailović
5. mart u 20h Kazimir i Karolina, E. fon Horvat
6. mart u 20h Džepovi puni kamenja, Meri Džouns
7. mart u 20h Revizor, N. V. Gogolj
8. mart u 20h Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets
9. mart u 20h Ožalošćena porodica, Branislav Nušić
10. mart u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
12. mart u 20h Bog masakra, Jasmina Reza
14. mart u 20h Džepovi puni kamenja, Meri Džouns
15. mart u 20h Trst, M. Radović
16. mart u 20h Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets
17. mart u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
19. mart u 20h Sveti Georgije ubiva aždahu, D. Kovačević
20. mart u 20h Ožalošćena porodica, Branislav Nušić
21. mart u 20h Kazimir i Karolina, E. fon Horvat
22. mart u 20h Revizor, N. V. Gogolj
24. mart u 20h Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets
26. mart u 20h Beogradski festival igre, Ostriga
27. mart u 20h Kazimir i Karolina, E. fon Horvat
28. mart u 20h Ožalošćena porodica, Branislav Nušić
29. mart u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
30. mart u 20h Pazarni dan, A. Popović
31. mart u 20h Egzibicionista, O.J. Traven
 
Scena Petar Kralj
6. mart u 20.30h Volvo kamioni, E. Lu
7. mart u 20.30h Pomorandžina kora, Maja Pelević
8. mart u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
9. mart u 20.30h Čekaonica, B. Liješević, V. Dimitrijević
10. mart u 20.30h Mizeri, S. King
13. mart u 20.30h Dok nas smrt ne rastavi, Mira Furlan
14. mart u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
15. mart u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
16. mart u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
17. mart u 20.30h Ćelava pevačica, E. Jonesko
19. mart u 20.30h Terapija, Jordan Cvetanović
20. mart u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
21. mart u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
24. mart u 20.30h Mizeri, S. King
26. mart u 20.30h Pomorandžina kora, Maja Pelević
27. mart u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
28. mart u 20.30h Volvo kamioni, E. Lu
29. mart u 20.30h Čekaonica, B. Liješević, V. Dimitrijević
30. mart u 20.30h Volvo kamioni, E. Lu
 
Pozorište na Terazijama
Terazije 29
tel. 330-26-23; 322-99-43
radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno
www.pozoristeterazije.com
Velika scena
4. mart u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
5. mart u 19.30h Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa
7. mart u 19.30h Producenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
8. mart u 19.30h Ženidba i udadba, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vladimira Lazića
11. mart u 19.30h Viktor Viktorija, E. Eduards, H. Mansini, L. Brikjuz
12. mart u 19.30h Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa
13. mart u 19.30h Glavo luda, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića
14. mart u 19.30h Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
15. mart u 19.30h Neki to vole vruće, P. Stoun / B. Meril / Dž. Stajn
17. mart u 19.30h Cigani lete u nebo, mjuzikl u režiji V. Lazića
18. mart u 19.30h Viktor Viktorija, E. Eduards, H. Mansini, L. Brikjuz
19. mart u 19.30h Producenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
20. mart u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
21. mart u 19.30h Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
26. mart u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića, pretpremijera
27. mart u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića, premijera
31. mart u 19.30h Dva mirisa ruže, muzička melodrama u režiji S. Saletovića
 
Zvezdara teatar
Milana Rakića 38
tel. 419-664, 414-527
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave
www.zvezdarateatar.rs
Scena Danilo Bata Stojković
6. mart u 19.30h Kumovi, Dušan Kovačević
7. mart u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
8. mart u 19.30h Otrgnuto od zaborava, stari rok majstori
10. mart u 19.30h Maratonci trče počasni krug, režija: Milica Kralj
12. mart u 19.30h Kumovi, Dušan Kovačević
14. mart u 19.30h Suze su OK, Mirjana Bobić Mojsilović
18. mart u 19.30h Maratonci trče počasni krug, režija: Milica Kralj
19. mart u 19.30h Rođendan gospodina Nušića, Dušan Kovačević
21. mart u 19.30h Garavi sokak, koncert
22. mart u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
25. mart u 19.30h Veliki talas, Igor Amadej
26. mart u 19.30h Rodoljubac, Milovan Vitezović
28. mart u 19.30h Savršen kroj, Vladimir Đurđević
29. mart u 19.30h Rodoljubac, Milovan Vitezović
30. mart u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
31. mart u 19.30h Rođendan gospodina Nušića, Dušan Kovačević
 
Nova scena
6. mart u 20h Veliki talas
7. mart u 20h Boing-boing, Mark Kamoleti
9. mart u 20h Ljubavnik velikog stila, Rej Kuni
12. mart u 20h Pozovi M radi užitka, Mirjana Bobić Mojsilović
14. mart u 20h Boing-boing, Mark Kamoleti
15. mart u 20h Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović
18. mart u 20h Leptiri su slobodni, Leonard Gerš
19. mart u 20h Sokin (zet) i Bosina (snaja), dr Milica Konstantinović
20. mart u 20h Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević
22. mart u 20h Savršen kroj, Vladimir Đurđević
23. mart u 20h Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović
24. mart u 20h Mikrofonija - Srđan Jovanović, standup komedija
26. mart u 20h Čorba od kanarinca, Milopš Radović
27. mart u 20h Stand Down - Nebojša Milovanović
29. mart u 20h Sokin (zet) i Bosina (snaja), dr Milica Konstantinović
31. mart u 20h Boing-boing, Mark Kamoleti
 
Bitef teatar
Skver Mire Trailović 1
tel. 3220-608
www.bitef.rs
4. mart u 20h Život stoji, život ide dalje, Filip Vujošević
5. mart u 20h Ja i ti!, po motivima filma "Šta se dogodilo sa Bejbi Džejn", B. Stojković i O. Viktorović Đurašković
6. mart u 20h Grobnica za Borisa Davidoviča
7. mart u 20h O s(a)vesti, esej o pokretu o Dadi Vujasinović
9. mart u 20h Don Žuan, klasika, fantastika i mentalna gimnastika, Ž.B.P. Molijer
11. mart u 20h Ale i bauci, plesna predstava za decu
12. mart u 20h Kratka priča o antihristu, po delu Vladimira Solovjeva Tri razgovora
13. mart u 20h Kratka priča o antihristu, po delu Vladimira Solovjeva Tri razgovora
17. mart u 20h San žute čarape, Dalija Aćin Thelander
18. mart u 20h Čehov je Tolstoju rekao zbogom
20. mart u 11 i 14h Javno čitanje tekstova u BITEF teatru, Onda kad je nestao, Zona
21. mart u 20h Povratak Zombija - Ep. 3
23. mart u 20h Želeće mašine, Isidora Stanišić, plesna predstava
24. mart u 20h Muškarčine, koncept i režija: Milica Bogavac i Vojislav Arsić
25. mart u 20h Ale i bauci, plesna predstava za decu
27. mart u 20h Dvostruki teret, učenje o nacional-socijalizmu i Holokaustu u Evropi, premijera
28. mart u 20h Život stoji, život ide dalje, Filip Vujošević
 
Malo pozorište "Duško Radović"
Aberdareva 1, Tašmajdanski park
tel. 7858-439, 7858-440
www.malopozoriste.co.rs
Dečija scena
4. mart u 12h Tri praseta, Igor Bojović
5. mart u 12h Tri praseta, Igor Bojović
6. mart u 10.30h Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković
7. mart u 17h Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković
8. mart u 12h Ko je Loret?, F. Kadije
13. mart u 11h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
14. mart u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
15. mart u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
17. mart u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
19. mart u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
20. mart u 10.30h Skoro svako može da padne (osim čaplje), po motivima priča Ton Telehena
21. mart u 17h Skoro svako može da padne (osim čaplje), po motivima priča Ton Telehena
22. mart u 12h Pinokio, S. Obradović, po motivima knjige Karla Kolodija
24. mart u 10.30h Pinokio, S. Obradović, po motivima knjige Karla Kolodija
25. mart u 20h Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca
26. mart u 10.30h Tri praseta, Igor Bojović
27. mart u 10.30h Strašne priče braće Grim, Tim Sapl/Kerol En Dafi, režija Mik Gordon
28. mart u 17h Strašne priče braće Grim, Tim Sapl/Kerol En Dafi, režija Mik Gordon
29. mart u 12h Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković
 
Pozorište lutaka "Pinokio"
Gode Delčeva 1
tel. 2691-715
www.ptpinokio.rs
Dečja scena
4. mart u 10.30h Tri praseta, B. Mrkšić
 
Pozorište "Slavija"
Svetog Save 16-18
tel. 2436-995 i 2437-395
www.pozoriste-slavija.co.rs
4. mart u 20h Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)
5. mart u 20h Pravac Evropa, D. Vučićević / V. Mitrović
6. mart u 20h Karamazovi/Sablasni eros, F. M. Dostojevski
7. mart u 20h Dogodine u isto vreme, Bernard Slejd
8. mart u 20h Ujež, Branislav Nušić
9. mart u 20h ZAR, Iran, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
10. mart u 20h Opasna igra, Branislav Nušić, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
11. mart u 20h Juda iz Gologljeva, Rusija, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
12. mart u 20h Pre doručka, Egipat, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
13. mart u 20h Komad, Crna Gora, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
14. mart u 20h Peter@burg, Izrael, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
15. mart u 20h Sve o ženama, Rusija, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
16. mart u 20h Ujež, Branislav Nušić, XIV Međunarodni pozorišni festival Slavija 2015
17. mart u 20h Slobodne žene balkanske, Ljiljana Lašić
18. mart u 20h Jasmin na stranputici, Ljiljana Lašić
19. mart u 20h Zvezde i talenti, M. Kameloti /Rade Vukotić
20. mart u 20h Ljubavnici, Mark Kameleti
21. mart u 20h Perverzije u Čikagu, D. Memet
22. mart u 20h Cimeri, Rade Vukotić
23. mart u 20h Ko se boji Virdžinije Vulf, E. Olbi
24. mart u 20h Vlast, Branislav Nušić
25. mart u 20h Prevaranti, Pierrin Basquiera/Vida Crnčev Basara
26. mart u 20h Kako vreme brzo prolazi, Branislav Nušić
27. mart u 20h CABAres CABArei, Zijah Sokolović
28. mart u 20h Kirija, Branislav Nušić / Radoslav Dorić
29. mart u 20h Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)
30. mart u 20h Ne šetaj se gola, Žorž Fejdo, Veljko Mićunović
31. mart u 20h Obično veče, Milan Lane Gutović
 
Opera & Theatre Madlenianum
Glavna 32, Zemun
tel. 3162-797, 2180-400
www.madlenianum.rs
Mala scena
6. mart u 20h Ispovest Dmitrija Karamazova, monodrama, adaptacija dela romana F.M.Dostojevskog, igra Nebojša Dugalić
9. mart u 20h Frida Kalo, S. Domazet, režija Ivana Vujić
16. mart u 20h I konje ubijaju, zar ne?, Horas Mekoj, dramsko-plesna predstava
20. mart u 20h I konje ubijaju, zar ne?, Horas Mekoj, dramsko-plesna predstava
24. mart u 20h Halo Beograd, Momo Kapor
 
Velika scena
8. mart u 19.30h Ljubavni napitak, opera za mlade, Feliče Romani
11. mart u 19.30h Ana Karenjina, drama prema istoimenom romanu Lava Tolstoja, Armin Petras
13. mart u 19.30h Tajna Grete Garbo, melodrama, M. Gavran
14. mart u 19.30h Bečka krv, opereta J. Štrausa
18. mart u 19.30h Plavi anđeo, melodrama, B. Pipović
23. mart u 19.30h Jadnici, mjuzikl, N. Bradić
29. mart u 19.30h Male tajne, Goran Marković
30. mart u 19.30h Ledeni svitac, monodrama Vladan Radoman
 
Pan teatar
Bulevar Kralja Aleksandra 298
tel. 2418-524
www.panteatar.rs
7. mart u 17h Pepeljuga, braća Grim
8. mart u 12h Aladinova Ciciban lampa
8. mart u 17h Dođi mi u san, premijera
14. mart u 17h Lepotica i zver
15. mart u 12h Sami u kući
15. mart u 17h Uspavana lepotica, Željko Hubač
15. mart u 17h Uspavana lepotica, Željko Hubač
22. mart u 12h Bajka o mudrookom prasencetu, Miodrag Milovanov
22. mart u 17h Dođi mi u san
28. mart u 17h Snežana u zemlji patuljaka, Miodrag Milovanov, ROĐENDAN POZORIŠTA
29. mart u 12h Pipi Duga Čarapa u kvizioneru
29. mart u 17h Carevo novo odelo
 
KC Čukarica
Turgenjevljeva 5
tel. 3582-493
Scena plus
Turgenjevljeva 5
tel. 3552-678
4. mart u 20h Skadarlijka
 
Akademija 28
Nemanjina 28
tel. 3616-020
www.akademija28.com
7. mart u 20h Samo da znaš koliko te volim, dramatizovana komična proza bez posledica
8. mart u 20h Pazi s kime spavaš, uloge: Mirka Vasiljević, Nemanja Janičić, Zinaida De Dakin, Semir Gicić, Igor Damnjanović
14. mart u 20h Legija časti - Milunka Savić, uloge: Milenko Pavlov, Zlata Numanagić, Ivan Zablaćanski
19. mart u 20h Istočni anđeo, Ljiljana Lašić, režija Dragoslav Ilić
21. mart u 20h Luda žurka, igraju: Milenko Pavlov, Milica Milša...
22. mart u 20h Svlačenje, Mirjana Bobić Mojsilović
24. mart u 20h Pukla bruka
26. mart u 20h A gde su kokoške, uloge: Monika Romić, Tatjana Kecman
27. mart u 20h Metar i po do Cezara, Vesna Stanković
28. mart u 20h Poslednja šansa, Mirjana Bobić Mojsilović
 
SKC
Kralja Milana 48
tel. 3602-011
4. mart u 20h Plivati uz reku
 
Teatar 78
Resavska 78
tel. 3615-307
www.teatar78.com
7. mart u 17h Put po svetu na trotonetu, Tode Nikoletić
8. mart u 12h Začarana princeza, gostujuća predstava, besplatno za mame i bake
 
48. BITEF
tel. 33444-318
Nema predstava
 
Teatar Le Studio
Venizelosova 42
tel. +381-64-187-1731
www.lestudio.kpf@gmail.com
www.lestudio.tk
Nema predstava
 
Avala film
K. Višeslava 88
tel. 3033-311
Nema predstava
 
Academic City
Bulevar AVNOJ-a 152a
tel. 2698-222
Nema predstava
 
AKUD Lola
Resavska 11
tel. 3233-002
Nema predstava
 
AP "Krsmanović"
Balkanska 4
tel. 3613-451
Nema predstava
 
ART 011
Turgenjevljeva 5 (B. Brdo)
tel. 2544-972
Bioskop "Šumadija"
Nema predstava
 
Bakine priče
Bulevar umetnosti 27
tel. 21-62-423
Nema predstava
 
Barutana
Kalemegdan
Nema predstava
 
Belef centar
Dobračina 30
tel. 323-8341
Nema predstava
 
BELEF 2014
Nema predstava
 
Beogradska tvrđava, Rov iza Vojnog muzeja
Nema predstava
 
Beogradska tvrđava, Šanac kod Leopoldove kapije
Nema predstava
 
Beton hala teatar
Narodnog fronta 3
tel. 684-588
Nema predstava
 
Biblioteka grada Beograda
Knez Mihajlova 56
tel. 2024-000
Nema predstava
 
Bioskop "Partizan"
Savski trg 9
tel. 642-570
Nema predstava
 
Bojčinsko kulturno leto
Progar
tel. 8443-272
Nema predstava
 
Botanička bašta "Jevremovac"
Nema predstava
 
Branko Krsmanović
Balkanska 4
tel. 3613-451
Nema predstava
 
Vračarski omladinski centar "Dadov"
D. Maksimović 6/I
tel. 3243-643
radno vreme blagajne od 9 do 21h
www.dadov.rs
Nema predstava
 
D. Radović
Goce Delčeva 1
tel. 2671-450
Nema predstava
 
Dah teatar
Marulićeva 8
tel. 2441-680
Nema predstava
 
Dereta Art Piano Centar
Knez Mihajlova 46
tel. 011/262 79 34, 303 3
Nema predstava
 
Dečiji kulturni centar
Takovska 8
tel. 3242-011
Nema predstava
 
Dom kulture "Studentski grad"
Bulevar Zorana Đinđića 179
tel. 2691-442
Nema predstava
 
Dom omladine
Makedonska 22
tel. 3248-202
Nema predstava
 
G. Jevremova 39
tel. 064/333-86-87
Nema predstava
 
Dom sindikata
Dečanska 14
tel. 323-4849
Nema predstava
 
Etnografski muzej
Studentski trg 13
tel. 3281-888
Nema predstava
 
Zindan kapija
Kalemegdan
Nema predstava
 
Jevrejski centar za kulturu
Kralja Petra 71a
tel. 2622-634
Nema predstava
 
KPGT
Međunarodni art centar, Radnička 3
066-977-3129
kpgtyu@gmail.com
www.kpgtyu.org
Nema predstava
 
Kult
Bulevar kralja Aleksandra 77a
tel. 2421-314
Nema predstava
 
Kuća Đure Jakšića
Skadarska 34
tel. 3230-302
Nema predstava
 
KC Rakovica
M. Kranjca 7
tel. 3582-493
Nema predstava
 
Letnja pozornica na Gardošu
Zmaj Jovina 14, Zemun
tel. 611-008
Nema predstava
 
Letnja scena kod Stambol kapije
Kalemegdan
tel. 3282-727
Nema predstava
 
Letnja scena na Kalemegdanu
Kalemegdan
Nema predstava
 
Leto na Gardošu
tel. 618-344
Nema predstava
 
Leto na keju
Kej oslobođenja bb (Zemunski kej)
tel. 011/3166- 917
Letnja pozornica restorana "Venecija"
Nema predstava
 
Magacin
Marka Kraljevića 4
Nema predstava
 
Moderna garaža
Majke Jevrosime 30
tel. 3034-625
Nema predstava
 
Muzej pozorišne umetnosti
Gospodar Jevremova 19
tel. 626-630
Nema predstava
 
Muzej savremene umetnosti
Ušće 10
tel. 630-940
Nema predstava
 
Narodna biblioteka Srbije
Skerlićeva 1
tel. 2457-822
Nema predstava
 
Nedođija
Ivana Ribara 91 (blok 61)
tel. 061/1502-987
Nema predstava
 
NU "Božidar Adžija"
Božidara Adžije 3
Nema predstava
 
Ozone
Andrićev venac 12
tel. 3238-789
Nema predstava
 
Palas Šumadija
Turgenjevljeva 5
tel. 3555-465
Nema predstava
 
Plato ispred Hajata i Jugopetrola
Novi Beograd
Nema predstava
 
Plato kafe teatar
Knez Mihailova 48
tel. 625-834
Nema predstava
 
Pozorištance "Puž"
Božidara Adžije 21
tel. 2438-036
radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h
Nema predstava
 
Pozorište "Boško Buha"
Trg Republike 3
tel. 2632-887
www.buha-theater.com
Nema predstava
 
Pozorište "Đuro Salaj"
Nemanjina 28
tel. 3611-644
Nema predstava
 
Pozorište "Mata Milošević"
FDU, Bulevar umetnosti 20
tel. 135-684
Nema predstava
 
Pozorište "Moderna garaža"
Majke Jevrosime 30
tel. 3034-625
Nema predstava
 
Pozorište "Moderna garaža"
M. Jevrosime 30
tel. 011/3034-625
Nema predstava
 
Pozorište "Ogledalo"
Gračanička 18
Nema predstava
 
Pozorište "Rige od Fere"
Rige od Fere 4
tel. 637-565
Nema predstava
 
Pozorište "Sklonište u teatru"
Ivana Senkovića 11a, Batajnica
tel. 063/727-6144
Nema predstava
 
Pozorište "Sklonište"
Kondina 12
tel. 3345-330
Nema predstava
 
Pozorište "Čarapa"
Španskih boraca 24
tel. 3133-673
Nema predstava
 
Poslovni centar "Ušće"
Novi Beograd, Ušće
Nema predstava
 
Radionica integracije
B. Krsmanovića 28a, Bara Venecija
tel. 2030-570
Nema predstava
 
REX
Kulturni centar B92
Jevrejska 16
tel. 3284-534
Nema predstava
 
Ruski dom
N. fronta 33
tel. 2642-178
Nema predstava
 
Sava Centar
Milentija Popovića 9
tel. 139-840
Nema predstava
 
SNP Novi Sad
Poz. trg 1
tel. 021/520-091
Nema predstava
 
SRC "Pionirski park"
K. Višeslava 27
Nema predstava
 
Stara Stenka
Sajamski kej bb
tel. 3545-922
Nema predstava
 
Kneza Miloša 28 (zgrada JRB-a)
tel. 3660-188
Nema predstava
 
Teatar "13"
Ustanička 125/1
tel. 4894-533
Nema predstava
 
Teatar "Des"
Pariske komune 13
tel. 064/1994-333
Nema predstava
 
Teatar "Levo"
OKUD I.L. Ribar
Resavska 11
tel. 3233-002
Nema predstava
 
Teatar "Lola"
Resavska 11
tel. 3233-002
Nema predstava
 
Teatar "Tvrđava"
Kalemegdan
tel. 3282-727
Nema predstava
 
Teatar na Savi
M. Popovića 72 (Blok 23), Novi Beograd
tel. 063/1255-175
Nema predstava
 
Teatar na Savi
Nehruova (Blok 45) Savski kej
tel. 516-066
Nema predstava
 
Teatar Oko
I. Garašanina 24
tel. 277-5032
Nema predstava
 
Teatar Talija - Roda 2
Turgenjevljeva 5 (Banovo brdo)
tel. 3555-465
Nema predstava
 
UK "Vuk Karadžić"
Bulevar Kralja Aleksandra 77a
tel. 2424-860
Nema predstava
 
UK "Palilula"
Mitropolita Petra 8
tel. 2762-225
Nema predstava
 
UK Parobrod
Kapetan Mišina 6
tel. 4142-168
Nema predstava
 
Univerzitet umetnosti
Kosančićev venac 29
Nema predstava
 
Fakultet dramskih umetnosti
Bulevar umetnosti 20
tel. 2135-684
Nema predstava
 
FDU
Bulevar umetnosti 20
tel. 2135-684
Nema predstava
 
Hotel "Hajat"
Nema predstava
 
Centar za kulturnu dekontaminaciju
Birčaninova 21
tel. 3610-270
Nema predstava
 
Centar lepih umetnosti "Guarnerius"
Džordža Vašingtona 12
tel. 3346-807
www.guarnerius.rs
Nema predstava




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2015. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.