Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 25. septembar 2016. 09:13

TV program - nedelja, 25. septembar 2016.

Filmovi - program posle 7.00

07.30 HBOFilm: "Bljesak iz prošlosti"
08.00 1000Film: "Saradnik"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nikita"
08.00 CinestarFilm: "Artur 3 - Rat dva sveta", animirani film
08.03 Pink 2Film: "Ebenezer"
08.05 HBO 2Film: "Liga pravednika: Napad legije prokletih"
08.06 Vojvodina 1Film: "Poslednja šansa za Harvija"
08.15 Cinemax 2Film: "Stokholm, Pensilvanija"
08.50 SinemanijaFilm: "Dečko mrav"
09.20 HBOFilm: "Skubi Du! Opasno putovanje na Mesec"
09.20 HBO 2Film: "Iz mamine kuhinje"
09.50 1000Film: "Penelopa"
09.50 CinestarFilm: "Mračan put istine"
09.55 Cinemax 2Film: "Pusta Zemlja"
10.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kraj igre"
10.25 SinemanijaFilm: "Hulk protiv Tora"
10.30 CinemaxFilm: "Krul"
10.40 HBOFilm: "Neuspavana dolina"
10.41 Fox MoviesFilm: "Pod reflektorima"
10.50 HBO 2Film: "Najbolja šansa"
11.00 PrvaFilm: "Hajde da se volimo 3"
11.03 Pink 2Film: "U pravi čas"
11.25 CinestarFilm: "Mračan put istine", 2. deo
11.30 1000Film: "Daleka zemlja"
11.30 Cinemax 2Film: "Kauboji"
11.30 Fox MoviesFilm: "Mrak film 2"
11.30 SinemanijaFilm: "Povratak u budućnost 2"
12.00 Sci-FiFilm: "Uspavana lepotica"
12.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Bračni život"
12.00 Fox LifeFilm: "Džek i Sara"
12.05 HBOFilm: "Kuća na jezeru"
12.30 CinemaxFilm: "Koeficijent inteligencije"
12.35 HBO 2Film: "47 ronina"
13.00 CinestarFilm: "Beg iz divljine"
13.10 Pink kidsFilm: "Nindža kornjače"
13.15 Cinemax 2Film: "Iza sunca"
13.18 Fox MoviesFilm: "Ptica na žici"
13.35 SinemanijaFilm: "Povratak u budućnost 3"
13.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poljubac zmaja"
13.45 HBOFilm: "Savršen spoj"
13.50 1000Film: "Lažov"
14.00 Sci-FiFilm: "Megaajkula protiv Kolosa"
14.00 DivaFilm: "Preživeti Džordžiju"
14.03 Pink 2Film: "Građanska parnica"
14.05 CinemaxFilm: "Vidimo se u Veneciji"
14.30 HBO 2Film: "Jupiter: Uzdizanje"
14.38 HRT 2Film: "Mama i tata brucoši"
14.45 Cinemax 2Film: "Gladna srca"
14.45 FoxFilm: "Hidalgo"
15.00 RTS 2Film: "Radopolje"
15.06 Vojvodina 1Film: "Ko je ponovo ubio Pamelu Rouz"
15.10 HBOFilm: "Tom i Džeri: Špijunska avantura"
15.20 CinestarFilm: "Život Dejvida Gejla"
15.20 1000Film: "Preokret sreće"
15.27 Fox MoviesFilm: "Park iz doba jure"
15.35 Prva plusFilm: "Orkanski visovi"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajna podmornice K-19"
15.40 CinemaxFilm: "Treće lice"
15.50 SinemanijaFilm: "Miris kiše na Balkanu"
16.00 DivaFilm: "Otkačeni profesor"
16.00 Sci-FiFilm: "Avion protiv Vulkana"
16.05 HBO 3Film: "Australija"
16.25 RTS 2Film: "Hitler iz našeg sokaka"
16.25 HBOFilm: "Kometa"
16.35 HBO 2Film: "Hobit: Bitka pet armija"
16.35 Cinemax 2Film: "Zulu"
16.50 RTS 1Film: "Pink Panter 2"
17.00 RTS satelitFilm: "Radopolje"
17.10 1000Film: "Divlja meta"
17.15 Pink 2Film: "Što više to bolje"
17.35 CinestarFilm: "Pogrešno"
17.40 Prva plusFilm: "Ludi ljudi"
17.55 CinemaxFilm: "Sumnja"
18.00 Fox MoviesFilm: "Ujak Bak"
18.00 RTS 2Film: "Uzrok smrti ne pominjati"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestajanje"
18.25 HBOFilm: "U mojoj glavi"
18.50 1000Film: "Zabranjeno kraljevstvo"
18.50 Cinemax 2Film: "Stokholm, Pensilvanija"
19.00 PrvaFilm: "Zaštitnik"
19.00 HBO 2Film: "Snežana i lovac"
19.00 Fox LifeFilm: "Džeri Megvajer"
19.15 CinestarFilm: "Povratak ubice mekog srca"
19.40 CinemaxFilm: "Mucavac"
20.00 Fox MoviesFilm: "Noting Hil"
20.00 DivaFilm: "Tajna maltretiranja"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dani panike"
20.00 CinemaxFilm: "Beskrajni polarni medved"
20.00 Pink kidsFilm: "Bez baterija"
20.03 Pink 2Film: "Mreža vremena"
20.05 Vojvodina 1Film: "Artur Njuman"
20.07 HRT 2Film: "Slučajni suprug"
20.15 Prva plusFilm: "Smrtonosna želja: Kokain ne oprašta"
20.30 1000Film: "Skok"
20.30 Cinemax 2Film: "Rosita"
21.00 CinestarFilm: "Profesionalac"
21.00 SinemanijaFilm: "Ponoćna trka"
21.00 B92Film: "Trka za novcem"
21.05 HBO 2Film: "Otmica Hane Anderson"
21.11 RTS 1Film: "Stan u potkrovlju"
21.30 CinemaxFilm: "Sad te ostavljam"
21.30 HBOFilm: "Zvizdan"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Susreti četvrte vrste"
21.54 Sci-FiFilm: "Vodomar"
22.00 Cinemax 2Film: "Leto"
22.00 FoxFilm: "Četiri pera"
22.00 DivaFilm: "Sporazum o ubistvu"
22.00 Sci-FiFilm: "Ukleto putovanje"
22.00 AXNFilm: "Brži od pravde"
22.03 Pink 2Film: "Savršeno bekstvo"
22.15 1000Film: "Holivudlend"
22.25 Prva plusFilm: "Delta odred"
22.30 Fox MoviesFilm: "Nestala"
22.35 HBO 2Film: "Kako gore, tako dole"
22.56 HRT 1Film: "Pravilo ćutnje"
22.59 RTS satelitFilm: "Uzrok smrti ne pominjati"
23.00 MostFilm: "Ples"
23.15 CinemaxFilm: "Dok smo sanjali"
23.20 CinestarFilm: "Banditi"
23.30 HBO 3Film: "Pobesneli Maks: Autoput besa"
23.30 SinemanijaFilm: "Pompeja"
23.30 HBOFilm: "Rvanje s ludilom"
23.30 Cinemax 2Film: "Francuz"
23.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Trougao"
00.00 DivaFilm: "Preživeti Džordžiju"
00.03 Pink 2Film: "Zmija i duga"
00.20 1000Film
00.30 PinkFilm: "Ejmos i Endrju"
00.45 HBO 2Film: "Snežana i lovac"
00.49 Fox MoviesFilm: "Pirati sa Kariba: Na kraju sveta"
00.57 RTS 2Film: "Rodoljublje"
01.00 B92Film: "Trka za novcem"
01.02 RTS 1Film: "Pink Panter 2"
01.10 CinemaxFilm: "Anđeli gvozdenih čeljusti"
01.30 CinestarFilm: "Bez očiglednog motiva"
01.40 HBOFilm: "Vešala"
01.45 SinemanijaFilm: "Veliko ništa"
01.45 Prva plusFilm: "Devojka iz snova"
01.57 HRT 1Film: "Gospodinu s ljubavlju"
02.03 Pink 2Film: "Što više to bolje"
02.05 1000Film: "Spavači"
02.15 PinkFilm: "Izlazak tamnog Meseca"
02.24 RTS 2Film: "Hitler iz našeg sokaka"
02.50 HBO 2Film: "Otmica Hane Anderson"
03.00 HBOFilm: "Savršeni muškarac"
03.10 CinemaxFilm: "90 stepeni severno"
03.10 SinemanijaFilm: "Pištolj"
03.39 Pink 2Film: "U pravi čas"
03.55 HBO 3Film: "Nezavršena posla"
03.56 RTS 2Film: "Uzrok smrti ne pominjati"
04.15 PinkFilm: "Ejmos i Endrju"
04.30 SinemanijaFilm: "Divni ljudi"
04.30 1000Film: "Šta muškarci žele"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 25.09.
 • ponedeljak, 26.09.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.