Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 23. oktobar 2014. 09:52

TV program - četvrtak, 23. oktobar 2014.

Filmovi - program posle 7.00

 07.50 Fox Movies Film: "Vatreni prsten"
 08.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Srce oluje"
 08.00 1000 Film: "Mrtvi budni"
 08.40 Universal Channel Film: "Super uragan"
 09.00 Cinestar Film: "Marta, volimo te"
 09.40 Fox Movies Film: "Vatreni prsten 2"
 10.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Neka bude pravde"
 10.00 1000 Film: "Šesnaest svećica"
 10.00 Nova.rs Film: "Premotavanje Kamile"
 10.03 Pink 2 Film: "Devojka iz Džersija"
 10.25 HBO Film: "Tor - Mračni svet"
 10.30 Universal Channel Film: "Deca špijuni 3"
 10.55 HBO Comedy Film: "Anđeli pevaju"
 11.00 Prva Film: "Gradska skupština"
 11.00 Cinestar film: "Najlepša vremena"
 11.00 Sinemanija Film: "Deseto kraljevstvo 4"
 11.30 Fox Movies Film: "Čaj s Musolinijem"
 11.40 Cinemax Film: "Usamljeno putovanje od hiljadu milja"
 12.00 1000 Film: "Čaj s Musolinijem"
 12.15 HBO Film: "Svi smo rekli"
 12.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Plavi čelik"
 12.20 Universal Channel Film: "Pratilac"
 12.55 HBO Comedy Film: "Gubitnik"
 13.00 Cinestar Film: "Noć u gradu"
 13.05 Sinemanija Film: "Točkovi"
 13.25 Cinemax Film: "I onda je naišla Poli"
 13.30 RTS 1 Film: "Bitka na Neretvi", 2. deo
 13.50 Fox Movies Film: "Apsurdistan"
 13.50 HBO Film: "Nakon Zemlje"
 14.00 1000 Film: "Taksi 4"
 14.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Lovci na ubice"
 14.17 HRT 2 Film: "Kler"
 14.30 Universal Channel Film: "Šaolinski fudbal"
 14.45 Prva plus Film: "Novi svet"
 14.55 Cinemax Film: "Mnogo buke ni oko čega"
 15.00 Cinestar Film: "Skok"
 15.25 HBO Comedy Film: "Anđeli pevaju"
 15.25 HBO Film: "Čovek od čelika"
 15.30 Nova.rs Film: "Tajna u njihovim očima"
 16.00 1000 Film: "Momci"
 16.05 Sinemanija Film: "Nebeska udica"
 16.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Zmajev poljubac"
 16.20 Universal Channel Film: "Momci i devojke"
 16.45 Cinemax Film: "Pikasova banda"
 16.55 HBO Comedy Film: "Spasavanje Silvermana"
 17.00 Cinestar Film: "Milioner sa ulice"
 17.20 Fox Movies Film: "Rupa bez dna"
 17.30 Nova.rs Film: "Domaćinsko uzgajanje"
 17.45 HBO Film: "Veliki Getsbi"
 18.00 1000 Film: "Velika riba"
 18.14 Cinestar Action & Thriller Film: "Mladi revolveraši"
 18.25 Cinemax Film: "Opatice u bekstvu"
 19.12 Fox Movies Film: "Nevestina ćerka"
 19.15 Cinestar Film. "Pogrešno optužen"
 19.30 Nova.rs Film: "Dečak iz Alabame"
 20.00 Sinemanija Film: "Boja noći"
 20.00 1000 Film: "Višestruki sarkazam"
 20.00 Cinemax Film: "Bezbednost nije garantovana"
 20.03 Pink 2 Film: "Patriota"
 20.05 HBO Film: "More na dlanu"
 20.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Zodiak"
 20.25 HBO Comedy Film: "Čekajući bebu"
 21.00 Prva plus Film: "Kis kis beng beng"
 21.00 Cinestar Film: "Čudesna milost"
 21.25 Cinemax Film: "Život bez granica"
 21.30 Nova.rs Film: "Ubod"
 21.50 HBO Comedy Film: "Desetka"
 22.00 Sci-Fi Film: "Noć zombija"
 22.00 Fox Movies Film: "Mreža"
 22.00 1000 Film: "Iza mora"
 22.15 Cinestar Action & Thriller Film: "U ogledalu zla"
 22.24 RTS 2 Film: "Ulica u Palermu"
 22.30 Sinemanija Film: "K-paks"
 22.45 Prva plus Film: "Gospa iz vode"
 22.45 Prva Film: "Profesionalac"
 23.03 Pink 2 Film: "Porodica na okupu"
 23.05 Cinemax Film: "Ožiljci"
 23.15 Cinestar Film: "Iz Pariza s ljubavlju"
 23.20 Universal Channel Film: "Metak u cevi"
 23.45 Fox Life Film: "U najboljim godinama"
 23.50 HBO Comedy Film: "CBGB"
 00.00 Sci-Fi Film: "Ranč strave"
 00.00 1000 Filmovi za odrasle
 00.15 Cinestar Action & Thriller Film: "Bes"
 00.30 Cinemax Film: "Budi malo ja"
 00.45 RTS 1 Film: "Samuraj osvetnik"
 00.45 Hepi Erotski film
 01.00 Fox Movies Film: "Frankenštajn"
 01.00 Cinestar Film: "Obećana zemlja"
 01.00 Sinemanija Film: "U ime kralja"
 01.03 Pink 2 Film: "Samuraj osvetnik"
 01.30 HBO Comedy Film: "Poslednji dani diska"
 01.50 Sci-Fi Film: "Sekira 3"
 01.50 HBO Film: "Igre podzemlja"
 02.00 Cinestar Action & Thriller Film: "Nepobedivi"
 02.15 B92 Film: "Tit Andronik"
 02.15 Pink Film: "Ruski specijalista"
 02.35 Sinemanija Film: "Bili Batgejt"
 04.00 1000 Film: "Iza mora"
 04.20 Sinemanija Film: "Država mrtvih"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 23.10.
 • petak, 24.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Jesenjin
 • Kanal D
 • Metropolis
 • Most
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Panonija
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS satelit
 • RTS digital
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Stankom
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TCM
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • HBO
 • HBO Comedy
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2014. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.