Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 1. maj 2016. 23:13

TV program - nedelja, 1. maj 2016.

Filmovi - program posle 21.00

21.00 SinemanijaFilm: "Velika iluzija"
21.00 RTS 1Film: "Čizmaši"
21.00 Universal ChannelFilm: "Devojka iz Džersija"
21.00 B92Film: "Spajdervik hronike"
21.05 Cinemax 2Film: "Devojka iz knjige"
21.20 AXNFilm: "Spajdermen 2"
21.35 CinemaxFilm: "Normalan"
22.00 FoxFilm: "Nestao za šezdeset sekundi"
22.00 KlasikFilm: "Tren"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Podzemni svet: Evolucija"
22.00 Fox MoviesFilm: "Grimizna plima"
22.10 HBOFilm: "Prljava isporuka"
22.15 Pink 2Film: "Psiho"
22.15 Prva plusFilm: "Pod budnim okom"
22.20 1000Film: "Kil Bil 2"
22.30 BNFilm: "Pre kiše"
22.35 Cinemax 2Film: "Mali Glas"
23.00 HBO 3Film: "Jupiter: Uzdizanje"
23.00 Universal ChannelFilm: "Karlitov put 2"
23.00 MostFilm: "Ples"
23.05 Studio BFilm: "Biblijske priče 2"
23.20 HBO 2Film: "Egzodus: Bogovi i kraljevi"
23.25 SinemanijaFilm: "Plan bekstva"
23.30 CinemaxFilm: "Nevaljali Deda Mraz"
23.35 CinestarFilm: "Život na ivici"
23.45 AXNFilm: "Spajdermen 3"
23.55 HBOFilm: "Oblast 51"
23.55 B92Film: "Beg u pobedu"
00.03 Pink 2Film: "Urlikanje 4"
00.15 Prva plusFilm: "Rokenrola"
00.15 PrvaFilm: "Lovci na deveruše"
00.20 Fox MoviesFilm: "Sećanje jedne budale"
00.20 BNFilm: "Dobro jutro komšija"
00.35 1000Film: "Gospođa Braun"
00.40 RTS 1Film: "Kad golubovi polete"
01.00 Universal ChannelFilm: "Američka pita: Gola milja"
01.05 CinemaxFilm: "Zašto se ne igraš u paklu"
01.07 RTS 2Film: "Sumnjivo lice"
01.11 HRT 1Film: "Park Rou"
01.20 CinestarFilm: "Ožiljak"
01.25 HBOFilm: "Vukodlaci"
01.45 B92Film: "Gremlini 2"
01.50 SinemanijaFilm: "Džek Tejlor: Dramaturg"
01.50 HBO 2Film: "Savršen spoj"
02.03 Pink 2Film: "Poziv za molitvu"
02.24 RTS 2Film: "Gospođa ministarka"
02.30 BNFilm: "Dobro jutro komšija 2"
02.55 HBO 3Film: "Gospodin Tarner"
03.00 Universal ChannelFilm: "Superuragan"
03.15 HBO 2Film: "300: Uspon carstva"
03.41 Pink 2Film: "Nikolas Niklbi"
03.55 HBOFilm: "Kingsman: Tajna služba"
03.56 RTS 2Film: "Dr"
04.10 CinemaxFilm: "Had"
04.20 B92Film: "Spajdervik hronike"
05.49 Pink 2Film: "Bo Brumel"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 1.05.
 • ponedeljak, 2.05.
 • utorak, 3.05.
 • sreda, 4.05.
 • četvrtak, 5.05.
 • petak, 6.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.