Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 31. jul 2016. 11:44

TV program - nedelja, 31. jul 2016.

Filmovi - program posle 9.00

09.00 Universal ChannelFilm: "Pratilac"
09.00 HBOFilm: "Paklene ulice 6"
09.10 SinemanijaFilm: "Knjga o džungli"
09.25 Cinemax 2Film: "Čering Kros Roud broj 84"
09.30 CinemaxFilm: "Simon i Sara"
09.35 Fox MoviesFilm: "Gradski kauboji"
09.40 1000Film: "Oktobarsko nebo"
09.40 CinestarFilm: "Ostrvo s blagom"
09.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Herkules"
09.55 HBO 2Film: "Iks men 3: Poslednje uporište"
10.15 KlasikFilm: "Čarobnjakov šešir"
11.00 PinkFilm: "Neka druga žena"
11.00 Universal ChannelFilm: "Vikinzi"
11.03 Pink 2Film: "Rupa bez dna"
11.05 Cinemax 2Film: "Devojka iz knjige"
11.10 HBOFilm: "Terminator: Genezis"
11.20 CinestarFilm: "Ostrvo s blagom 2"
11.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Lovac na trolove"
11.30 1000Film: "Kalifornijsko vino s ljubavlju"
11.45 CinemaxFilm: "Gladna srca"
11.55 Fox MoviesFilm: "U dobru i u zlu"
12.00 Sci-FiFilm: "Pad Zemlje"
12.00 KlasikFilm: "Mis Stoun"
12.10 HBO 2Film: "Tom i Džeri: Špijunska avantura"
12.25 Fox LifeFilm: "Povratak na jezero"
12.30 Cinemax 2Film: "Ruke nad gradom"
13.00 SinemanijaFilm: "Bibliotekar 2: Potraga za blagom Kralja Solomona"
13.00 CinestarFilm: "Najbolji tata na svetu"
13.10 Pink kidsFilm: "Šrek"
13.15 HBOFilm: "Jupiter: Uzdizanje"
13.20 1000Film: "Pametni ljudi"
13.25 HBO 2Film: "Božićna misterija"
13.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Grad ljudi"
13.40 CinemaxFilm: "Školski psiholog"
13.47 Fox MoviesFilm: "Leteća tamnica"
14.00 KlasikFilm: "Grad"
14.00 AXNFilm: "Priča o vitezu"
14.03 Pink 2Film: "Opsada Alkatraza"
14.10 Cinemax 2Film: "Sudija"
14.13 HRT 2Film: "Moj pas Cimaron"
14.45 CinestarFilm: "Pljačka"
14.50 FoxFilm: "Šašavi petak"
14.50 SinemanijaFilm: "Šelbi"
14.55 HBO 2Film: "Maks"
15.00 CinemaxFilm: "Novi početak"
15.00 Universal ChannelFilm: "Robokrok"
15.00 1000Film "Balto"
15.25 HBOFilm: "Fantastična četvorka"
15.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nova policijska priča"
16.00 PrvaFilm: "Nema problema"
16.00 Prva plusFilm: "Anđeli pevaju"
16.00 KlasikFilm: "Imam dvije mame i dva tate"
16.07 Fox MoviesFilm: "Dobrodošli u džunglu"
16.07 RTS 2Film: "Pop Ćira i pop Spira"
16.30 Cinemax 2Film: "Gospođa Braun"
16.30 HBO 3Film: "Egzodus: Bogovi i kraljevi"
16.35 SinemanijaFilm: "Ostrvo gusara"
16.45 HBO 2Film: "Ovako je sa 40"
16.45 CinestarFilm: "Topsi - Tarvi"
16.45 1000Film: "Otkačeni profesor"
16.45 CinemaxFilm: "Vidimo se u Veneciji"
17.00 Universal ChannelFilm: "Pipci Bermudskog trougla"
17.03 Pink 2Film: "Kao grom iz vedra neba"
17.27 RTS 2Film: "Opštinsko dete"
17.35 HBOFilm: "Osvetnici"
17.40 Prva plusFilm: "Šarlotina mreža"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Šesti dan"
18.00 KlasikFilm: "Kapetan Kid"
18.15 CinemaxFilm: "Pikseli"
18.15 Fox MoviesFilm: "Mistik pica"
18.15 Cinemax 2Film: "Mesingani čajnik"
18.30 1000Film: "Otkačeni profesor 2"
18.32 RTS 2Film: "Inspektor"
18.55 SinemanijaFilm: "Ujka Bak"
19.00 PrvaFilm: "Vir"
19.00 Universal ChannelFilm: "Kristalne lobanje"
19.00 HBO 2Film: "Slučajno zajedno"
19.10 Fox LifeFilm: "Osveta deveruša"
19.30 CinestarFilm: "Svet plesa"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Život Dejvida Gejla"
20.00 HBOFilm: "Osvetnici: Era Altrona"
20.00 Pink kidsFilm: "Simfonija ljubitelja pasa"
20.00 CinemaxFilm: "Poslednja lekcija"
20.00 Fox MoviesFilm: "Šangajski vitezovi"
20.00 1000Film: "Džej i Tihi Bob uzvraćaju udarac"
20.03 Pink 2Film: "Teška meta"
20.05 HRT 2Film. "Helboj - zlatna vojska"
20.05 KlasikFilm: "Đavolji raj"
20.05 Vojvodina 1Film: "Devet"
20.15 Prva plusFilm: "Trumanov šou"
20.55 HBO 2Film: "Loše komšije"
21.00 Sci-FiFilm: "Ledene ajkule"
21.00 SinemanijaFilm: "Bulevar zvezda"
21.00 Universal ChannelFilm: "Podzemni svet"
21.15 CinestarFilm: "Ljubavni džekpot"
21.39 RTS satelitFilm: "Pop Ćira i pop Spira"
21.40 Cinemax 2Film: "Gladna srca"
21.45 CinemaxFilm: "Zumiraj"
21.55 AXNFilm: "Solt"
22.00 FoxFilm: "Ridikove hronike"
22.00 KlasikFilm: "Munje!"
22.00 Prva plusFilm: "Crna kiša"
22.03 Pink 2Film: "Čovek niotkuda"
22.05 Fox MoviesFilm: "Pritajeni tigar skriveni zmaj"
22.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
22.15 1000Film: "Ekstra loši"
22.20 HBOFilm: "Snajperista"
23.00 Sci-FiFilm: "Letnji napad ajkula"
23.00 CinestarFilm: "Čudesan život Amelije Pulen"
23.00 PrvaFilm: "Nešto novo"
23.00 RTS satelitFilm: "Opštinsko dete"
23.00 MostFilm: "Ples"
23.10 HBO 3Film: "Špijuni"
23.20 Universal ChannelFilm: "Heroji neba"
23.25 CinemaxFilm: "Borealis"
23.30 HBO 2Film: "Grad koji se užasavao zalaska sunca"
23.30 Cinemax 2Film: "Školski psiholog"
23.45 AXNFilm: "Dan loše sreće"
23.50 SinemanijaFilm: "Divlji u srcu"
23.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kletva 3"
00.03 Pink 2Film: "Zeleno je doba ljubavi"
00.10 1000Film: "Biti Džon Malkovič"
00.25 RTS satelitFilm: "Opštinsko dete"
00.30 HBOFilm: "Iščezla"
00.35 Fox MoviesFilm: "Loše društvo"
00.55 HBO 2Film: "Slučajno zajedno"
01.00 PinkFilm: "Četvrti čovek"
01.00 CinemaxFilm: "Arijana"
01.05 CinestarFilm: "Ostavljena"
01.15 Prva plusFilm: "Spasavanje redova Rajana"
01.30 RTS satelitFilm: "Inspektor"
01.35 AXNFilm: "Solt"
02.00 Universal ChannelFilm: "Pipci Bermudskog trougla"
02.03 Pink 2Film: "Kao grom iz vedra neba"
02.10 HBO 3Film: "Pretnja"
02.20 SinemanijaFilm: "Prava priča"
02.50 HBO 2Film: "Divlja vožnja 3"
03.00 PinkFilm: "Godina komete"
03.05 AXNFilm: "Dan loše sreće"
03.49 Pink 2Film: "Rupa bez dna"
04.00 Universal ChannelFilm: "Robokrok"
04.00 HBOFilm: "Prorok van zakona: Voren Džefs"
04.10 HBO 3Film: "Besi"
04.10 SinemanijaFilm: "Unutrašnje carstvo"
04.15 RTS 2Film: "Pop Ćira i pop Spira"
04.25 HBO 2Film: "Voz za Dardžiling"
04.30 PinkFilm: "Obmana"
05.17 Pink 2Film: "Hari i Hendersonovi"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 31.07.
 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.