Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 25. avgust 2016. 22:07

TV program - četvrtak, 25. avgust 2016.

Filmovi - program posle 20.00

20.00 CinemaxFilm: "Deset malih crnaca"
20.00 HBOFilm: "Dobro došli kući"
20.00 Cinemax 2Film: "Moguće priče Nila Gejmena"
20.03 Pink 2Film: "Sumnja"
20.15 Prva plusFilm: "Krokodil Dandi"
20.25 HBO 2Film: "Pisma sa Ivo Džime"
20.30 1000Film: "Džeki Braun"
20.30 CinestarFilm: "Milioner sa ulice"
20.30 Cinemax 2Film: "Pećinski čovek"
20.48 HRT 1Film: "Kako se oženiti i ostati samac"
20.55 Pink kidsFilm: "Čarobni pasulj"
21.00 B92Film: "Fantom"
21.00 SinemanijaFilm: "Scenarista"
21.06 RTS 1Film: "Zulu"
21.20 Universal ChannelFilm: "Braća Grim"
21.25 HBOFilm: "Amerika"
21.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rat zmajeva"
22.00 Prva plusFilm: "Uspavana dolina"
22.00 Fox MoviesFilm: "Sudija Dred"
22.03 Pink 2Film: "Zemljotres"
22.05 Cinemax 2Film: "Soba preko puta"
22.35 CinestarFilm: "Deca Dine"
22.35 HBOFilm: "Ko sam ja"
22.38 RTS 2Film: "Džimi P."
23.00 1000Film: "Noć od 30 dana"
23.00 Sci-FiFilm: "Orci!"
23.05 CinemaxFilm: "Reka uspomena"
23.10 HBO 3Film: "Ko preživi, pričaće"
23.15 SinemanijaFilm: "Mihael Kolhas"
23.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ožiljak"
23.20 Universal ChannelFilm: "Megaajkula protiv Kolosa"
00.01 Pink 2Film: "Matursko veče 4"
00.07 Fox MoviesFilm: "Armagedon"
00.10 CinestarFilm: "Deca Dine", 2. deo
00.20 HBOFilm: "Vozač limuzine"
00.33 RTS 1Film: "Na ivici zakona"
00.40 HBO 2Film: "Vodič za izviđače kroz zombi apokalipsu"
00.50 1000Film: "Igra jelena"
01.00 PrvaFilm: "Na putu za Katnagu"
01.10 CinemaxFilm: "Kuća senki"
01.20 Universal ChannelFilm: "Psi za borbu"
01.30 B92Film: "Fantom"
01.45 SinemanijaFilm: "Kongres"
01.55 HBOFilm: "Ubica veselog lica"
02.00 PinkFilm: "Uski prolaz"
02.10 HBO 2Film: "Pisma sa Ivo Džime"
02.30 1000Film: "Miris žene"
02.35 CinemaxFilm: "Osvetnica"
02.59 Fox MoviesFilm: "Najbrži Indijanac na svetu"
03.03 Pink 2Film: "Matursko veče 4"
03.25 HBOFilm: "Divlja vožnja 3"
03.45 SinemanijaFilm: "Ljubav i modrice"
04.00 PinkFilm: "Ratne igre"
04.10 HBO 3Film: "Od gubitnika do zavodnika"
04.30 HBO 2Film: "Džoker"
05.00 HBOFilm: "Porodica Kremenko i praistorijski kečerski okršaj"
05.25 SinemanijaFilm: "Potamneli sjaj"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 25.08.
 • petak, 26.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.