Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 30. april 2016. 18:50

TV program - subota, 30. april 2016.

Filmovi - program posle 16.00

16.00 HBO 3Film: "Šašava družina: Ponovo u akciji"
16.05 Fox MoviesFilm: "Rambo 3"
16.15 Cinemax 2Film: "Rent"
16.20 CinemaxFilm: "Svingeri"
16.40 SinemanijaFilm: "Loše ponašanje"
16.40 1000Film: "Začarana Ela"
16.55 RTS satelitFilm: "Orlovi rano lete"
16.55 RTS 1Film: "Orlovi rano lete"
16.55 HBOFilm: "U srcu oluje"
17.00 Universal ChannelFilm: "10000 dana"
17.03 Pink 2Film: "Umalo venčani"
17.10 AXNFilm: "Kako da znaš"
17.20 Prva plusFilm: "Džon Kju"
17.25 HBO 2Film: "Crnački Božić"
17.25 CinestarFilm: "Poslednji egzorcizam"
17.30 HBO 3Film: "Dobro došli kod mene"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Voz u 3 i 10 za Jumu"
17.55 Pink kidsFilm: "Začarana Ela"
17.55 CinemaxFilm: "Život nema pravila"
18.00 KlasikFilm: "Stranac"
18.10 Fox CrimeFilm: "Sagorevanje"
18.10 Fox MoviesFilm: "Vodonoša"
18.15 1000Film: "Razum i osećajnost"
18.25 HBOFilm: "Da li smo mi u šemi?"
18.30 Cinemax 2Film: "Leto"
19.00 HBO 2Film: "Povratak u prošlost"
19.00 Universal ChannelFilm: "Vatreni zemljotres"
19.00 SinemanijaFilm: "Jesen stiže dunjo moja"
19.10 CinestarFilm: "Ptice Amerike"
19.30 AXNFilm: "Spajdermen 2"
20.00 HBOFilm: "Istinita priča"
20.00 Cinemax 2Film: "Život je roman"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zakon ulice"
20.00 Fox MoviesFilm: "Bornova nadmoć"
20.03 HRT 1Film: "Kum"
20.03 Pink 2Film: "Ničija budala"
20.05 Vojvodina 1Film: "Beli ambis"
20.15 Prva plusFilm: "Crna kiša"
20.20 HBO 2Film: "Nezavršena posla"
20.30 1000Film: "Crveni zmaj"
20.45 CinestarFilm: "Sve što želim si ti"
21.00 Sci-FiFilm: "Tornado ajkula 2"
21.00 SinemanijaFilm: "Plan bekstva"
21.00 Universal ChannelFilm: "Kralj škorpija 2"
21.00 MojaFilm: "Sudbonosno da"
21.05 CinemaxFilm: "Devojka iz knjige"
21.10 RTS satelitFilm: "Čizmaši"
21.10 RTS 1Film: "Ćizmaši"
21.40 HBOFilm: "Teorija svega"
21.50 Cinemax 2Film: "Osvetnici"
21.50 HBO 2Film: "Pročišćenje: Anarhija"
22.00 B92Film: "Mačevaoci"
22.00 KlasikFilm: "Mali svijet"
22.00 FoxFilm: "Park iz doba jure 3"
22.00 AXNFilm: "Ljubavni terapeut"
22.03 Pink 2Film: "Časovi očaja"
22.05 Fox MoviesFilm: "Povratak mumije"
22.20 Pink kidsFilm: "Dadli je zakon"
22.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gospodin Bruks"
22.30 Prva plusFilm: "Kobno prestrojavanje"
22.30 1000Film: "Marinac"
22.35 Studio BFilm: "Biblijske priče"
22.35 CinemaxFilm: "Mali glas"
22.45 CinestarFilm: "Državni neprijatelj broj 1"
22.45 HBO 3Film: "Snajperista"
23.00 Sci-FiFilm: "Napad troglave ajkule"
23.00 Universal ChannelFilm: "Megaajkula protiv Kolosa"
23.10 Cinemax 2Film: "Blago njima"
23.25 SinemanijaFilm: "Šaolin"
23.30 MojaFilm: "Goja u Bordou"
23.35 HBO 2Film: "Povratak u prošlost"
23.40 HBOFilm: "Divlja vožnja 3"
23.52 HRT 2Film: "Moj Džordž"
00.03 Pink 2Film: "Do kraja"
00.10 CinemaxFilm: "Nina zauvek"
00.15 Prva plusFilm: "Don Huan de Marko"
00.20 AXNFilm: "Savršeni stranac"
00.25 HRT 1Film: "Nepopustljiv"
00.30 1000Film: "Kil Bil"
00.30 PrvaFilm: "Neoprostivo"
00.40 Fox MoviesFilm: "Na drvetu"
00.50 HBO 2Film: "Ko sam ja?"
01.00 Universal ChannelFilm: "Američka pita: Knjiga ljubavi"
01.15 HBOFilm: "Fajter 2"
01.45 B92Film: "Vojničina"
01.50 CinemaxFilm: "Ponoć u autobusu"
02.00 SinemanijaFilm: "Džek Tejlor"
02.03 Pink 2Film: "Umalo venčani"
02.07 RTS 1Film: "Orlovi rano lete"
02.20 1000Film: "Kil Bil 2"
02.26 Fox MoviesFilm: "Sajber maltretiranje"
02.35 HBO 2Film: "Zemlja na severu"
02.55 HBOFilm: "Istinita priča"
03.25 SinemanijaFilm: "Mačeta"
03.30 Pink 2Film: "Anđeo i zločinac"
04.00 B92Film: "Mačevaoci"
04.35 HBOFilm: "Borat"
04.40 HBO 2Film: "Smena"
05.00 Pink 2Film: "Šrek 2"
05.10 SinemanijaFilm: "Tiranosaurus"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 30.04.
 • nedelja, 1.05.
 • ponedeljak, 2.05.
 • utorak, 3.05.
 • sreda, 4.05.
 • četvrtak, 5.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.