Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 26. jul 2016. 12:17

TV program - utorak, 26. jul 2016.

Filmovi - program posle 10.00

10.03 Pink 2Film: "Otporni na metke"
10.10 1000Film: "Tajna DIMZ-a"
10.25 HBO 2Film: "Gospodar venčanja"
10.55 CinestarFilm: "Ptice Amerike"
11.05 HBOFilm: "Ludi od ljubavi"
11.10 SinemanijaFilm: "Mirko Nemirko"
11.15 Prva plusFilm: "Kobno prestrojavanje"
11.15 CinemaxFilm: "Leto"
11.40 1000Film: "Hani"
11.40 Cinemax 2Film: "Kuća senki"
11.45 Pink kidsFilm: "Video sam mamu kako ljubi Deda Mraza"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajne i laži savršenog zločina"
12.00 KlasikFilm: "Rana jesen"
12.05 HBO 2Film: "Trolovi"
12.28 Fox MoviesFilm: "Ćerke jedinice"
12.40 CinestarFilm: "Progonjen"
12.45 HBOFilm: "Neautorizovana priča o Merlouz Plejsu"
12.45 CinemaxFilm: "Testament mladosti"
12.50 SinemanijaFilm: "Divlji bluz"
13.03 Pink 2Film: "Obesite ga bez milosti"
13.05 Cinemax 2Film: "Zemlja policajaca"
13.15 1000Film: "Druga strana linije"
13.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tajno društvo lobanja"
13.45 HBO 3Film: "Rvanje sa ludilom"
13.55 HRT 2Film: "The Hot Potato"
14.00 KlasikFilm: "Pukotina raja"
14.10 Fox MoviesFilm: "Betoven"
14.10 HBO 2Film: "Zvezda je rođena"
14.30 Prva plusFilm: "Gvozdeni korov"
14.35 CinestarFilm: "Smrt na sahrani"
14.50 CinemaxFilm: "Letnje želje, zimski snovi"
14.50 Cinemax 2Film: "Kraljica Zemlje"
14.50 SinemanijaFilm: "Mračni kristal"
15.00 1000Film: "Mali susedi"
15.40 HBOFilm: "Knjiga života"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Plavi čelik"
16.00 Fox MoviesFilm: "Betoven 2"
16.00 HBO 3Film: "Vruća potera"
16.00 KlasikFilm: "Prometej sa otoka Viševice"
16.20 Universal ChannelFilm: "10.000 dana"
16.20 CinemaxFilm: "Devojka u Australiji"
16.20 Cinemax 2Film: "Žuto cveće na zelenoj travi"
16.25 CinestarFilm: "Vimbldon"
16.30 1000Film: "Otkačeni profesor"
16.45 SinemanijaFilm: "Besana noć"
17.15 HBOFilm: "Ritam ludila"
17.25 HBO 3Film: "Ti nisi ti"
17.35 HBO 2Film. "Susret"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Fragmenti"
17.55 Fox MoviesFilm: "Tarner i Huč"
18.05 Cinemax 2Film: "Vama za ljubav"
18.10 1000Film: "Otkačeni profesor 2"
18.10 CinemaxFilm: "Druga majka"
18.20 CinestarFilm: "Posebna veza"
18.55 SinemanijaFilm: "Nepopravljivi"
19.00 HBO 2Film: "Slučajno zajedno"
19.10 Pink kidsFilm: "U pećini"
19.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "A Thousand Kisses Deep"
20.00 CinemaxFilm: "Uspavanka"
20.00 Fox MoviesFilm: "Bili Medison"
20.00 Cinemax 2Film: "Testament mladosti"
20.00 1000Film: "Četiri banke, a nevin"
20.03 Pink 2Film: "Veliki napad"
20.05 CinestarFilm: "Holivudski kraj"
20.15 Prva plusFilm: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
20.46 HRT 1Film: "Obećana zemlja"
21.00 SinemanijaFilm: "Čovek koji je plakao"
21.00 Sci-FiFilm: "Tornado ajkula"
21.00 HBO 2Film: "Čepi: Robot koji je promenio svet"
21.00 HBOFilm: "Džimi"
21.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pariz ekspres"
21.15 RTS 1Film: "Iskupljenje"
21.30 Vojvodina 2Film "Dvanaest"
21.55 CinemaxFilm: "Gospodar muva"
22.00 Fox MoviesFilm: "Opasna romansa"
22.00 1000Film: "Vrisak 3"
22.05 CinestarFilm: "Čula ljubavi"
22.10 Cinemax 2Film: "Leto"
22.10 Prva plusFilm: "Pod budnim okom"
22.11 Pink 2Film: "Carstvo"
22.20 RTS 2Film: "Đavolji raj"
22.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dragi gospodine Gejsi"
22.55 HBOFilm: "Veliki vozač"
22.55 HBO 3Film: "Umri muški 4"
23.00 Sci-FiFilm: "Megaajula protiv Kolosa"
23.05 SinemanijaFilm: "Ledena oluja"
23.20 Universal ChannelFilm: "Doba sutrašnjice"
23.25 CinemaxFilm: "Teška vremena"
23.45 CinestarFilm: "Pozvani"
00.00 1000Film: "Večni sjaj besprekornog uma"
00.03 Pink 2Film: "Južna četvrt"
00.25 HBOFilm: "Ako bude trnja"
00.30 Fox MoviesFilm: "Bili Medison"
01.00 PrvaFilm: "Mi smo Maršal"
01.00 HBO 2Film: "Lusi"
01.10 CinemaxFilm: "Crni ugalj, tanak led"
01.13 RTS 1Film: "Vatrena trka"
01.20 Universal ChannelFilm: "Halo: Suton"
01.25 SinemanijaFilm: "Skandal"
01.30 PinkFilm: "Dogvil"
01.40 Prva plusFilm: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
01.55 HBOFilm: "Ko preživi, pričaće"
02.30 HBO 2Film: "Astralna podmuklost: Poglvalje 3"
03.00 SinemanijaFilm: "Godina konja"
03.03 Pink 2Film: "Južna četvrt"
03.50 HBOFilm: "Zaborav"
04.05 HBO 2Film: "Ovo nije glupi tinejdžerski film"
04.15 HBO 3Film: "Belgijski posao"
04.30 PinkFilm: "Pokidana nit"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 26.07.
 • sreda, 27.07.
 • četvrtak, 28.07.
 • petak, 29.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.