Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 10. decembar 2016. 15:53

TV program - subota, 10. decembar 2016.

Filmovi - program posle 13.00

13.00 PrvaFilm: "Mladost ludost"
13.10 HBO 2Film: "Špijuni"
13.10 CinemaxFilm: "Dama iz dvorišta"
13.20 HBOFilm: "Radijska ljubav"
13.30 CinestarFilm: "Posmatrač"
13.30 Fox MoviesFilm: "Letopisi Narnije"
13.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Metak sudbine"
14.00 Pink 2Film: "Zvezdane staze 7"
14.00 DivaFilm: "Let pre Božića"
14.15 1000Film: "Teorija haosa"
14.25 Cinemax 2Film: "Arijana"
14.35 SinemanijaFilm: "Ujka Bak"
14.40 FoxFilm: "Nevaljali Deda Mraz"
14.45 HBOFilm: "Holivudski policajci"
14.45 Fox LifeFilm: "Sledi svoje snove"
14.55 CinemaxFilm: "Mrak film 2"
15.00 Prva plusFilm: "Klub prvih žena"
15.10 HBO 2Film: "Najbolja šansa"
15.10 CinestarFilm: "Safiri"
15.35 HBO 3Film: "Put pobednika"
15.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Templar"
15.50 Cinemax 2Film: "U Hong Kongu je već sutra"
15.54 Pink 2Film: "Poslednji izlaz"
16.00 Fox MoviesFilm: "Nacionalno blago: Knjiga tajni"
16.00 DivaFilm: "Božićni kolači"
16.20 CinemaxFilm: "Kasandrin dvorac"
16.35 SinemanijaFilm: "Čovek koji nije bio tamo"
16.40 HBOFilm: "Sad te ostavljam"
16.55 HBO 2Film: "Gvozdeni č ovek 2"
17.00 CinestarFilm: "Skriveno"
17.10 Cinemax 2Film: "Neruda"
17.15 Prva plusFilm: "Sve je moguće"
17.24 Pink 2Film: "Ja, špijun"
17.45 1000Film: "Bejbi mama"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Povratak ubice mekog srca"
17.55 Pink kidsFilm: "Dečak na dvoru kralja Artura"
18.00 DivaFilm:"Božićna poruka"
18.15 Fox MoviesFilm: "Malrats"
18.15 CinemaxFilm: "Poslednja lekcija"
18.25 HBOFilm: "Alvin i veverice: Velika avantura"
18.45 Cinemax 2Film: "Trenutak istine"
18.50 SinemanijaFilm: "Veronika je odlučila da umre"
19.00 HBO 2Film: "Pit Holms: Lica i zvuci"
19.05 CinestarFilm: "Panov lavirint"
19.30 1000Film: "Fakultet straha"
19.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iz Pariza s ljubavlju"
20.00 HBOFilm: "Čuda s neba"
20.00 DivaFilm: "Danteov vrh"
20.00 HBO 2Film: "Fajter 2"
20.00 Fox MoviesFilm: "Upoznajte Džoa Bleka"
20.03 Pink 2Film: "Zlo u ljudima"
20.05 Vojvodina 1Film: "Kutija"
20.15 Prva plusFilm: "Meksikanac"
20.30 Cinemax 2Film: "Odjednom"
20.50 CinemaxFilm: "Nestala"
21.00 Sci-FiFilm: "Zemljaska katastrofa"
21.00 SinemanijaFilm: "Koban rizik"
21.10 1000Film: "Šta sve možeš u Denveru kad si mrtav"
21.15 CinestarFilm: "Legenda o Bageru Vansu"
21.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Eskort devojka"
21.45 HBO 2Film: "Snajperista"
21.50 HBOFilm: "Džoj"
22.00 AXNFilm: "Rolerbol"
22.00 B92Film: "Sveštenikova žena"
22.00 FoxFilm: "Gladijator"
22.03 Pink 2Film: "Zora živih mrtvaca"
22.03 RTS 1Film: "Odumiranje"
22.13 HRT 1Film: "Poštena igra"
22.20 Pink kidsFilm: "Ratnik iz Vjverli strita"
22.30 Cinemax 2Film: "Kauboji"
22.35 Prva plusFilm: "Jasna i neposredna opasnost"
22.45 CinemaxFilm: "Zbogom svemu tome"
22.55 SinemanijaFilm: "Paklena četvrt"
23.00 Fox CrimeFilm: "Trka s vremenom"
23.00 Sci-FiFilm: "Minus 7 stepeni"
23.05 1000Film: "Sečivo"
23.30 Fox MoviesFilm: "Sveštenikova žena"
23.30 CinestarFilm: "Klopka za ubistvo"
23.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zbrada straha"
23.50 HBOFilm: "Ovo nije glupi tinejdžerskifilm"
23.55 HBO 2Film: "47 ronina"
00.03 Pink 2Film: "Iskupljenje"
00.10 CinemaxFilm: "Zauvek klovn"
00.50 HRT 1Film: "Tulsa"
01.00 PinkFilm: "Udarac osvetnika"
01.05 Prva plusFilm: "Nepristojna ponuda"
01.10 SinemanijaFilm: "Kuvar, lopov, njegova žena i njen ljubavnik"
01.10 CinestarFilm: "Kinsi"
01.15 1000Film: "Džeki Braun"
01.20 HBOFilm: "Bez priajtelja"
01.30 AXNFilm: "Rolerbol"
01.30 B92Film: "Sveštenikova žena"
01.50 HBO 2Film: "Piramida"
02.00 Fox MoviesFilm: "Nametljiva mama"
02.03 Pink 2Film: "Zvezdane staze 7"
02.30 PinkFilm: "Mah 2"
02.40 HBOFilm: "Zastave naših očeva"
03.00 DivaFilm: "Sporazum o ubistvu"
03.10 SinemanijaFilm: "Istina o Čarliju"
03.20 HBO 2Film: "Fajter 2"
03.30 B92Film: "Klinci bez pratnje"
03.57 Pink 2Film: "Džez pevač"
04.00 1000Film:"Bejbi mama"
04.15 PinkFilm: "Udarac osvetnika"
04.20 DivaFilm: "Najveća laž"
05.05 HBO 2Film: "Liga pravde protiv lige Bizaro"
05.40 1000Film: "Igranje sa sudbinom"
05.48 Pink 2Film: "Mi Ši - Vodeni div"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 10.12.
 • nedelja, 11.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.