Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 23. jul 2016. 13:06

TV program - subota, 23. jul 2016.

Sport - program posle 11.00

11.00 EurosportBiciklizam: Tur de Frans
11.00 Arenasport 1Fudbal: Melburn Viktori - Juventus, uživo
11.00 Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trening, drektno
11.00 Arenasport 4Tenis: ATP Kicbil, finale dubla, uživo
11.00 Eurosport 2Bidgošč, Poljska, 4. dan
11.10 SOSBogovi Olimpa - vitezovi strunjače
11.30 Sport klub 2ATP Gstad, polufinale, direktno
11.30 Sport klub 3Fudbal: Kašima - Urava, direktno
12.00 Arenasport 2MLB: San Francisko - Njujork Jenkis
12.00 Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda - Napredak
12.00 Arenasport 4Tenis: ATP Kicbil, finale dubla, uživo
12.10 Sport klub 1SK studio, direktno
12.10 SOSFudbal: Crvena zvezda - Napredak
12.30 EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
12.45 SOSSOS vesti
13.00 Sport klub 2VTA Gstad, VTA Bastad, polufinale, direktno
13.00 SOSFudbal, najava kola
13.00 Arenasport 1Fudbal: Čukarički - Videoton
13.00 Arenasport 4Tenis: ATP Kicbil, finale
13.00 EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.00 Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
13.30 Arenasport 2Odbojka,SL, finale
13.35 Sport klub 3Fudbal: Liaoning - Šangaj, direktno
13.45 Arenasport 3Fudbal: Kjevo - Udineze
14.00 Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, kvalifikacije, direktno
14.30 Arenasport 2Auto moto, GP3 Silverston
14.45 Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica
15.00 Arenasport 4Magazin: Put u Rio
15.00 Arenasport 1Auto moto, Finska, magazin
15.15 Sport klub 1Moto GP specijal: Katalonija
15.15 SOSSvedoci istorije
15.30 Arenasport 4Weekly - MAGAZIN
15.30 Arenasport 3FOOTBALL STARS: Ep 15
15.30 Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda - Napredak
16.00 Eurosport 2Bidgošč, Poljska, 4. dan
16.00 Sport klub 1Atletika,Dijamantska liga, London, 2. dan, direktno
16.00 Arenasport 3Fudbal: Hajduk - Lasi
16.00 Arenasport 4Fudbal: Mančester Junajted - Borusija Dortmund
16.00 Sport klub 3Fudbal: St Džonston - Falkirk, direktno
16.45 Sport klub 2Fudbal: Kašima - Urava
16.45 SOSSOS vesti
17.00 Eurosport 2Bidgošč, Poljska, 5. dan
17.00 Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.15 EurosportBiciklizam: Tur de Frans, ekstra
17.15 SOSĆaskanje
17.15 HRT 2Tenis: ATP Umag
17.25 SOSFudbal
17.30 Arenasport 2Tenis: ATP Umag, polufinale, uživo
17.45 EurosportFudbal, pregled MLS
18.00 Arenasport 4Auto moto, Finska, magazin
18.00 Sport klub 3Fudbal: CSKA - Zenit, direktno
18.00 Sport klub 1Košarka: SAD - Argentina
18.00 Arenasport 1Fudbal: Sloboda - Olimpik, BH Telekom Premijer liga, uživo
18.00 Arenasport 3FIFA Football: Magazin
18.15 EurosportSki skokovi
18.30 Sport klub 2Fudbal: Šturm - Salcburg, direktno
18.30 Arenasport 3Foot Brazil, pregled
19.00 Arenasport 2SPORT QUEST: Ep 04
19.10 SOSBogovi Olimpa - vitezovi strunjače
19.30 Arenasport 2Great Sporting Moments EP 06
19.45 EurosportSvi sportovi
19.55 Eurosport 2Vesti
20.00 Sport klub 3Ekstremni sportovi, Osijek, direktno
20.00 SOSSrpski fudbalski maraton
20.00 Eurosport 2Mežev - Morzin, 20. etapa
20.00 Sport klub 1ATP Vašington, polufinale,direktno
20.30 Arenasport 4Foot Brazil, pregled
20.30 Sport klub 2Atletika,Dijamantska liga, London, 2. dan
21.00 Eurosport 2Silk Vej reli, 14. etapa
21.00 Arenasport 3Fudbal: Inter - Osijek, uživo
21.15 Eurosport 2Watts
21.30 EurosportFudbal: Portland - Montreal
21.30 EurosportTur Le Mond
21.40 RTS 2Svet sporta
21.45 Sport klub 1Klupske TV
22.00 Arenasport 2Boks: Matiz - Postol, Krouford - Postol
22.00 Arenasport 1Auto moto, Finska, magazin
22.00 Eurosport 2Portland Timbers - Los Anđeles Galaksi
22.05 SOSFudbal: Crvena zvezda - Napredak
22.07 RTS 2Olimpijski krugovi
22.07 HRT 2Univerzijada
22.24 HRT 2Tenis: Umag
22.30 Sport klub 1Vesti
22.30 EurosportAtletika, SP za juniore, Poljska
22.30 Arenasport 1FOOTBALL STARS: Ep 14
22.30 Sport klub 2Fudbal: St Džonston - Falkirk
22.45 SOSSportski dnevnik
22.50 Sport klub 3ATP Uncovered
23.00 Arenasport 4Fudbal: Metalac - Borac
23.00 Sport klub 1VTA Premijer Stanford, polufinale, direktno
23.00 Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
23.10 SOSFudbalski miks
23.20 Sport klub 3Barsa TV: Intervju Luis Suarez
23.30 Arenasport 1Dokumentarni film: It's Time
23.40 Sport klub 3Fudbal: Šturm - Salcburg
23.45 RTS satelitSvet sporta, sportski program
23.55 Eurosport 2Vesti
00.00 EurosportReli
00.00 Arenasport 2Fudbal: Sloboda - Olimpik
00.10 RTS satelitOlimpijski krugovi
00.10 SOSSOS kolaž
00.15 Sport klub 2Fudbal: Liaoning - Šangaj
00.45 SOSSOS vesti
01.00 Sport klub 1ATP Vašington, polufinale,direktno
01.00 SOSNoćni program
01.00 Arenasport 4Emisija: ITU Triatlon
01.00 Arenasport 1Fudbal: Seltik - Lester Siti
01.25 Sport klub 3Atletika,Dijamantska liga, London, 2. dan
01.30 Arenasport 3FOOTBALL STARS: Ep 12
01.45 Arenasport 4Auto moto, Italija, pregled
02.00 Arenasport 2Magazin: Put u Rio
02.00 Sport klub 2Spidvej, Sveski kup, Danska
02.30 Arenasport 2Auto moto, GP2 Hungaroring
02.45 Arenasport 4Foot Brazil, pregled
03.00 Sport klub 1Pregled četvrtfinala Dejvis kupa
03.15 Arenasport 4INTERNATIONAL RIVALRIES: Ep12
03.30 Arenasport 2KOTV Weekly
03.30 Sport klub 3Fudbal: Šahtjor - Zirka
03.45 Arenasport 4FIFA Football: Magazin
04.00 Sport klub 1VTA Premijer Stanford, polufinale, direktno
04.00 Arenasport 2Great Sporting Moments EP 05
04.00 Arenasport 3Fudbal: Viteze - Vest Bromvič Albion
04.15 Arenasport 4Fudbal: Zenit - Valensija
04.30 Arenasport 2Rukomet: Zagreb - PSŽ
05.00 Sport klub 2ATP Vašington, polufinale
05.15 Sport klub 3Premijer liga, golovi sezone


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 23.07.
 • nedelja, 24.07.
 • ponedeljak, 25.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Klasik
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Moja
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS satelit
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2





Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2016. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.