Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 3. mart 2015. 16:00

TV program - utorak, 3. mart 2015.

Sport - program posle 14.00

 14.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
 14.45 SOS SOS vesti
 14.45 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
 15.00 Sport klub 1 Pregled holandske lige
 15.00 Eurosport 2 Kurne - Brisel - Kurne
 15.00 Sport klub 2 Fudbal: Selta - Elče
 15.00 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul - Mančester Siti
 15.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled francuske lige
 15.00 Eurosport Nordijsko skijanje: Svetsko prvenstvo
 15.15 SOS Bubamara
 15.15 Arenasport 4 SPORT RIVALRIES: EP 03
 15.15 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul - Mančester Siti
 15.30 Arenasport 2 Rukomet, magazin Bundeslige
 15.45 Arenasport 4 Auto moto, Meksiko, magazin
 16.00 Arenasport 3 Fudbal: Torino - Napoli
 16.00 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi - Totenhem
 16.00 Arenasport 2 Rukomet (ž), magazin EHF lige šampiona
 16.00 Eurosport Snuker
 16.15 Arenasport 4 Fudbal: Arsenal -Monako
 16.15 SOS KG sport
 16.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven - Flensburg
 16.30 Eurosport 2 Watts
 16.40 B92 Sportski pregled
 16.45 Sport klub 2 Pregled ATP Dubai
 16.45 SOS SOS vesti
 16.55 RTS 2 Košarka: FMP - Vojvodina, prenos
 17.00 Arenasport 1 Fudbal: Jagodina - Crvena zvezda
 17.00 Sport klub 3 Košarka: Partizan - Crvena zvezda
 17.05 SOS Da li znate
 17.10 SOS Crna tačka
 17.30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
 17.30 Eurosport Ski skokovi
 17.40 SOS Fudbal: Jagodina - Crvena zvezda
 18.00 Sport klub 2 Fudbal: Lokomotiva - Rubin, direktno
 18.00 Eurosport 2 Zenit - Himki, osmina finala
 18.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
 18.00 Arenasport 3 Fudbal: Kilmes - Independiente
 18.00 Arenasport 2 Košarka: Bilbao - Laboral
 18.00 Arenasport 4 Ragbi: Francuska - Vels
 18.10 SOS Fudbal: Partizan - Radnički Niš
 18.45 Sport klub 3 Čelzi TV vesti
 18.45 SOS Sportski dnevnik
 19.00 Sport klub 3 Fudbal: Šturm - Austrija, direktno
 19.00 Eurosport Svi sportovi
 19.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma - Juventus
 19.00 Sport klub 1 Pregled španske lige
 19.10 SOS Sprint
 19.35 SOS Tekvondo - 11. Omega kup
 19.45 Eurosport 2 Watts
 19.55 Sport klub 2 Pregled škotske lige
 20.00 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
 20.00 Eurosport Boks: Abraham - Smit
 20.00 Sport klub 1 Top tenis
 20.00 Arenasport 2 NHL: Nešvil - Njujork Rendžers
 20.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan - Radnički Niš
 20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
 20.05 SOS Košarka: Partizan - Crvena zvezda
 20.30 Sport klub 2 Fudbal: Dinamo Drezden - Dortmund, direktno
 20.30 Eurosport 2 Pariz - Turov, osmina finala
 20.45 SOS SOS vesti
 20.45 Sport klub 3 Fudbal: Aston Vila - Vest Bromvič, direktno
 20.45 Sport klub 1 Fudbal: Sautempton - Kristal Palas
 21.00 Arenasport 1 Fudbal: Bulonj - Sent Etijen, uživo
 21.00 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul - Mančester Siti
 21.10 SOS SOS bubamara
 22.00 Eurosport Nordijsko skijanje: Svetsko prvenstvo
 22.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus - Dortmund
 22.00 Arenasport 2 Boks: Denis - Vukoša
 22.15 Eurosport 2 Watts
 22.30 Sport klub 2 Naskar, Atlanta, pregled
 22.45 Arenasport 1 Arena sport, specijal
 22.45 SOS Sportski dnevnik
 22.45 Sport klub 3 Fudbal: CSKA - Krila Sovjetov
 22.45 Eurosport 2 Kurne - Brisel - Kurne
 23.00 Sport klub 1 Vesti
 23.00 Eurosport FIA
 23.00 Arenasport 4 Poker
 23.15 SOS BIP Total soker - odjeci
 23.30 Eurosport Motokros
 23.30 Arenasport 1 Rukomet, magazin EHF lige šampiona
 23.30 Sport klub 1 Pregled ABA lige
 00.00 Arenasport 2 NFL: Grin Bej - Sijetl
 00.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul - Mančester Siti
 00.00 Arenasport 1 Poker
 00.00 Sport klub 1 Fudbal: Dinamo Drezden - Borusija
 00.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid - Tenerife
 00.00 Eurosport 2 Dvoranski miting Dizeldorf
 00.30 Eurosport Snuker
 00.30 Sport klub 1 Ekstremni svet sporta
 00.45 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
 00.45 SOS SOS vesti
 01.00 SOS SOS koš
 01.00 Arenasport 1 Fudbal: Sarmiento -Aldosivi
 01.15 Sport klub 2 Fudbal: Malaga - Hetafe
 01.15 Sport klub 3 Pregled holandske lige
 01.24 RTS 2 Košarka: FMP - Vojvodina
 01.30 Eurosport 2 Šou košarkaške Evrolige
 01.30 Sport klub 1 Tenis: Akapulko
 01.45 Arenasport 4 KOTV Weekly - MAGAZIN
 02.00 Eurosport 2 Pariz - Turov, osmina finala
 02.00 Arenasport 3 Fudbal: Santos - Linense
 02.15 Arenasport 4 Racing Trough Time Ep. 04
 02.30 Arenasport 2 Olimpijska serija
 02.45 Sport klub 3 Fudbal: Galatasaraj - Manisa
 03.00 Sport klub 2 Odbojka: Lube - Trentino
 03.00 Arenasport 1 Fudbal: Anderleht - Kortrijk
 03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
 03.30 Arenasport 2 Rukomet, magazin Bundeslige
 03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
 04.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz - Sent Etijen
 04.00 Arenasport 2 Auto moto, Meksiko, magazin
 04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester siti -Barselona
 04.15 Sport klub 3 Fudbal: Selta - Elče
 04.30 Arenasport 2 Rukomet. Tiringer - Krim Merkator
 04.45 Sport klub 2 Fudbal: Brondbi - Midtjiland
 05.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 3.03.
 • sreda, 4.03.
 • četvrtak, 5.03.
 • petak, 6.03.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • B92 info
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kanal D
 • Kopernikus
 • Metropolis
 • Most
 • N1
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS satelit
 • RTS digital
 • Sinemanija
 • Skaj+
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • VH1
 • HBO
 • HBO Comedy
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2015. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.