Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Petak, 19. decembar 2014. 08:08

TV program - petak, 19. decembar 2014.

Sport - program posle 6.00

 06.00 Arenasport 2 Košarka: Barselona - Saragosa
 06.00 Arenasport 4 Fudbal: Loren - Sent Etijen
 06.30 Sport klub 2 Fudbal: Porto - Benfika
 06.30 Eurosport 2 Budućnost - PAOK
 06.30 Sport klub 3 Trans vorld sport
 07.00 Arenasport 1 Fudbal, Borusija TV magazin
 07.30 Sport klub 3 Fudbal: Mančester junajted - Liverpul
 07.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
 08.00 Arenasport 1 Rukomet, magazin Bundeslige
 08.00 Arenasport 2 NFL: Dalas - Filadelfija
 08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
 08.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajačio - PSŽ
 08.00 Eurosport 2 Rusija
 08.15 Sport klub 2 Odbojka: Lokomotiva - Jastrezebski
 08.30 Eurosport Biatlon
 08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled grčke lige
 08.45 SOS SOS vesti
 09.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion - Monako
 09.00 Sport klub 1 Košarka: Real - Efes
 09.00 Arenasport 1 Košarka
 09.05 SOS Fizioterapija
 09.15 SOS Fer plej
 09.15 Sport klub 3 Evroliga: CSKA - Limož
 09.15 Eurosport Ski skokovi
 09.30 SOS Borilački sportovi
 09.30 Eurosport 2 Pokljuka, Slovenija, sprint (ž)
 10.00 Sport klub 2 Fudbal: Sosijedad - Atletik Bilbao
 10.00 Arenasport 2 Boks
 10.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul - Bazel
 10.15 Eurosport Alpsko skijanje: Val D'Izer
 10.15 SOS Lovište
 10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
 10.30 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Montafon, Austrija, kros
 10.45 SOS Sportski dnevnik
 10.45 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
 11.00 Arenasport 4 Poker
 11.00 Sport klub 3 Svet fudbala
 11.00 Arenasport 1 Fudbal: Loren - Sent Etijen
 11.05 SOS Ćaskanje
 11.15 Sport klub 1 Košarka: Turov - Emporio Armani
 11.30 Sport klub 3 Evroliga: Valensija - Neptunas
 11.45 Sport klub 2 Evroliga: Makabi - Unikaha
 11.45 Eurosport 2 Polufinale, Real Madrid
 11.45 Eurosport Alpsko skijanje
 11.45 Eurosport 2 Kruz Azul Real Madrid
 12.00 Arenasport 2 NFL: St Luis - Los Anđeles
 12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem - Njukasl
 12.00 SOS Rukomet: Radnički - Metalurg
 12.00 Arenasport 4 Košarka: Asesoft - Partizan
 13.00 Eurosport 2 Ramzau, Austrija, 98 m skakaonica
 13.00 Sport klub 1 Svet fudbala
 13.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari - Juventus
 13.05 SOS Košarka
 13.15 Sport klub 3 Odbojka: Lokomotiva - Jastrezebski
 13.25 SOS FSS - Dodela nagrada 2014.
 13.30 Eurosport Ski skokovi
 13.30 Sport klub 2 Fudbal: Svonsi - Totenhem
 13.45 Eurosport 2 Val Gardena, Italija, super G (m)
 13.45 Arenasport 4 Fudbal, Milan TV
 13.45 Arenasport 3 Fudbal: Lion - Monako
 14.00 Arenasport 2 FIBA World Basketball: Magazin
 14.15 Arenasport 4 Fudbal, Borusija TV magazin
 14.30 Eurosport Biatlon, Svetski kup Pokljuka
 14.30 Arenasport 2 Auto moto, Argentina, pregled
 14.45 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137 m skakaonica, kvalifikacije
 15.00 Sport klub 3 PL Match Pack
 15.00 Arenasport 1 Fudbal: Malaga - Deportivo La Korunja
 15.15 Sport klub 2 Evroliga: Galatasaraj - Olimpijakos
 15.15 Arenasport 4 NFL Game Day
 15.15 Sport klub 1 Premijer liga
 15.30 SOS Vaterpolo
 15.30 Arenasport 2 Boks, Kotv, klasiks
 15.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled brazilske lige
 15.30 Sport klub 3 Fudbal: Barselona - Hueska
 15.45 Eurosport 2 Barselona, Španija
 15.45 Sport klub 1 Košarka: Makabi - Unikaha
 15.45 Arenasport 4 FIBA World Basketball: Magazin
 16.00 Arenasport 3 Fudbal: Ajačio - PSŽ
 16.10 SOS KG sport
 16.15 Arenasport 4 Fudbal: Monako - Zenit
 16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem - Vojvodina
 16.45 Eurosport Ski skokkovi: Engelberg
 16.45 SOS SOS vesti
 17.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli - Roma
 17.00 Sport klub 2 Fudbal: Derbi - Čelzi
 17.00 B92 Bulevar u 5 do 5
 17.05 SOS Da li znate
 17.15 SOS Sportski vikend
 17.15 Sport klub 3 Najava španske lige
 17.30 Sport klub 1 Premijer liga, najava kola
 17.45 Eurosport Biatlon, Svetski kup Pokljuka
 17.45 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137 m skakaonica, kvalifikacije
 17.55 HRT 2 Rukomet, EP (ž); polufinale
 17.55 RTS 2 Rukomet (ž) EP: Crna Gora - Španija, polufinale, prenos
 18.00 Arenasport 4 NFL: Sinsinati - Klivlend
 18.00 Sport klub 3 Evroliga: Nižnji - Uniks, direktno
 18.00 Arenasport 2 Košarka: Asesoft - Partizan
 18.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid - Hospitalet
 18.00 Sport klub 1 Program iz studija
 18.05 SOS Reket
 18.45 Eurosport 2 Pokljuka, Slovenija, sprint (m)
 18.45 Eurosport Ski skokkovi: Engelberg
 18.45 Sport klub 2 Evroliga. Žalgiris - Sasari, direktno
 18.45 SOS Sportski dnevnik
 19.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda - Laboral Kuća, prenos
 19.10 SOS Fudbalski miks
 19.15 Eurosport Konjički sportovi
 19.45 Eurosport 2 Najava kola Bundeslige
 19.45 Sport klub 3 Čelzi TV vesti
 20.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaljari - Juventus
 20.00 Arenasport 2 NHL: St Luis - Los Anđeles
 20.05 SOS Fenomen odbojke
 20.11 HRT 2 Springstin i ja
 20.15 Eurosport 2 Majnc - Bajern Minhen
 20.15 Sport klub 3 Evroliga: Alba - Cedevita, direktno
 20.15 Eurosport Takmičenje drvoseča
 20.20 RTS 2 Rukomet (ž) EP: Švedska - Norveška, polufinale, prenos
 20.30 Arenasport 1 Fudbal: Lens - Nica, uživo
 20.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
 20.30 Sport klub 1 Program iz studija
 20.45 Sport klub 2 Na današnji dan
 20.45 SOS SOS vesti
 20.45 Sport klub 1 Konfernecija za medije
 21.00 Arenasport 4 Fudbal: Burnmut - Liverpul
 21.00 Sport klub 2 Evroliga. Panatinaikos - Barselona, direktno
 21.00 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče - Bajern, prenos
 21.10 SOS Dođite na stadion
 22.00 Sport klub 3 Najava Premijer lige
 22.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern - CSKA
 22.00 Arenasport 2 Borilački sportovi
 22.30 Arenasport 1 Fudbal, Milan TV
 22.30 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda - Laboral Kuća
 22.30 Eurosport Biatlon
 22.30 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137 m skakaonica, kvalifikacije
 22.45 SOS Sportski dnevnik
 23.00 Arenasport 1 Arenasport vesti
 23.00 Sport klub 2 Najava Premijer lige
 23.00 Sport klub 1 Vesti
 23.00 Arenasport 4 Poker
 23.00 Eurosport 2 Ove nedelje u WWE
 23.15 SOS Zona pres
 23.15 Eurosport Motosportovi
 23.30 Eurosport 2 Vintage Collection
 23.30 Arenasport 1 FIBA World Basketball: Magazin
 23.30 Sport klub 1 Najava Premijer lige
 23.30 Sport klub 2 Najava španske lige
 23.35 RTS 1 Sportski dnevnik
 00.00 Arenasport 3 Fudbal: Lens - Nica
 00.00 Arenasport 1 Poker
 00.00 Arenasport 2 NFL: San Francisko - Sijetl
 00.00 Sport klub 2 Evroliga: Fenerbahče - Bajern
 00.00 Arenasport 4 Košarka: Bilbao - Real Madrid
 00.15 Sport klub 3 Evroliga: Panatinaikos - Barselona
 00.30 Eurosport 2 Giganti u Švedskoj
 00.45 SOS SOS vesti
 01.00 Arenasport 1 NFL Game Day
 01.00 SOS Noćni program
 01.30 Eurosport 2 Val Gardena, Italija, super G (m)
 01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled grčke lige
 01.45 Sport klub 2 Fudbal: Mančester junajted - Liverpul
 01.45 Arenasport 3 Fudbal: Burnmut - Liverpul
 01.57 RTS 2 Rzjinet: Crna Gora - Španija, polufinale
 02.00 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137 m skakaonica, kvalifikacije
 02.00 Sport klub 3 Fudbal: Derbi - Čelzi
 02.30 Arenasport 2 Auto moto, Portugal
 02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
 03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
 03.30 Sport klub 2 Evroliga. Nižnji - Uniks
 03.30 Arenasport 2 Košarka, emisija U obruču
 03.30 RTS 2 Rukomet: Švedska - Norveška, polufinale
 03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled grčke lige
 03.45 Arenasport 4 Rukomet, magazin Bundeslige
 03.45 Sport klub 3 Fudbal: Selta - Almerija
 04.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Sosijedad - Ovijedo
 04.00 Arenasport 1 Vaterpolo: Primorje - Partizan
 04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus - Atletiko Madrid
 04.30 Arenasport 2 Rukomet: Eglangen - Berlin
 05.15 Sport klub 2 Fudbal: Salcburg - Rapid
 05.30 Sport klub 3 Odbojka. Belgorod - Lube
 05.45 Arenasport 3 Fudbal: Malaga - Deportivo La Korunja


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • petak, 19.12.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Jesenjin
 • Kanal D
 • Metropolis
 • Most
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Panonija
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS satelit
 • RTS digital
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Stankom
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TCM
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • HBO
 • HBO Comedy
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2014. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.