Izdvajamo

Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 23. april 2014. 13:01

TV program - sreda, 23. april 2014.

Sport - program posle 11.00

-11.00 Eurosport 2-Svetsko prvenstvo, Šefild, 5. dan
-11.00 Sport klub 1-Pregled Championship-a
-11.00 Arenasport 1-Fudbal: Fiorentina - Roma
-11.00 Arenasport 2-Fights of the century: First Round Knockouts
-11.00 Eurosport-Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
-11.00 Arenasport 4-Poker
-11.10 SOS-Re genezis
-11.15 Sport klub 3-Fudbal: Tigre - Boka Juniors
-11.30 Arenasport 2-Fights of the century: George Foreman - The Early Years
-11.30 Sport klub 2-Fudbal: Braunšvajg - Bajern
-11.30 Sport klub 1-Pregled turske lige
-12.00 Arenasport 2-NFL: Denver - Nju Ingland
-12.00 Arenasport 4-Košarka: Partizan - Cedevita, Best of ABA lige
-12.00 Arenasport 3-Fudbal: Hal Siti - Arsenal
-12.05 SOS-SOS kolaž
-12.30 Sport klub 1-Tenis: VTA Štutgart, prenos
-12.45 SOS-SOS vesti
-13.00 Arenasport 1-Fudbal: Crvena zvezda - Radnički Niš
-13.00 Sport klub 3-Fudbal: Barselona - Atletik Bilbao
-13.05 SOS-Total soker
-13.30 Sport klub 2-ATP 500 Barselona, direktno
-14.00 Eurosport-Biciklizam
-14.00 Eurosport 2-Pregled Bundeslige
-14.00 Arenasport 4-Košarka, Specijal U obruču - Cibona
-14.00 Arenasport 3-Fudbal: Sent Etijen - Rens
-14.30 Arenasport 2-Olimpijska serija
-14.45 Sport klub 3-Pregled argentinske lige
-14.45 SOS-SOS vesti
-15.00 Arenasport 4-Fudbal, pregled grčke lige
-15.00 Arenasport 1-Fudbal: Totenhem - Fulam
-15.00 Eurosport 2-Roni O'Saliven šou
-15.20 SOS-Košarka
-15.30 Arenasport 4-Fudbal, pregled brazilske lige
-15.30 Arenasport 2-Hokej: Hrvatska - Rumunija, SP B divizija, uživo
-15.30 Eurosport 2-Svetsko prvenstvo, Šefild, 5. dan
-15.45 Sport klub 3-Pregled ruske lige
-15.55 SOS-KG sport
-16.00 Arenasport 4-Fudbal: Napredak - Partizan
-16.00 Arenasport 3-Fudbal: Juventus - Bolonja
-16.15 Eurosport-Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
-16.15 Sport klub 3-Evroliga: Galatasaraj - Barselona
-16.40 B92-Sportski pregled
-17.00 Arenasport 1-Fudbal: Atletiko Madrid - Čelzi
-17.10 SOS-Objektiv
-18.00 Arenasport 3-Fudbal: Crvena zvezda - Radnički Niš
-18.00 Arenasport 2-Košarka: Partizan - Crvena zvezda, finale ABA lige 2013
-18.00 Arenasport 4-NHL: San Hoze - Los Anđeles
-18.30 Sport klub 3-Evroliga: Panatinaikos - CSKA, direktno
-18.30 Eurosport 2-Felče Valone, Belgija
-18.30 Eurosport-Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
-18.45 SOS-Sportski dnevnik
-19.00 Arenasport 1-Fudbal, Jelen super liga, pregled kola
-19.15 SOS-Sportski savez Srbije
-19.30 Sport klub 2-Na današnji dan
-19.45 SOS-Objektiv
-19.45 Sport klub 2-Pregled turske lige
-20.00 Arenasport 2-Ragbi: Munster - Tuluz
-20.00 Eurosport-Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild, prenos
-20.00 Eurosport 2-Svetsko prvenstvo, Šefild, 5. dan
-20.00 Arenasport 1-Košarka: Partizan - Crvena zvezda, ABA liga 2013/14
-20.00 Arenasport 3-Fudbal, Liga šampiona, studio
-20.00 OBN-Liga šampiona
-20.00 Arenasport 4-Fudbal, pregled MLS lige
-20.05 RTS 1-Fudbal: Liga šampiona
-20.10 HRT 2-Liga šampiona
-20.35 HRT 2-Fudbal: Real - Bajern
-20.40 RTS 1-Fudbal: Real - Bajern, prenos
-20.40 OBN-Fudbal: Real - Bajern
-20.45 Sport klub 3-Evroliga: Olimpijakos - real Madrid, direktno
-20.45 SOS-SOS vesti
-20.45 Sport klub 2-Pregled Championship-a
-20.45 Arenasport 3-Fudbal: Real Madrid - Bajern Minhen, uživo
-21.00 Arenasport 4-Fudbal: Norvič - Liverpul
-21.10 SOS-TV mreža
-21.15 Sport klub 2-Pregled argentinske lige
-21.15 Sport klub 1-Plej of Evrolige
-22.00 Arenasport 2-Boks: FNF Fights
-22.00 Arenasport 1-Fudbal, pregled grčke lige
-22.15 Sport klub 2-NBA Inside Stuff
-22.30 Arenasport 1-Fudbal, pregled brazilske lige
-22.30 Sport klub 3-Pregled turske lige
-22.40 RTS 1-Fudbal: Liga šampiona, pregled
-22.40 OBN-Pregled Lige šampiona
-22.45 SOS-Sportski dnevnik
-22.45 Arenasport 3-Fudbal, Liga šampiona, studio
-22.45 Sport klub 2-Pregled ruske lige
-23.00 Eurosport 2-R. Jkitou - K. Mafuta
-23.00 Arenasport 4-Poker
-23.00 Eurosport-Biciklizam
-23.00 Arenasport 3-Fudbal, pregled Lige šampiona
-23.00 Sport klub 1-Vesti
-23.00 Sport klub 3-Pregled Championship-a
-23.00 Arenasport 1-Fudbal, pregled Lige šampiona
-23.10 SOS-Dupli pas
-23.15 Sport klub 2-Fudbal: Šahtjor - Tavria
-23.15 SOS-Total soker
-23.30 Sport klub 3-Fudbal mondijal magazin
-23.30 Sport klub 1-Plej of Evrolige
-00.00 Arenasport 3-Fudbal: Totenhem - Fulam
-00.00 Eurosport-Snuker: Svetsko prvenstvo Šefild
-00.00 Eurosport 2-Felče Valone, Belgija
-00.00 Arenasport 4-Košarka, Specijal U obruču - Cedevita
-00.00 Arenasport 2-NFL: Karolina - San Francisko
-00.00 Arenasport 1-Poker
-00.00 Sport klub 3-KHL: Lev - Metalurg MG
-00.45 SOS-SOS vesti
-01.00 Sport klub 1-Tenis: ATP Barselona
-01.00 Arenasport 1-Fudbal: Real Madrid - Bajern Minhen
-01.00 Arenasport 4-Fudbal The Football Review
-01.00 SOS-Noćni program
-01.00 Sport klub 2-Fudbal: Zvole - Ajaks
-01.30 Arenasport 4-Fudbal: Njujork Red Buls - Hjuston Dinamo, uživo
-01.30 Eurosport 2-Svetsko prvenstvo, Šefild, 5. dan
-01.45 Sport klub 3-Evroliga: Makabi - Emporio Armani
-01.49 RTS 2-Fudbal: Real Madrid - Bajern Minhen, r.
-02.30 Arenasport 2-Olimpijska serija
-02.45 Sport klub 2-Fudbal: Everton - Mančester junajted
-03.00 Eurosport 2-Felče Valone, Belgija
-03.00 Arenasport 1-Dnevne vesti: Mark Kavendiš
-03.00 Arenasport 3-Fudbal: Atletiko Nacional - Atletiko MG, uživo
-03.15 Sport klub 3-ATP Uncovered
-03.30 Arenasport 4-Fudbal, Milan TV
-03.30 Arenasport 1-NHL: St Luis - Čikago, uživo
-03.30 Arenasport 2-Rukomet, magazin Bundeslige
-03.45 Sport klub 3-Fudbal: Sosijedad - Espanjol
-04.00 Arenasport 4-Fudbal: Real Madrid - Bajern
-04.00 Arenasport 2-Rukomet, EHF magazin lige šampiona
-04.30 Sport klub 2-VTA Štutgart
-04.30 Sport klub 1-Najbolja utakmica španske lige
-04.30 Arenasport 2-Rukomet: Leven - Barselona
-05.00 Arenasport 3-Fudbal: Santos laguna - Lanus, uživo
-05.30 Sport klub 3-Fudbal: Braunšvajg - Bajern


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 23.04.
 • četvrtak, 24.04.
 • petak, 25.04.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • Art
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Jesenjin
 • Kanal D
 • Metropolis
 • Most
 • Nova.rs
 • Palma plus
 • Panonija
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS satelit
 • RTS digital
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Stankom
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • Animal Planet
 • Atlas
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • Discovery
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TCM
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • Universal Channel
 • HBO
 • HBO Comedy
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Vesti | Život | Prodavnica | Forum | Pričaonica | Internet pristup | Pregled sadržaja
English | Ćirilica | Uslovi korišćenja | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | O Krstarici | Pomoć

Copyright © Krstarica d.o.o. 1999-2014. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.