Juventus pobedio Atalantu

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras na svom terenu u Torinu Atalantu sa 3:1, u utakmici 15. kola italijanskog prvenstva i stekli sedam poena prednosti nad najbližim pratiocima.

Šampion Italije je za četiri minuta u prvom poluvremenu postigao dva gola. Aleks Sandro postigao je gol u 15. minutu, a Danijele Rugani udvostručio je prednost u 19. Treći gol za crno-bele postigao je Mario Mandžukić u 64. minutu, a konačan rezultat postavio je Remo Fuler u 82. minutu.

Juventus se tako oporavio od poraza u prošlom kolu od Djenove (1:3), ostvario je 12. prvenstvenu pobedu i na prvom mestu na tabeli ima 36 bodova.

Atalanta je prekinula niz od devet utakmica bez poraza, odnosno šest uzastopnih pobeda i zauzima šesto mesto na tabeli sa 28 bodova.

Ostale utakmice 15. kola igraju se u nedelju i ponedeljak.