Marjanović koristi šansu, aplaudirali mu navijači rivala

Srpski centar Boban Marjanović opet je na najbolji način iskoristio šansu, pošto je u trijumfu San Antonija na gostovanju Bruklinu 106:79 zabeležio 13 poena, za isto toliko minuta na parketu, a za sjajnu partiju dobio je i aplauze od domaćih navijača.

Ujedno, Marjanović je imao tri skoka, dve blokade i jednu asistenciju.

Osim duela u Bruklinu odigrane su još samo dve utakmice, Golden Stejt je savladao Majami 111:103, uz 31 poena Stefana Karija i sada ima skor 36-2, dok je Vašington slavio u Čikagu 114:100.

Marjanović: Ako vas vole, onda mora da ste dobri

Srpski košarkaš iz San Antonija Boban Marjanović nije krio zadovoljstvo posle odlične partije protiv Bruklina, a posebno zbog činjenice da su mu aplaudirali domaći navijači.

Marjanović je u trijumfu Sparsa 106:79 na parketu proveo 13 minuta i postigao isto toliko poena.

„Lep je osećaj, kad vas ljudi vole onda mora da ste dobri. Podrška publike prija, uživam u njoj“, izjavio je Marjanović.

Doskorašnji centar Crvene zvezde u svojoj ruki sezoni prosečno beleži pet poena i tri skoka.