Navijač Stouka doživeo srčani udar posle primljenog gola

Navijač Stouka doživeo je srčani udar kada je njegova ekipa primila gol protiv Liverpula u 86. minutu utakmice, preneli su danas britanski mediji.

Liverpul je sinoć na stadionu Britanija pobedio Stouk sa 1:0 golom Felipea Kutinja u 86. minutu utakmice.

Navijaču koji je sedeo odmah iza trenera Stouka Marka Hjuza je pozlilo posle gola i srušio se na pod. Hitna pomoć na stadionu je odmah intervenisala i muškarac se sada oporavlja u bolnici.

Hitna pomoć je saopštila da je muškarcu stalo srce i da su lekari na stadionu koristili defibrilator.

„Dva vozila su poslata i muškarac je prevezen u Kraljevsku univerzitetsku bolnicu. Oživljavanje je bilo uspešno“, navodi se u saopštenju.

Fudbaler Stouka Čarli Adams je putem Tvitera u ime cele ekipe poželeo navijaču da se što pre oporavi.