Partizan ubedljiv, Borac slavio posle preokreta

Fudbaleri Partizana uspešno su počeli odbranu titule, pošto su večeras u Beogradu pobedili Metalac iz Gornjeg Milanovca sa 4:0.

U drugoj večerašnjoj utakmici, Borac iz Čačka je na svom terenu posle preokreta pobedio niški Radnički sa 2:1.

Partizan je sav posao završio za oko 15 minuta u prvom poluvremenu. Andrija Živković postigao je prvi gol u 15. minutu, da bi Abubakar Oumaru samo četiri minuta kasnije povisio na 2:0. Meč je praktično prelomljen u 30. minutu golom Valerija Božinova za 3:0. Konačni rezultat, 4:0, postavio je kapiten Saša Ilić u nadoknadi vremena.

Nišlije su u Čačku povele u 37. minutu golom Antona Zemljanuhina, a Borac je izjednačio u 49. preko Milana Jevtovića. Pobedu Čačanima doneo je Vladimir Krstić u 81. minutu.