Poraz Srbije od Katara

Fudbalska reprezentacija Srbije, sastavljena od igrača iz Super lige, izgubila je danas u Dohi od Katara sa 0:3 u prijateljskoj utakmici.

Pitanje pobednika na ovom meču praktično je rešeno u prvih 45 minuta, pošto je Katar stigao do prednosti od 3:0, a sva tri gola postigao je Sebastijan Sorija.

Katar je poveo u 24. minutu. Posle napada po desnoj strani i centaršuta, Sorija je iz drugog pokušaja uspeo da savlada Filipa Kljajića.

Isti igrač je duplirao prednost domaćina golom glavom u 30. minutu, a konačan rezultat postavio  Sorija je postavio u 43. minutu posle kontranapada.

Reprezentativci Srbije su drugo poluvreme odigrali mnogo bolje, napadali su i stvarali prilike, ali nisu uspeli da postignu ni utešni pogodak.