Preokret Liverpula protiv Svonsija

Fudbaleri Liverpula vezali su i četvrtu pobedu u Premijer ligi, pošto su danas kao gosti savladali Svonsi sa 2:1 u sedmom kolu engleskog prvenstva.

Svonsi je vodio na poluvremenu, golom Leroja Fera u osmom minutu. Ipak, preokret i pobedu Liverpulu doneli su Roberto Firmino u 54. i Džejms Milner u 84. iz penala.

Srpski fudbaler Marko Grujić nije bio u sastavu Liverpula na duelu sa Svonsijem.

Liverpul posle sedam utakmica ima 16 bodova i drugi je na tabeli, iza Mančester sitija, koji uz meč manje ima dva boda više.

Priliku da prestignu Liverpul u sedmom kolu imaće Totenhem i Arsenal, koji imaju dva, odnosno tri boda manje.

Svonsi je propustio priliku da pobedom izadje iz krize. Taj klub je 17. na tabeli sa četiri boda.