Priveden golman jer je primio 43 gola! (foto)

Klub Vonderot iz Nemačke, koji se takmiči u jednoj od nižih liga, srušio je neslavni rekord porazom 0:43 od rivala PSV Oberhausena. Ni to nije kraj, naime, utakmicu je završio sa osam igrača, pa mu se rival u nastavku smilovao i iz igre izvukao tri igrača, kako bi barem donekle uspostavio ravnotežu.

Balans nikako nije mogao da pronađe Vonderotov golman Marko Kviotek, koji je primao gol svake dve minute, pa su par dana nakon debakla, na trening njegovog kluba došla dva policijska vozila, a golman je odveden na ispitivanje u policiju.

Dok je u pratnji dva policajca napuštao teren, zapanjenim igračima je poručio: „Samo žele nešto da raščiste“. Nakon toga se nije vratio u klub, niti odgovara na telefon, a policija odbija da komentariše zašto je priveden.

Uprkos svemu, direktor Vonderota se nada da će nesrećni golman biti pušten do njihove iduće utakmice, prenose mediji.