Remi Totenhema i Liverpula

Fudbaleri Totenhema i Liverpula odigrali su danas u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Liverpul je na početku bio bolji i borbeniji, ali je promašio nekoliko dobrih šansi. „Crveni“ su poveli u 43. minutu golom Džejmsa Milnera iz jedanaesterca. Penal je dosudjen pošto je Erik Lamela sapleo Roberta Firmina.

Ekipa Jirgena Klopa je u drugom delu utakmice imala više prilika, a šanse nisu iskoristili Sadio Mane i Firmino, kao i Žoel Matip koji je pogodio prečku.

Totenhem je izjednačio posle jedne od retkih prilika. Erik Dajer je centrirao sa desne strane, Lamela je dodao do Danija Rouza, koji je u golom u 72. minutu doneo bod londonskom timu.

Totenhem tako ni osmu uzastopnu utakmicu nije uspeo da pobedi Liverpul u prvenstvu.

Londonski tim je posle tri kola neporažen, peti je na tabeli sa pet bodova, a Liverpul, koji je u prve tri utakmice igrao na gostujućim terenima, zauzima osmo mesto sa bodom manje.