Totenhem i Arsenal igrali nerešeno 2:2

Fudbaleri Totenhema igrali su danas na svom stadionu nerešeno 2:2 sa Arsenalom, u 29. kolu Premijer lige Engleske.

Totenhem je tako propustio priliku da se izjednači sa Lesterom, liderom engleskog prvenstva.

Arsenal je poveo odličnim golom Arona Ramzija u 39. minutu, kada je nakon dodavanja Ektora Beljerina atraktivno, petom savladao Uga Lorisa.

Fransoa Kokelan je u 55. minutu dobio drugi žuti karton, a Totenhem je brzo iskoristio igrača više i golovima Tobija Aldervajrelda u 60. i Harija Kejna u 62. preokrenuo rezultat.

Ipak, Aleksis Sančes je u 76. minutu iskoristio novu asistenciju Beljerina, šutirao izmedju trojice protivničkih igrača i savladao Ljorisa, koji je loše reagovao.

Totenhem ima 55 bodova, dva manje od vodećeg Lestera, koji ima utakmicu manje, a tri boda više od trećeplasiranog Arsenala.