Čukarički do boda na Čairu iz indirekta u 91. minutu

Fudbaleri Radničkog i Čukaričkog odigrali su danas u Nišu nerešeno 2:2, u prvoj utakmici 33. kola Super lige Srbije.

Radnički je drugi na tabeli sa 42 boda, odnosno sada ima tri boda manje od prvoplasirane Crvene zvezde koja kasnije danas u derbiju kola dočekuje Partizan.

Na drugoj strani, Čukarički je „preskočio“ Partizan i treći je sa 31 bodom, bodom više od crno-belih.

Čukarički je poveo u 11. minutu golom Luke Stojanovića, ali je Radnički preokrenuo rezultat preko Lazara Randjelovića u 24. i Nermina Haskića u 62. minutu.

Kada je izgledalo da će domaći tim osvojiti sva tri boda, sudija Petar Piper dosudio je indirektan udarac posle kojeg je, u prvom minutu sudijske nadoknade, Stojanović postavio konačan rezultat.

Ekipa s Čaira u narednom kolu gostuje Proleteru, dok Čukarički dočekuje Napredak.