Golom u nadoknadi vremena Liverpul pobedio Totenhem

Fudbaleli Liverpula pobedili su danas na svom terenu Totenhem sa 4:3, u utakmici 34. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo u trećem minutu golom Kertisa Džonsa, a dva minuta kasnije prednost je udvostručio Luis Dijas. Treći gol postigao je Mohamed Salah iz jedanaesterca u 15. minutu.

Totenhem je smanjio golom Harija Kejna u 39. minutu, Hjung Min Son bio je strelac u 77. minutu, a izjednačio je Rišarlison u trećem minutu nadoknade vremena.

Pobedu domaćima doneo je Diogo Žota pogotkom u četvrtom minutu nadoknade.

Liverpul je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu u ligi, ukupno 16. i preskočio je Totenhem na petom mestu na tabeli, sa 56 bodova.

Londonski klub je u poslednje četiri utakmice osvojio samo bod, ima 54 boda ali i utakmicu više od Liverpula na šestom mestu.

Takođe i sedmoplasirana Aston Vila ima 54 boda.

U sledećem kolu Liverpul će dočekati Fulam, a Totenhem će biti domaćin Kristal Palasu.