Grupa H: Juventus i Sevilja ostvarili minimalne pobede

Fudbaleri Juventusa i Sevilje zabeležili su večeras minimalne pobede u gostima, u trećem kolu Lige šampiona i tako ostale na deobi prvog mesta.

Juventus je pobedio Lion sa 1:0, a Sevilja je istim rezultatom savladala zagrebački Dinamo.

Lion je mogao da povede u 35. minutu, ali je Aleksandr Lakazet promašio penal. Juventus je došao do pobede iako je u 54. minutu ostao sa 10 igrača, pošto je Mario Lemina dobio drugi žuti karton.

Gol je postigao Huan Kvadrado u 76. minutu, kada je primio sjajan pas Danija Alvesa i iz šesnaesterca savladao Antonija Lopesa.

Sevilja je potpuno dominirala u Zagrebu, ali je postigla samo jedan gol, Samira Nasrija u 37. minutu.

Juventus i Sevilja sada imaju po sedam bodova, ali torinski tim ima bolju gol razliku. Lion je ostao na tri boda, dok Dinamo nema nijedan bod, a nije postigao do sada nijedan pogodak, tako da ima gol-razliku 0:8.