Het-trik Ivanića za ubedljivu pobedu Zvezde protiv TSC-a

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u gostima ekipu TSC-a sa 4:0, u drugom kolu plej-ofa Super lige Srbije.

Trostruki strelac za crveno-bele bio je Mirko Ivanić, u 16, 64. i 67. minutu, a gol tima iz Bačke Topole pogodio je i El Fardu Ben u 72. minutu.

Zvezda je prva na tabeli domaćeg šampionata sa 85 bodova, odnosno ima pet bodova više od Partizana koji kasnije danas dočekuje Čukarički. Na drugoj strani, TSC je četvrti tim lige sa 44 osvojena boda.

Ivanić je prvi gol postigao u 16. minutu. Veliki deo posla kod vodećeg gola Zvezde odradio Aleksandar Katai koji je prošao po levom boku i ubacio loptu pred gol TSC-a, a Ivanić je poslao iza ledja golmana Nenada Filipovića.

U 64. minutu je Ivanić bio na pravom mestu nakon što je Gelor Kanga „prebacio“ odbranu domaćeg tima, a het-trik kompletirao je tri minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Ben u 72. minutu kada je natrčao na odbijenu loptu i poslao je iza ledja Filipovića.

Fudbaleri Crvene zvezde će u narednom kolu dočekati Čukarički, dok će TSC gostovati Partizanu.