Igrači Vojvodine i Partizana se potukli usred izvođenja penala (video)

U sinoć odigranom finalu Kupa Srbije, Vojvodina je u dramatičnoj utakmici pobedila Partizan posle izvođenja penala. Klub iz Novog Sada vodio je 2:0 protiv Partizana, a onda je u poslednjih deset minuta primio dva gola pa je utakmica otišla u produžetke i penale.

Raspucavanje su obeležila dva velika promašaja Partizanovih igrača, ali i velika gužva među igračima oba kluba za koju se pobrinuo fudbaler Vojvodine Devetak. On je realizirao jedanaesterac i nakon toga provocirao navijače Partizana. Prvi je na to reagovao Izraelac Bibras Natkho koji se uneo u lice igraču Vojvodine, a nakon toga je rezervni golman Partizana Nemanja Stevanović bocom gađao Devetka.

To je dovelo do sukoba rezervnih igrača Vojvodine sa Stevanovićem, umešao se i trener Vojvodine Lalatović, dotrčali su i mnogi igrači i koškanje je trajalo oko minuta. Nakon toga sudija je dao crveni karton Stevanoviću za gađanje suparnika, a Devetku žuti zbog proslave.