Ivanović: Igrali smo dobro 35 minuta, napad je stao u završnici meča

TEL AVIV – Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je da je zadovoljan pobedom protiv Makabija u 24. kolu Evrolige, ali je dodao da nije srećan zbog igre svog tima u poslednjih pet minuta meča u Tel Avivu.

Crvena zvezda je juče slavila u gostima protiv Makabija 89:86. „Crveno-beli“ su u trećoj četvrtini imali vođstvo nekoliko puta i po 16 poena, ali je Makabi uspeo da se vrati u meč.

Međutim, srpski i regionalni šampion uspeo je da ostvari pobedu u dramatičnoj završnici.

„Igrali smo dobro 35 minuta, odbrana je bila dobra sve vreme, napad je stao u završnici. Ali na kraju smo imali ipak dobar napad u završnici i stigli do pobede“, rekao je Ivanović po završetku meča u Tel Avivu.

Crvena zvezda ima skor od 11 pobeda i 13 poraza, a u narednom kolu Evrolige na svom terenu će dočekati Albu.