Nemoćni Partizan poklekao u Kijevu (video)

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras u Kijevu od Dinama sa 4:1 u poslednjem kolu Grupe B Lige Evropa.

Partizan je takmičenje u grupi završio sa osam bodova i kao drugoplasirani će čekati žreb za šesnaestinu finala Lige Evropa.

Ukrajinski klub, koji je naneo i drugi poraz Partizanu u grupi, prvi je u grupi sa 13 bodova.

Trostruki strelac za Dinamo bio je Žunio Moraeš u 28, 31. i 77. minutu iz jedanaesterca, a u strelce se upisao i Mikola Morozjuk u šestom minutu.

Jedini gol za Partizan postigao je Marko Jevtović sa penala u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.

Jang Bojs i Skenderbeg su u drugom meču Grupe B odigrali nerešeno 1:1. Albanski tim je takmičenje završio sa šest osvojenih bodova, a Jang Bojs sa četiri.