Pobeda i remi Partizana na pripremnim utakmicama u Beleku

BELEK – Fudbaleri Partizana i poljske Krakovije odigrali su danas u Beleku nerešeno 1:1 (0:0) u drugom pripremnom meču pred početak proleće sezone.

Ekipa iz Humske povela je u 61. minutu golom Zorana Tošića, a trijumf je ispusrtila u završnici, kada je Tomas Vestenički u 86. minutu izjednačio golom sa penala.

Crno-beli su ranije danas pobedili rumunski Vitorul 1:0 ( 0:0) u prvoj prijateljskoj utakmici, a jedini strelac bio je Nemanja Jović u 68. minutu.

Taj susret obeležilo je i to što je trener Milošević u finišu meča povukao ekipu sa terena, a kako je kasnije objasnio, razlog je bio amaterski nivo suđenja.

Izabranici Sava Miloševića u poslednjem pripremnom susretu u nedelju igraće protiv slovačkog Ružomberoka.