Preokret Partizana za ubedljiv trijumf protiv TSC-a

BEOGRAD – Fudbaleri Partizana ubedljivo su danas savladali TSC 4:1 (2:1) u utakmici trećeg kola plej-ofa Superlige Srbije.

Pred polupraznim tribinama stadiona u Humskoj (deo navijača bojkotovao meč zbog ranog termina) gosti iz Bačke Topolo poveli su golom Stefana Vukića u 31. minutu, ali je usledio ekspresan preokret crno-belih.

Prvo je Bibars Natho pogodio iz slobodnog udarca u 41, a dva minuta kasnije i Rikardo Gomeš, uz asistenciju VAR-a.
U nastavku su se u strelce upisali Aleksandar Miljković u 48. i Nemanja Jović u 62. minutu.

Od 16.05 sastaju se Voždovac – Napredak, a od 18.30 Crvena zvezda dočekuje Čukarički.

U utorak je Radnički u Nišu savladao Vojvodinu 1:0.
Plej-aut: Utorak: Kolubara – Novi Pazar 1:3, Mladost – Radnički Kragujevac 0:0. Četvrtak: Radnik – Metalac (16.00), Spartak – Proleter (18.05).