Spartak slavio u Humskoj, nova pobeda Radničkog

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su danas u Beogradu ekipu Partizana sa 3:1, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo u osmom minutu golom Rikarda Gomeša iz penala, ali je Spartak u nastavku meča preokrenuo rezultat i odneo sva tri boda iz Humske.

Prvo je Stefan Denković izjednačio u 18. minutu, Dejan Djenić je u 50. doneo prednost gostujućoj ekipi, a tačku na ovaj meč stavio je Nemanja Obradović u 94. minutu.

Ekipa iz Subotice upisala je sedmu pobedu od početka šampionata, a treću uzastopnu i trenutno je deseta na tabeli domaćeg šampionata sa 29 bodova.

Na drugoj strani, Partizan je upisao treći poraz u nizu i treći je na tabeli sa 51 bodom.

Partizan u narednom kolu gostuje Napretku, dok Spartak dočekuje Mladost.

Fudbaleri Radničkog iz Niša nastavili su seriju sjajnih rezultata, pošto su danas slavili u gostima protiv Zemuna sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Radovan Pankov u 83. minutu.

Ekipa Nenada Lalatovića druga je na tabeli sa 68 osvojenih bodova, dok je Zemun poslednji sa 18.

Radnički u narednom kolu na Čairu igra protiv Rada, a Zemun ide u goste Voždovcu.