TSC savladao Kolubaru, Napredak bolji od Radničkog iz Kragujevca

BAČKA TOPOLA – Fudbaleri TSC savladali su večeras Kolubaru u Bačkoj Topoli sa 3:1 (1:0) u 11. kolu Superlige.

Sva tri gola za domaćina i het-trik upisao je internacionalac iz Severne Makedonije Martin Mirčevski koji je pogađao mrežu gostiju u 23, 64. i 71. minutu.

Lazarevčani su od 27. minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Stefana Marjanovića, ali su uspeli da dođu do počasnog pogotka u 88. minutu preko Harisa Kadrića.

TSC posle nekompletnog 11. kola ima 20 bodova i zauzima treću poziciju, dok je Kolubara ostala na 15 bodova i nalazi se na osmom mestu Superlige.

Fudbaleri Napretka porazii su Radnički iz Kragujevca sa 1:0 (1:0) na domaćem terenu u Kruševcu, a jedini gol na meču postigao je Dejan Kerkez u 33. minutu.

Napredak je deveti na tabeli sa 11 bodova, dok su Kragujevčani na 13.