Pozorišta


Napomena: pre odlaska na predstavu uvek proverite termin na sajtu pozorišta.

Narodno pozorište
Trg Republike 1
tel. 011/2620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave
Velika scena
19. oktobar u 19.30h Rodoljupci, drama Jovana Sterije Popovića
20. oktobar u 20h Koncert baleta Opere Kaira, u čast Egipta kao počasnog gosta 64. Beogradskog sajma knjiga
23. oktobar u 19.30h Labudovo jezero, balet P.I. Čajkovskog
24. oktobar u 19.30h Marija Stjuart, drama Fridriha Šilera
25. oktobar u 19.30h Gospođa ministarka, komedija Branislava Nušića
26. oktobar u 19.30h Velika drama, drama Siniše Kovačevića
28. oktobar u 19.30h Črna mati zemla, gostuje Zagrebačko kazalište mladih
29. oktobar u 19.30h San letnje noći, komedija V. Šekspira
30. oktobar u 19.30h Na uranku, opera Stanislava Biničkog, premijera
31. oktobar u 19.30h Čudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović
Scena „Raša Plaović“
20. oktobar u 20.30h Ženidba, komedija Nikolaja Gogolja
21. oktobar u 20.30h Balkanski špijun, drama Dušana Kovačevića
22. oktobar u 20.30h Balkanski špijun, drama Dušana Kovačevića
24. oktobar u 20.30h Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
25. oktobar u 20.30h Ženski orkestar, drama, Žan Anuj
26. oktobar u 20.30h Bolivud, autorski projekat Maje Pelević
27. oktobar u 20.30h Zli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog
28. oktobar u 20.30h Devedesete, drama Gorana Milenkovića
29. oktobar u 20.30h U slavu izuzetnih, Desanki za večnost, posvećeno Jeleni Jovanović Žigon
30. oktobar u 20.30h Ženidba, komedija Nikolaja Gogolja
Jugoslovensko dramsko pozorište
Kneza Milana 50
tel. 011/2644-447
Scena „Ljuba Tadić“
19. oktobar u 20h Mesec dana na selu, Ivan Sergejevič Turgenjev
20. oktobar u 20h Hotel „Slobodan promet“, Žorž Fejdo, režija: Boris Liješević
21. oktobar u 20h Izdaja, Harold Pinter
22. oktobar u 20h Tartif, Ž. B. P. Molijer
23. oktobar u 20h Pod žrvnjem, Vilijam Šekspir, režija: Aleksandar Popovski
28. oktobar u 20h Lorencačo, Alfred de Mise, režija Boris Liješević
29. oktobar u 20h Lorencačo, Alfred de Mise, režija Boris Liješević
30. oktobar u 20h Vrat od stakla, Biljana Srbljanović
31. oktobar u 20h Ujka Vanja, Anton Pavlovič Čehov
Studio „JDP“
19. oktobar u 20.30h Dok nas smrt ne razdvoji, (nezavisna produkcija „Radionica integracije“)
21. oktobar u 20.30h Marks u Sohou, Hauard Zin
22. oktobar u 20.30h Marks u Sohou, Hauard Zin
23. oktobar u 20.30h Sudnji dan, Neil Labute, režija Jana Maričić
24. oktobar u 20.30h Natan Mudri
30. oktobar u 20.30h Balava, Dunja Matić, režija Andrej Nosov
31. oktobar u 20.30h Smrt fašizmu: O ribarima i slobodi, nezavisna produkcija „Reflektor teatar“
Beogradsko dramsko pozorište
Mileševska 64a
tel. 011/2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h
Scena „Rade Marković“
19. oktobar u 20h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi, 200. izvođenje
20. oktobar u 20h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
22. oktobar u 20h Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
23. oktobar u 20h Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
24. oktobar u 20h Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević
25. oktobar u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
26. oktobar u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
27. oktobar u 20h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
29. oktobar u 20h Klošmerl, Gabrijel Ševalje
30. oktobar u 20h Klošmerl, Gabrijel Ševalje
31. oktobar u 20h Klošmerl, Gabrijel Ševalje
Nova scena
20. oktobar u 20.30h Mleko, Vasilis Kacikonuris
22. oktobar u 20.30h Eling, Simon Bent
23. oktobar u 20.30h Eling, Simon Bent
24. oktobar u 20.30h Eling, Simon Bent
25. oktobar u 20.30h Igra parova, M. Zupančič
26. oktobar u 20.30h Igra parova, M. Zupančič
27. oktobar u 20.30h Igra parova, M. Zupančič, 200. izvođenje
30. oktobar u 20.30h Draga Jelena, Ljudmila Razumovska
31. oktobar u 20.30h Draga Jelena, Ljudmila Razumovska
Atelje 212
Svetogorska 21
tel. 011/3246-146
radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave
sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno
Scena Mira Trailović
19. oktobar u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
20. oktobar u 20h Moja ti, O. Dimitrijević
21. oktobar u 20h Jesenja sonata, I. Bergman
24. oktobar u 20h Noćna straža, F. Šili
25. oktobar u 20h Mrešćenje šarana, A. Popović
26. oktobar u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
27. oktobar u 20h Jesenja sonata, I. Bergman
29. oktobar u 20h Petrijin venac, D. Mihailović
30. oktobar u 20h Noćna straža, F. Šili
31. oktobar u 20h Konstelacije, N. Pejn, gostuje Teatar Egzit, Zagreb
Scena Petar Kralj
19. oktobar u 20.30h Ovaj će biti drugačiji, S. Bajac
20. oktobar u 20.30h Konstelacije, N. Pejn
21. oktobar u 20.30h Detroit, Lisa D Amur
25. oktobar u 20.30h Ovaj će biti drugačiji, S. Bajac
26. oktobar u 20.30h Noževi u kokoškama, D. Harover
27. oktobar u 20.30h Režim ljubavi, T. Šljivar
29. oktobar u 20.30h Pomorandžina kora, Maja Pelević
30. oktobar u 20.30h Stvaranje čoveka, T. Grumić
31. oktobar u 20.30h Čekajući Godoa, Semjuel Beket
Pozorište na Terazijama
Terazije 29
tel. 011/3229-943
radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno
Velika scena
19. oktobar u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
20. oktobar u 19.30h Inside Out, mjuzikl, tekst Doug Haverty, režija: Ana Grigorović
23. oktobar u 19.30h Mister Dolar, mjuzikl u režiji i adaptaciji Vladimira Lazića
24. oktobar u 19.30h Glavo luda, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića
25. oktobar u 19.30h Fantom iz opere, Gaston Leru
26. oktobar u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
27. oktobar u 19.30h Producenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
29. oktobar u 19.30h Inside Out, mjuzikl, tekst Doug Haverty, režija: Ana Grigorović
30. oktobar u 19.30h Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca
Zvezdara teatar
Milana Rakića 38
tel. 011/2411-484
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave
Scena Danilo Bata Stojković
19. oktobar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
20. oktobar u 19.30h Feliks, V. Kecmanović, K. Peševski, D. Bajić
23. oktobar u 19.30h Ljubav u Savamali, Ivan M. Lalić
24. oktobar u 19.30h Pasivno pušenje, N. Romčević
25. oktobar u 19.30h Pasivno pušenje, N. Romčević
26. oktobar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
27. oktobar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
28. oktobar u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
29. oktobar u 19.30h Ljubav u Savamali, Ivan M. Lalić
31. oktobar u 19.30h Kumovi, Dušan Kovačević
Nova scena
20. oktobar u 20h Boing-boing, Mark Kamoleti
23. oktobar u 20h Večera budala, F. Veber
25. oktobar u 20h Večera budala, F. Veber
26. oktobar u 20h Voz, Kormak Makarti
27. oktobar u 20h Voz, Kormak Makarti
29. oktobar u 20h Suze su OK, M. Bobić Mojsilović
30. oktobar u 20h Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević
Malo pozorište „Duško Radović“
Aberdareva 1, Tašmajdanski park
tel. 011/7858-440
Dečija scena
19. oktobar u 17h Knjiga lutanja, D. Aćin / M. Pelević
20. oktobar u 12h Naglavačke, D. Aćin i K. Levi
23. oktobar u 20h Srce u junaka Kraljevića Marka, premijera
25. oktobar u 10.30h Srce u junaka Kraljevića Marka, prva repriza
26. oktobar u 17h Sudbina jednog Čarlija, A. Tomović
27. oktobar u 12h Srce u junaka Kraljevića Marka
29. oktobar u 10, 12h Patuljak Nosonja, gostovanje Samarskog pozorišta lutaka, Rusija
30. oktobar u 10, 12h Patuljak Nosonja, gostovanje Samarskog pozorišta lutaka, Rusija
31. oktobar u 10.30h Mobi Dik, režija S. Trišić
Scena za mlade
25. oktobar u 20h Bonton , Jasminka Petrović /Mila Mašović Nikolić
30. oktobar u 20h Plavi čuperak, Miroslav Aleksić, režija Sandra Rodić Janković
31. oktobar u 20h Veliki odmor, O. Đorđević
Pozorište lutaka „Pinokio“
Bulevar maršala Tolbuhina 1
tel. 011/2691-715
Dečja scena
19. oktobar u 12h Lepotica i zver, Igor Bojović
19. oktobar u 17h Bajke mog detinjstva, I. Bojović
Pozorište „Boško Buha“
Trg Republike 3
tel. 064-8242-250
Bilatelarnica: UK Vuk Karadžić, Bulevar Kralja Aleksandra 77a
Dečija scena
19. oktobar u 12, 14h Pepeljuga, I. Bojović
Večernja scena
19. oktobar u 20h Krčmarica Mirandolina, K. Goldoni
Pozorištance „Puž“
R. Grujića 21
tel. 011/2438-036
radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h
19. oktobar u 12, 17h Miladinova čarobna lampa, Branko Milićević
Pozorište „Slavija“
Svetog Save 16-18
tel. 011/2436-995
19. oktobar u 20h Opasna ljubavna igra, Branislav Nušić
20. oktobar u 20h Brakolomije, Kalina Kovačević, Bojana Stefanović, Aleksandar Srećković, Nenad Stojmenović
21. oktobar u 20h Jazavac pred sudom, Petar Kočić
22. oktobar u 20h Kum nije dugme, I. Panić / T. Puharić
23. oktobar u 20h Žena bez srca, Branislav Nušić
24. oktobar u 20h Jasmin na stranputici, Ljiljana Lašić
25. oktobar u 20h Glumica, B. Knežević /B. Puletić / V. Mitrović, premijera
26. oktobar u 20h Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)
27. oktobar u 20h Sve će to narod pozlatiti, L. Lazarević
28. oktobar u 20h Violina, daire i pegla, N. Koljada / S. Bodraža, premijera
29. oktobar u 20h Upoznaj mog tatu, Alan Ejkborn / Staša Koprivica
30. oktobar u 20h Samci i samice, R. Vukotić
31. oktobar u 20h Brak mrak, po A Amuri /T. Puharić
Opera & Theatre Madlenianum
Glavna 32, Zemun
tel. 011/3162-797
Mala scena
19. oktobar u 20h Tajni brak, scene iz opere
Pan teatar
Bulevar Kralja Aleksandra 298
tel. 011/2418-524
19. oktobar u 12h Crveni nosić
19. oktobar u 17h Bajka o ribaru i ribici
UK „Vuk Karadžić“
Bulevar Kralja Aleksandra 77a
tel. 064/2424-860
Scena Kult
Bulevar revolucije 77a
tel. 2424-860
19. oktobar u 20h Ne može nam niko ništa
Akademija 28
Nemanjina 28
tel. 011/3616-020
Dečija scena
19. oktobar u 17h Bajka o Lalalini i razbojniku
Teatar Le Studio
Poenkareova 26a
tel. 064/187-1731
19. oktobar u 20h Raspareni par, Nil Sajmon
26. oktobar u 20h Istrajnost, inspirisana dramom „Parobrod istrajnost“ Šarla Vildraka
Centar za kulturu „Vlada Divljan“
Mitropolita Petra br. 8
tel. 011/2762-225
Scena „Stamenković“
19. oktobar u 15h Šumska bajka
Guarnerius
Dž. Vašingtona 12
tel. 011/3345-237
Nema predstava
Teatar Carte Blanche
Karađorđeva 9
tel. 011/4209-070
Nema predstava
B. Krsmanović
Balkanska 4
tel. 011/3613-451
Nema predstava
BELEF
Ilije Garašanina 24
tel. 011/3238-341
Nema predstava
Bitef teatar
Skver Mire Trailović br. 1
tel. 069/8992-400
Nema predstava
Dah teatar
Resavska 76, KUD Abrašević
tel. 011/7449-807
Nema predstava
Dečiji kulturni centar
Takovska 8
tel. 011/3242-013
Nema predstava
Dečje pozorište „Čarapa“
Španskih boraca 24
tel. 011/3133-673
Nema predstava
Dom Jevrema Grujića
Svetogorska 17
tel. 011/4073-612
Nema predstava
Dom kulture „Studentski grad“
Bulevar Zorana Đinđića 179
tel. 011/2691-442
Nema predstava
Dom omladine
Makedonska 22
tel. 011/3220-127
Nema predstava
Kombank dvorana
Dečanska 14
tel. 011/4250-100
Nema predstava
KPGT
Međunarodni art centar, Radnička 3
066/977-3129
Nema predstava
Kuća Đure Jakšića
Skadarska 34
tel. 011/7230-302
Nema predstava
KC Rakovica
M. Kranjca 7
tel. 011/3582-493
Nema predstava
KC Čukarica
Turgenjevljeva 5
tel. 011/3552-678
Nema predstava
Manakova kuća
Gavrila Principa 5
tel. 064/1022-241
Nema predstava
Muzej Narodnog pozorišta
Francuska 3
tel. 011/3284-473
Nema predstava
Muzej pozorišne umetnosti
Gospodar Jevremova 19
tel. 011/2626-630
Nema predstava
Narodni muzej u Beogradu
Trg Republike 1a
tel. 011/3306-000
Nema predstava
Pozorište „Dadov“
D. Maksimović 6/I
tel. 011/3243-643
radno vreme blagajne od 9 do 21h
Nema predstava
Radionica integracije
B. Krsmanovića 28a, Bara Venecija
tel. 011/2030-570
Nema predstava
Ruski dom
Kraljice Natalije 33
tel. 011/2642-178
Nema predstava
SKC
Kralja Milana 48
tel. 011/3602-036
Nema predstava
Teatar 78
Resavska 78
tel. 011/3615-307
Nema predstava
Teatar Levo
Resavska 11
tel. 011/3233-002
Nema predstava
Teatar na Savi
Nehruova ulica (Blok 45), Savski kej
tel. 011/6516-066
Nema predstava
UK „Palilula“
Mitropolita Petra 8
tel. 011/2762-225
Nema predstava
UK Stari grad
Kapetan Mišina 6
tel. 011/4142-163
Nema predstava
UK Stari grad
Kapetan Mišina 6a
tel. 011/4142-168
Nema predstava
Fakultet dramskih umetnosti
Bulevar umetnosti 20
tel. 011/2135-684
Nema predstava
Centar za kulturnu dekontaminaciju
Birčaninova 21
tel. 011/3610-270
Nema predstava