Pozorišta


Napomena: pre odlaska na predstavu uvek proverite termin na sajtu pozorišta.

Narodno pozorište
Trg Republike 1
tel. 011/2620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave
Velika scena
4. decembar u 19.30h Ivanov, drama A. P. Čehova
5. decembar u 19.30h Noćna frajla, drama Aleksandra Popovića, gostuje NP Niš
8. decembar u 19.30h Kraljica Margo, balet Gorana Bregovića
9. decembar u 19.30h Kraljica Margo, balet Gorana Bregovića
10. decembar u 19.30h Don Kihot, opera Žila Masnea
11. decembar u 19.30h Magbet, drama Vilijama Šekspira
12. decembar u 19.30h Magbet, drama Vilijama Šekspira
13. decembar u 19.30h Deca, opera u 17 pesama za muziku Irene Popović, po romanu Milene Marković
15. decembar u 19.30h Velika drama, drama Siniše Kovačevića
17. decembar u 12h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
23. decembar u 19.30h Turandot, opera Đakoma Pučinija
24. decembar u 19.30h Rat i mir, po romanu L.N.Tolstoja
25. decembar u 19.30h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
26. decembar u 19.30h Godine vrana, drama Siniše Kovačevića
27. decembar u 19.30h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
28. decembar u 19.30h Krcko Oraščić, balet, P. I. Čajkovski
29. decembar u 19.30h Godine vrana, drama Siniše Kovačevića
30. decembar u 19.30h Magbet, drama Vilijama Šekspira
Scena „Raša Plaović“
8. decembar u 20.30h Farma Orvel, po motivima romana Džordža Orvela, gostuje Slovensko narodno gledališče, Maribor
9. decembar u 20.30h Gospođa Ajnštajn, drama Snežane Gnjidić
10. decembar u 20.30h Elektra, drama Danila Kiša
11. decembar u 20.30h Krznena Venera, u režiji Momčila Miljkovića, gostuje NP Novi Sad
14. decembar u 20.30h Sitnice koje život znače, po tekstu Lorenca Maronea
15. decembar u 20.30h Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit
17. decembar u 20.30h Zli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog
18. decembar u 20.30h Survivress, multimedijalna drama autorke Maje Grinalt
20. decembar u 20.30h Uspavanka za Aleksiju Rajčić, drama Đorđa Kosića
21. decembar u 20.30h Vlast, komedija Branislava Nušića
22. decembar u 20.30h Balkanski špijun, drama Dušana Kovačevića
23. decembar u 20.30h Carstvo mraka, drama Lava N. Tolstoja
25. decembar u 20.30h Bela kafa, komedija Aleksandra Popovića
26. decembar u 20.30h Carstvo mraka, drama Lava N. Tolstoja
27. decembar u 20.30h Sitnice koje život znače, po tekstu Lorenca Maronea
Jugoslovensko dramsko pozorište
Kneza Milana 50
tel. 011/2644-447
Scena „Ljuba Tadić“
5. decembar u 20h Pučina, Branislav Nušić, režija Egon Savin
6. decembar u 20h Ujka Vanja, Anton Pavlovič Čehov
7. decembar u 20h Zašto je poludeo gospodin R?, Rajner Verner Fasbinder, Mihael Fengler
8. decembar u 20h Kaspar, Peter Handke, režija Miloš Lolić
9. decembar u 20h Gospođica, Ivo Andrić
10. decembar u 20h Čudo u Šarganu, Ljubomir Simović
17. decembar u 20h Edip, Sofokle, režija Vito Taufer
18. decembar u 20h Mnogo buke ni oko čega, Vilijam Šekspir
26. decembar u 20h Tit Andronik, Vilijam Šekspir
27. decembar u 20h Tit Andronik, Vilijam Šekspir
28. decembar u 20h Edip, Sofokle, režija Vito Taufer
29. decembar u 20h Edip, Sofokle, režija Vito Taufer
30. decembar u 20h Zagreb – Beograd via Sarajevo, Jelica Zupanc
Studio „JDP“
4. decembar u 20.30h Dok nas smrt ne razdvoji, (nezavisna produkcija „Radionica integracije“)
6. decembar u 20.30h Audijencija, Vaclav Havel
9. decembar u 20.30h Moj muž, Rumena Bužarovska, režija Jovana Tomić
15. decembar u 20.30h Natan Mudri, Gothold Efraim Lesing, režija Jovana Tomić
17. decembar u 20.30h Audijencija, Vaclav Havel
18. decembar u 20.30h Moj muž, Rumena Bužarovska, režija Jovana Tomić
24. decembar u 20.30h Beogradska trilogija, Biljana Srbljanović, režija Ivan Vanja Alač
27. decembar u 20.30h Audijencija, Vaclav Havel
Beogradsko dramsko pozorište
Mileševska 64a
tel. 011/2837-000
radno vreme blagajne od 10 do 15h i od 17.30 do 20.30h
Scena „Rade Marković“
4. decembar u 19.30h Tramvaj zvani želja, NP Subotica
5. decembar u 19.30h Bez portfelja, Gradski teatar Podgorica, RUTA festival
6. decembar u 19.30h Umri muški, Kamerni teatar 55, Sarajevo, RUTA festival
7. decembar u 19.30h Zaljubljeni Šekspir, po motivima filmskog scenarija Marka Normanai Toma Stoparda
8. decembar u 19.30h Zaljubljeni Šekspir, po motivima filmskog scenarija Marka Normanai Toma Stoparda
9. decembar u 19.30h Tiho teče Misisipi, Vladimir Tabašević, rećija Ivica Buljan
10. decembar u 19.30h Tiho teče Misisipi, Vladimir Tabašević, rećija Ivica Buljan
12. decembar u 19.30h Čitač, Fedor Šili (po motivima romana Bernharda Šlinka), režija Boris Liješević
20. decembar u 19.30h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
21. decembar u 19.30h Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi
22. decembar u 19.30h Baal, Bertolt Breht, režija Diego De Brea
23. decembar u 19.30h Baal, Bertolt Breht, režija Diego De Brea
24. decembar u 19.30h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
25. decembar u 19.30h Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović
30. decembar u 19.30h Idiot, Fjodor Mihajlovič Dostojevski
Mala scena
4. decembar u 20h Mizantrop, Tenesi Vilijams
5. decembar u 20h Plastelin, Vasilij Sigarev
9. decembar u 20h Yankee Rose, Slobodan Obradović
11. decembar u 20h Tramvaj zvani želja, Tenesi Vilijams
12. decembar u 20h Tramvaj zvani želja, Tenesi Vilijams
14. decembar u 20h Demokratija, Josif Brodski
15. decembar u 20h Demokratija, Josif Brodski
20. decembar u 19.30h Crna kutija, Ana Đorđević (Inspirisano filmom „Savršeni stranci“ P. Đenovezea
21. decembar u 19.30h Crna kutija, Ana Đorđević (Inspirisano filmom „Savršeni stranci“ P. Đenovezea
22. decembar u 19.30h Noć Helvera, Ingmar Vilkvist
Atelje 212
Svetogorska 21
tel. 011/3246-146
radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave
sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno
Scena Mira Trailović
8. decembar u 20h Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić
9. decembar u 20h 64, T. Štivičić
10. decembar u 20h Rolerkoster, J. Kajgo
11. decembar u 20h Kao i sve slobodne devojke, T. Šljivar
22. decembar u 20h Revolt, Alis Berč, pretpremijera
23. decembar u 20h Revolt, Alis Berč, premijera
24. decembar u 20h Revolt, Alis Berč
27. decembar u 20h Brod plovi za Beograd, zvezde Ateljea 212 pevaju
28. decembar u 20h Brod plovi za Beograd, zvezde Ateljea 212 pevaju
29. decembar u 20h Brod plovi za Beograd, zvezde Ateljea 212 pevaju
30. decembar u 20h Brod plovi za Beograd, zvezde Ateljea 212 pevaju, 100. izvođenje
Scena Petar Kralj
4. decembar u 20.30h Lažljivica, N. Koljada
5. decembar u 20.30h Amsterdam, M. Arad Jasur
6. decembar u 20.30h Jedan Pikaso, Dž. Hačer
8. decembar u 20.30h Ova će biti ista, S. Bajac
9. decembar u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
10. decembar u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
11. decembar u 20.30h Čista kuća, S. Rul
12. decembar u 20.30h Posaditi drvo, A. Žitkovski
15. decembar u 20.30h Urotnici, V. Arsenijević, I. Štiks
16. decembar u 20.30h Slavna Florens, P. Kvilter
17. decembar u 20.30h Čista kuća, S. Rul
18. decembar u 20.30h Strujosek, A. Radivojević
24. decembar u 20.30h Posaditi drvo, A. Žitkovski
25. decembar u 20.30h Jedan Pikaso, Dž. Hačer
Pozorište na Terazijama
Terazije 29
tel. 011/3229-943
radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno
Velika scena
4. decembar u 19.30h Crni leptir, mjuzikl po pesmama YU grupe
6. decembar u 19.30h Crni leptir, mjuzikl po pesmama YU grupe
7. decembar u 19.30h Sa druge strane jastuka, Stevan Koprivica, režija Jug Radivojević
8. decembar u 19.30h Sa druge strane jastuka, Stevan Koprivica, režija Jug Radivojević
9. decembar u 19.30h Cigani lete u nebo, balada o kradljivcu konja po motivima pripovetke „Makar Čudra“ Maksima Gorkog
10. decembar u 19.30h Flashdance, Aleksandra Aleks Ovens: Nevena Nerandžić, Nik Harli: Slaven Došlo, Glorija: Milena Živanović, Kiki: Marta bogosavljević, Tes: Tatjana Dimitrijević
11. decembar u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
14. decembar u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
17. decembar u 19.30h Cigani lete u nebo, balada o kradljivcu konja po motivima pripovetke „Makar Čudra“ Maksima Gorkog
18. decembar u 19.30h Flashdance, Aleksandra Aleks Ovens: Nevena Nerandžić, Nik Harli: Slaven Došlo, Glorija: Milena Živanović, Kiki: Marta bogosavljević, Tes: Tatjana Dimitrijević
20. decembar u 19.30h Fantom iz opere, Gaston Leru
21. decembar u 19.30h Fantom iz opere, Gaston Leru
22. decembar u 19.30h Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića
23. decembar u 19.30h Crni leptir, mjuzikl po pesmama YU grupe
24. decembar u 19.30h Crni leptir, mjuzikl po pesmama YU grupe
28. decembar u 19.30h Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića
29. decembar u 19.30h Flashdance, Aleksandra Aleks Ovens: Nevena Nerandžić, Nik Harli: Slaven Došlo, Glorija: Milena Živanović, Kiki: Marta bogosavljević, Tes: Tatjana Dimitrijević
Zvezdara teatar
Milana Rakića 38
tel. 011/2419-664
radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave
Scena Danilo Bata Stojković
10. decembar u 19.30h Ljubav u Savamali, Ivan M. Lalić, 50. izvođenje
15. decembar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
16. decembar u 19.30h Berači snova, Vladimir Đurđević
18. decembar u 19.30h Sportsko srce, Đorđe Milosavljević
21. decembar u 19.30h Pasivno pušenje, N. Romčević
22. decembar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
23. decembar u 19.30h Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević
27. decembar u 19.30h Osama-kasaba u Njjorku, Vladimir Kecmanović, Kosta Peševski. Darko Bajić
28. decembar u 19.30h Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević
29. decembar u 19.30h Veče sa Matijom, Matija Bećković
Nova scena
4. decembar u 20h Knjiga o Milutinu, Danko Popović
8. decembar u 20h Voz, Kormak Makarti
9. decembar u 20h Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević
11. decembar u 20h Knjiga o Milutinu, Danko Popović
16. decembar u 20h Knjiga o Milutinu, Danko Popović
17. decembar u 20h Voz, Kormak Makarti
20. decembar u 20h Knjiga o Milutinu, Danko Popović
25. decembar u 20h Voz, Kormak Makarti
28. decembar u 20h Knjiga o Milutinu, Danko Popović
Malo pozorište „Duško Radović“
Aberdareva 1, Tašmajdanski park
tel. 011/7858-440
Dečija scena
4. decembar u 12h Bambi
Pozorište lutaka „Pinokio“
Bulevar maršala Tolbuhina 1
tel. 011/2691-715
Dečja scena
4. decembar u 12h Ružno pače, I. Bojović
4. decembar u 17h Pinokio, A. Tolstoj/E. Borisov
Pozorište „Boško Buha“
Trg Republike 3
tel. 064-8242-250
Bilatelarnica: UK Vuk Karadžić, Bulevar Kralja Aleksandra 77a
Dečija scena
4. decembar u 12h Snežna kraljica
Večernja scena
4. decembar u 20h Krčmarica Mirandolina, K. Goldoni
Pozorište „Slavija“
Svetog Save 16-18
tel. 011/2436-995
4. decembar u 20h Koštana, Bora Stanković
5. decembar u 20h Zašto i kako ubiti muža, Rade Vukotić
6. decembar u 20h Udaj se muški, D. Petrović / M.B. Lipkovski
7. decembar u 20h Švalerčine, po V. Hola
8. decembar u 20h Bračni prevrtljivci, S. Neimarević
9. decembar u 20h Vlast, Branislav Nušić
10. decembar u 20h Ima nešto što bi trebalo da znaš, po F. Zelera
11. decembar u 20h Sokin i Bosina, M. Konstantinović / J. Radivojević
12. decembar u 20h Tuđe slađe, po M. Šizgal J Cekić
13. decembar u 20h Upoznaj mog tatu, Alan Ejkborn / Staša Koprivica
14. decembar u 20h Sponzoruša, V. Bulić / R. Vukotić
15. decembar u 20h Samci i samice, R. Vukotić
16. decembar u 20h Što se bore misli moje, Z. Tipold / D. Obradović / N. Đorđević, premijera
17. decembar u 20h Reče mi jedan čoek Čegović, ćeraćemo se još, Matija Bećković/Petar Božović
18. decembar u 20h Udaj se muški, D. Petrović / M.B. Lipkovski, 100.predstava
19. decembar u 20h Karamazovi, F. M. Dostojevski
20. decembar u 20h Komedija zabune, R. Vukotić
21. decembar u 20h Kirija, Branislav Nušić / Radoslav Dorić
22. decembar u 20h Zašto i kako ubiti muža, Rade Vukotić
23. decembar u 20h Sokin i Bosina, M. Konstantinović / J. Radivojević
24. decembar u 20h Cabares cabarei, Zijah Sokolović
25. decembar u 20h Krevet za šestoro, po M. Kameloti M. Laptošević
26. decembar u 20h Lopuže, Branislav Nušić
27. decembar u 20h Bračni prevrtljivci, S. Neimarević
28. decembar u 20h Love & Padeži, A. Humbert
29. decembar u 20h Opasna ljubavna igra, Branislav Nušić, 100. izvođenje
30. decembar u 20h Sumnjivo lice, Branislav Nušić
Opera & Theatre Madlenianum
Glavna 32, Zemun
tel. 011/3162-797
Mala scena
7. decembar u 20h Pluća , drama
8. decembar u 20h Kazanova protiv Don Žuana, setna komedija, Miodrag Ilić
11. decembar u 20h Dolce vita, romantična komedija – J. Paligorić Sinković
16. decembar u 20h Tvoja ruka u mojoj , komična melodrama, po Čehovu
20. decembar u 20h Feliks i Doris, komedija
Velika scena
6. decembar u 19.30h Valcer poručnika Nidrigena, groteksna melodrama
9. decembar u 19.30h Muzička epopeja u Madlenianumu, koncert
10. decembar u 19.30h Da krenemo ispočetka, drama Erik-Emanuel Šmit
12. decembar u 19.30h Vesela udovica, opereta, F. Lehar
13. decembar u 19.30h Muzika čuva sećanja, koncert
23. decembar u 19.30h Valcer poručnika Nidrigena, groteksna melodrama
25. decembar u 19.30h Pariski život, opereta mjuzikl
Pan teatar
Bulevar Kralja Aleksandra 298
tel. 011/2418-524
4. decembar u 12h Pinokio, Miodrag Milovanov
4. decembar u 17h Crvenkapa, Miodrag Milovanov
Guarnerius
Dž. Vašingtona 12
tel. 011/3345-237
Nema predstava
Teatar Carte Blanche
Karađorđeva 9
tel. 011/4209-070
Nema predstava
Teatar Le Studio
Poenkareova 26a
tel. 065/2871-731
Nema predstava
Akademija 28
Nemanjina 28
tel. 011/3616-020
Nema predstava
B. Krsmanović
Balkanska 4
tel. 011/3613-451
Nema predstava
BELEF
Ilije Garašanina 24
tel. 011/3236-530
Nema predstava
Bitef teatar
Skver Mire Trailović br. 1
tel. 069/8992-400
Nema predstava
Dah teatar
Resavska 76, KUD Abrašević
tel. 011/7449-807
Nema predstava
Dečiji kulturni centar
Takovska 8
tel. 011/3242-013
Nema predstava
Dečje pozorište „Čarapa“
Španskih boraca 24
tel. 011/3133-673
Nema predstava
Dom Jevrema Grujića
Svetogorska 17
tel. 011/4076-312
Nema predstava
Dom kulture „Studentski grad“
Bulevar Zorana Đinđića 179
tel. 011/2691-442
Nema predstava
Dom omladine
Makedonska 22
tel. 011/3220-127
Nema predstava
Etnografski muzej
Trg Republike 13
tel. 011/3281-888
Nema predstava
Kombank dvorana
Dečanska 14
tel. 011/4250-100
Nema predstava
KPGT
Međunarodni art centar, Radnička 3
066/977-3129
Nema predstava
Kuća Đure Jakšića
Skadarska 34
tel. 011/7230-302
Nema predstava
KC Rakovica
M. Kranjca 7
tel. 011/3582-493
Nema predstava
KC Čukarica
Turgenjevljeva 5
tel. 011/3552-678
Nema predstava
Manakova kuća
Gavrila Principa 5
tel. 011/3036-114
Nema predstava
Muzej Narodnog pozorišta
Dositejeva 2
tel. 011/3284-473
Nema predstava
Muzej pozorišne umetnosti
Gospodar Jevremova 19
tel. 011/2626-630
Nema predstava
Narodni muzej u Beogradu
Trg Republike 1a
tel. 060/8075-020
Nema predstava
Pozorištance „Puž“
R. Grujića 21
tel. 011/2449-464
radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h
Nema predstava
Pozorište „Dadov“
D. Maksimović 6/I
tel. 011/3243-643
radno vreme blagajne od 9 do 21h
Nema predstava
Radionica integracije
Savska 9, II sprat
tel. 060/7216-021
Nema predstava
Ruski dom
Kraljice Natalije 33
tel. 011/2642-178
Nema predstava
SKC
Kralja Milana 48
tel. 011/3602-036
Nema predstava
Teatar 78
Resavska 78
tel. 011/3615-307
Nema predstava
Teatar Vuk
Bulevar Kralja Aleksandra 77a
tel. 060/2424-860
Nema predstava
Teatar Levo
Resavska 11
tel. 011/3233-002
Nema predstava
Teatar na Savi
Nehruova ulica (Blok 45), Savski kej
tel. 011/6516-066
Nema predstava
UK Stari grad
Kapetan Mišina 6
tel. 011/4142-163
Nema predstava
Fakultet dramskih umetnosti
Bulevar umetnosti 20
tel. 011/2135-684
Nema predstava
Centar za kulturnu dekontaminaciju
Birčaninova 21
tel. 011/3610-270
Nema predstava
Centar za kulturu „Vlada Divljan“
Mitropolita Petra br. 8
tel. 069/2002-570
Nema predstava

Pratite Krstaricu i preko mobilne aplikacije za Android i iPhone.

repertoarpozorišta