Neverovatna sreća: Uložio 5 evra, dobio preko 105.000 (foto)

U ponedeljak uveče odigrane su dva neverovatna meča osmine finala Evropskog prvenstva u fudbalu, a jedan srećnik je zbog ispadanja šampiona i vicešampiona sveta bogatiji za preko 100.000 evra.

Najpre je Hrvatska do 85. minuta gubila od Španije sa 3:1, a onda su Mislav Oršić i Mario Pašalić uspeli da izbore produžetke. Nakon toga su u dodatnih 30 minuta „vatreni“ primili još dva pogotka.

U drugoj utakmici Francuska je vodila protiv Švajcarske pre nego što je Mario Gavranović pogotkom izborio produžetak, a onda su Švajcarci posle penala savladali svetske prvake.

Niko na svetu nije mogao da predvidi da će se desiti ovakav scenario, osim jednog čoveka koji je na ovu hrabrost/ludost stavio pet evra.

Na uloženih pet evra dobio je 106.875 evra. U obe utakmice je pogodio tačan rezultat, a kvote na oba susreta su bile po 150!