Издвајамо

понедељак, 10. август 2020. 18:43

ТВ програм - понедељак, 10. август 2020.

Филмови после 16.00  (кликните за програм за цео дан)

16.00 Прва kickФилм: "Кувар, лопов, његова жена и њен љубавник"
16.05 CinemaxФилм: "Посебна тишина"
16.15 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Породичне везе"
16.20 РТС 2Филм: "Зазидани"
16.35 СинеманијаФилм: "Суђење и грешка"
16.50 AMCФилм: "Шифра Меркур"
16.55 CinestarФилм: "Берни"
17.00 Пинк 2Филм: "Балада о Луси Випл"
17.05 HBO 2Филм: "Коцкар"
17.10 Cinemax 2Филм: "Дивљаци"
17.30 Fox MoviesФилм: "У њеним ципелама"
17.45 CinemaxФилм: "Ухватити Форестера"
17.50 HBO 3Филм: "Ускршњи тајни задатал"
18.05 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Алекс Крос"
18.10 HBOФилм: "Лоше образовање"
18.30 1000Филм: "Хелбој"
18.35 Cinemax 2Филм: "Исповест опасног ума"
18.40 AMCФилм: "Јесте ли за плес"
18.40 СинеманијаФилм: "Усамљена страст Џудит Херн"
18.45 CinestarФилм: "Црвени репови"
19.00 HBO 2Филм: "Дивљи и срећни"
19.35 Пинк kidsФилм: "Прдопрах доктора Проктора"
20.00 Прва плусФилм: "Парк из доба јуре"
20.00 Пинк 2Филм: "Неопроштено"
20.00 CinemaxФилм: "Удар"
20.00 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Савршено оружје"
20.05 Војводина 1Филм: "Добродошли у Акапулко"
20.25 AMCФилм: "Дракула 2000"
20.30 Cinemax 2Филм: "Џеки Браун"
20.54 РТС светФилм: "Зид"
21.00 СинеманијаФилм: "Ратно острво"
21.00 Fox MoviesФилм: "Зоро: Маска Зороа"
21.00 Б92Филм: "Посредник"
21.00 DivaФилм: "Гастрономски детектив"
21.00 CinestarФилм: "Божић код Куперових"
21.00 1000Филм: "Клијент"
21.15 HBO 2Филм: "Мачка у зиду"
21.25 CinemaxФилм: "Колиба смрти"
21.40 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Соломон Кејн"
21.50 Пинк kidsФилм: "Капетан Сабљозуби"
22.00 AMCФилм: "Напаљени уличари"
22.00 Прва плусФилм: "Сигурна кућа"
22.00 Прва kickФилм: "Америчка пита: Оркестар из кампа"
22.10 HBOФилм: "Ад Астра"
22.15 Пинк 2Филм: "Рударева кћи"
22.30 РТС 2Филм: "Клео од 5 до 7"
22.45 AXNФилм: "Подземни свет: Буђење"
22.50 CinemaxФилм: "Фарго"
23.00 Sci-FiФилм: "Плес до смрти"
23.05 ХРТ 2Филм: "Случајни супруг"
23.05 HBO 3Филм: "Доза среће"
23.30 AMCФилм: "Мрак филм 2"
23.30 1000Филм: "Сомерсби"
23.30 Cinestar Action & ThrillerФилм: "Без мане"
23.40 СинеманијаФилм: "Необични"
23.45 Fox MoviesФилм: "Тренутна предност"
23.50 CinestarФилм: "Едисон"
00.00 HBO 2Филм: "На крилима орлова"
00.15 Пинк 2Филм: "Одјеци рата"
00.15 HBOФилм: "Ноћни лет"
00.20 AXNФилм: "Карате Кид"
00.27 Војводина 1Филм: "Добродошли у Акапулко"
00.30 CinemaxФилм: "Тежи начин: Акциони мјузикл"
00.50 Cinemax 2Филм: "Број 37"
01.00 ПинкФилм: "Земљотрес у Сан Андреасу"
01.30 Б92Филм: "Посредник"
01.35 HBO 2Филм: "Коцкар"
01.40 HBOФилм: "Корпоративне животиње"
01.40 CinestarФилм: "Добро дошли у опасан ум"
01.45 1000Филм: "Момци нису битни"
01.55 CinemaxФилм: "Проклетство ожалошћене жене"
02.00 Пинк 2Филм: "Балада о Луси Випл"
02.00 ПрваФилм: "Последњи сати"
02.00 СинеманијаФилм: "Живети живот"
02.15 Прва плусФилм: "Парк из доба јуре"
02.40 Cinemax 2Филм: "Лондонска поља"
02.55 HBO 3Филм: "Повратак у Зомбиленд"
03.00 ПинкФилм: "Ивица таме"
03.05 CinestarСерија: "Вајнона Ерп", три епизоде
03.05 HBOФилм: "Званичне тајне"
03.25 РТС 2Филм: "Клео од 5 до 7"
03.25 СинеманијаФилм: "Егзетер"
03.30 CinemaxФилм: "Диригенткиња"
03.50 HBO 2Филм: "Национално благо"
04.00 Пинк 2Филм: "Худ"
04.10 1000Филм: "Заборављени"
04.30 Cinemax 2Филм: "Ема Петерс"
04.30 HBO 3Филм: "Радијска тишина"
04.55 HBOФилм: "Аманда Силс: Знам то"
04.55 СинеманијаФилм: "Силовити"


Телевизије задржавају право на измену програма. ТВ програм се ажурира сваког јутра.

 
Програм по данима

 • понедељак, 3.08.
 • уторак, 4.08.
 • среда, 5.08.
 • четвртак, 6.08.
 • петак, 7.08.
 • субота, 8.08.
 • недеља, 9.08.
 • понедељак, 10.08.
 • уторак, 11.08.

Преглед

 • Филмови
 • Садржај филмова
 • Серије
 • Спорт
 • Дечји програм
 • Цртани филмови
 • Документарни програм
 • Музички програм
 • Квизови
 • Вести

Домаћи канали

 • Аренаспорт 1
 • Аренаспорт 2
 • Аренаспорт 3
 • Аренаспорт 4
 • Б92
 • БК
 • Војводина 1
 • Војводина 2
 • Гранд
 • Коперникус
 • Мост
 • Н1
 • Наша
 • Нова С
 • Палма плус
 • Пинк
 • Пинк 2
 • Пинк 3
 • Пинк kids
 • Пинк family
 • Прва
 • Прва kick
 • Прва плус
 • РТС 1
 • РТС 2
 • РТС 3
 • РТС свет
 • Синеманија
 • СОС
 • Спорт клуб 1
 • Спорт клуб 2
 • Спорт клуб 3
 • Студио Б
 • Ултра
 • Хепи

Инострани канали

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • БН
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • ОБН
 • Република Српска
 • РТЦГ
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • ХРТ 1
 • ХРТ 2




Почетна страна | Форум | Речник | Игре | Причаоница | Преглед садржаја
О Крстарици | Услови | Приватност | Рекламирање | Контакт

Copyright © Крстарица 1999-2020. Сва права задржана. Забрањена је репродукција у целини и у деловима без дозволе.