Ponude za posao na Krstarici

Uvod  |  Programiranje  |  Inženjering  |  Dizajn  |  Administracija  |  Marketing  |  Prijava

WEB NOVINAR/UREDNIK

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla

  • Kompletno kreiranje tekstova uz odabir pratećih multimedijalnih sadržaja
  • Samostalno određivanje prioriteta informacija i praćenje aktuelnih vesti
  • Uređivanje sajta Krstarice
  • Svakodnevno praćenje aktuelnih dešavanja i predlozi tema
  • Prevođenje tekstova sa engleskog jezika
  • Vođenje profila na društvenim mrežama

Kvalifikacije
  • Obavezno radno iskustvo u digitalnom mediju (minimum godinu dana)
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Opšte obrazovanje i informisanost
  • Upućenost u specifičnosti rada na web-u
  • Dobre stilske i jezičke veštine
  • Aktivno korišćenje društvenih mreža
  • Sposobnost samostalnog odlučivanja o prioritetima
  • Pravovremeno i brzo reagovanje uz visoku odgovornost
  • Izražen novinarski senzibilitet

Idealan profil
  • Timski igrač fokusiran na rezultate
  • Odgovoran i spreman da preuzme inicijativu
  • Kreativan i pun ideja
  • Fleksibilan i vredan
Prijavite se za posao

COMMUNITY MANAGER

Opis posla
Svakodnevno osmišljavanje i kreiranje sadržaja, vođenje naloga na društvenim mrežama i aktivna komunikacija sa korisnicima. Vi ste prava osoba za ovu poziciju ukoliko poznajete internet, "živite na njemu", poznajete sve njegove prednosti i mane, umete da prepoznate one koji ga zloupotrebljavaju, već imate razgranatu mrežu svojih prijatelja i vaša etika je takva da možete objektivno da sudite drugima.

Aktivnosti koje posao uključuje:
  • Objavljivanje postova
  • Moderisanje sadržaja i diskusija
  • Aktivno učešće u diskusijama
  • Praćenje, nadzor i analiza korisničke aktivnosti
  • Komunikacija sa korisnicima putem digitalnih kanala komunikacije
  • Kanalisanje korisničkih sugestija i kritika u analize i izveštaje
  • Podsticanje korisnika na aktivnost
  • Učešće u unapređenju i istraživanju zadovoljstva korisnika
  • Pisanje blogova
  • Stalno praćenje i primena novih alatki i aplikacija korisnih za poboljšanje online prisustva

  • Više ili visoko obrazovanje
  • Dobro poznavanje društvenih mreža i rada na internetu
  • Tečno poznavanje engleskog jezika
  • Izražene sposobnosti pisanja i prezentovanja
  • Izražen smisao za timski rad
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Sposobnost samostalnog delovanja
  • Izražena kreativnost i odgovornost u rešavanju poslovnih zadataka
  • Izražena proaktivnost, fleksibilnost i želja za učenjem
  • Spremnost na fleksibilno radno vreme

Prednost će imati kandidati koji imaju:
  • Iskustvo u kreiranju i vođenju online zajednica
  • Iskustvo u novinarstvu i marketingu
  • Poznavanje marketinga i odnosa sa javnošću
  • Iskustvo u pisanju (copywriting)
  • Izgrađen odnos sa blogerima i online zajednicom

Prilikom prijave pošaljite nam:
  • Linkove ka vašem Facebook, Twitter i Google+ profilu

Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.