Ponude za posao na Krstarici

Uvod  |  Programiranje  |  Inženjering  |  Dizajn  |  Administracija  |  Marketing  |  Prijava

KOMERCIJALISTA/PRODUCENT

Opis posla
Rad na prodaji oglasnog prostora najveće domaće internet zajednice i obezbeđivanju sponzorstva.

Mesto zaposlenja: Beograd

Nudimo
Zaradu zasnovanu na procentu od prodaje.

Kvalifikacije

  • Visoko obrazovanje iz ekonomije
  • Iskustvo u komercijalnim poslovima
  • Poznavanje internet marketinga i mogućnosti interneta
  • Umeće kvalitetnog prezentovanja portala i njegovih mogućnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Prodorna, komunikativna, dinamična i borbena osoba
  • Osoba koja je samostalna i ume da daje sugestije
  • Spremnost za rad i u kancelariji i na terenu (po potrebi)
  • Odlično poznavanje rada u Office aplikacijama
  • Poznavanje engleskog jezika
Prijavite se za posao

Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Poslovi | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2019. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.