Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 20:40

TV program - sreda, 1. jul 2020.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Prodavci"
06.00 HBO 2Film: "Braća Grim"
06.00 Fox MoviesFilm: "Šašavi roditelji"
06.00 Cinemax 2Film: "Ponoćni trkač"
06.00 HBOFilm: "Mapetovci"
06.00 HBO 3Film: "Mulen ruž"
06.10 RTS 3Film: "Živeti"
06.45 1000Film: "Mister Bin - Film"
07.00 AMCFilm: "Pret-A-Porter"
07.30 CinemaxFilm: "Sutra je novi dan"
07.30 Cinemax 2Film: "Sažaljenje"
07.35 Fox MoviesFilm: "Voz trezor"
07.45 HBOFilm: "Dobro došli u džunglu"
07.55 HBO 2Film: "Angry Birds film 2"
08.00 Pink 2Film: "Afera Tomasa Krauna"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "OSS 117: Kario, špijunsko gnezdo"
08.05 HBO 3Film: "Aladin"
08.15 1000Film: "Robin Hud - Princ lopova"
09.00 CinestarFilm: "Britanski supertalenat"
09.10 Cinemax 2Film: "Engleski pacijent"
09.10 AMCFilm: "Velika pljačka"
09.15 CinemaxFilm: "Zemlja policajaca"
09.30 HBOFilm: "Spajdermen: Novi svet"
09.30 HBO 2Film: "Pokeraši"
09.40 Fox MoviesFilm: "Savršen par"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Povratak ubice mekog srca"
10.00 Prva plusFilm: "Krijumčari"
10.00 Pink 2Film: "Gradski lovac"
10.20 SinemanijaFilm: "5 nevesta"
10.45 1000Film: "Život nema pravila"
11.00 CinemaxFilm: "Bilo šta"
11.05 CinestarFilm: "Beli oleander"
11.25 HBOFilm: "Dobri Vil Hanting"
11.25 Fox MoviesFilm: "Sirene"
11.50 HRT 2Film: "Neslavno slavna Florens"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Haos"
11.50 Cinemax 2Film: "Dobra zemlja"
11.50 Pink kidsFilm: "Avanture Pinokija"
12.00 Pink 2Film: "Devet života"
12.30 RTS 3Film: "Film o šećeru"
12.30 SinemanijaFilm: "Udarajući Henrija"
12.35 CinemaxFilm: "Dirigentkinja"
12.40 HBO 3Film: "Prazan grad"
13.00 1000Film: "Meri i Marta"
13.10 CinestarFilm: "Koko pre šanel"
13.15 AMCFilm: "Podrhtavanja 3: Povratak savršenstvu"
13.20 HBO 2Film: "Volim te, čoveče"
13.25 RTS 1Film: "Petrijin venac"
13.30 HBOFilm: "Playmobil"
13.30 Fox MoviesFilm: "Da Vinčijev kod"
13.35 HRT 2Film: "Love Finds You In Sugarcreek"
13.45 Cinemax 2Film: "Kelner"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Robin Hud: Kralj lopova"
14.10 RTS 3Film: "Živeti"
14.30 SinemanijaFilm: "Savana"
14.45 1000Film: "Šampion"
14.45 HBO 3Film: "Domaći Božić"
14.55 CinemaxFilm: "Mi životinje"
14.55 AMCFilm: "Osmeh Mona Lize"
15.00 Prva plusFilm: "Zli poručnik"
15.05 HBO 2Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
15.10 HBOFilm: "Ratni konj"
15.15 CinestarFilm: "Ruske lutkice"
15.25 Cinemax 2Film: "Rej i Liz"
16.00 Prva kickFilm: "Ostrvo"
16.15 HBO 3Film: "Lilo i Stič 2"
16.15 Fox MoviesFilm: "Božićna zamena"
16.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kamuflaža"
16.30 CinemaxFilm: "Sutra je novi dan"
16.45 SinemanijaFilm: "Dvostruki životi"
16.50 AMCFilm: "Heroji neba"
16.55 1000Film: "Pravne mere"
17.00 Pink 2Film: "Tajni život pčela"
17.15 Cinemax 2Film: "Sažaljenje"
17.25 HBO 3Film: "Priče za laku noć"
17.35 HBOFilm: "Akvamen"
17.35 CinestarFilm: "Gospođica Džuli"
18.00 Fox MoviesFilm: "Koja je ona prava?"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dolazak"
18.15 CinemaxFilm: "Meri i veštičji cvet"
18.55 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
18.55 SinemanijaFilm: "Samo prijatelji"
18.55 Cinemax 2Film: "Pauza"
19.05 AMCFilm: "Momci i devojke"
19.35 Pink kidsFilm: "Selki"
20.00 Pink 2Film: "Praznik rada"
20.00 Prva plusFilm: "Američki grafiti"
20.00 CinemaxFilm: "Stend-ap za Sani"
20.00 HBOFilm: "Povratak u Zombilend"
20.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Holivudski policajci"
20.30 Cinemax 2Film: "Gospođa Lauri i sin"
20.40 AMCFilm: "Životinjski instinkt"
21.00 Fox MoviesFilm: "Ja, špijun"
21.00 DivaFilm: "Osnove misterije"
21.00 1000Film: "Pre zalaska sunca"
21.00 CinestarFilm: "Građanin opasnih namera"
21.00 SinemanijaFilm: "Terminal"
21.00 B92Film: "88 minuta"
21.00 HRT 2Film: "Ubojite namere"
21.40 CinemaxFilm: "Crna kiša"
21.45 HBO 2Film: "Ta mržnja koju seješ"
21.50 RTS 1Film: "Saterani"
21.50 Pink kidsFilm: "Avanture Pinokija"
22.00 Cinemax 2Film: "Hotel Mumbaj"
22.00 Sci-FiFilm: "Lovac"
22.00 AMCFilm: "Napaljeni uličari"
22.00 Prva kickFilm: "Cigla"
22.00 Prva plusFilm: "Državni neprijatelji"
22.00 RTS 2Film: "Čovek od hiljadu lica"
22.00 Pink 2Film: "Lanac ubistva"
22.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sve navijačice umiru"
22.20 Nova SFilm: "U potrazi za gospođom Pravom"
22.35 1000Film: "Američki sanjar"
22.40 DivaFilm: "Ljubav na meniju"
22.40 HRT 2Film: "Teorija haosa"
22.45 HBOFilm: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
22.55 Fox MoviesFilm: "Totalni opoziv"
23.00 AXNFilm: "Astralna podmuklost: Poglavlje 3"
23.05 SinemanijaFilm: "Najbolje od njih"
23.30 AMCFilm: "Mimikrija 3"
23.45 CinestarFilm: "Povratak prirodi"
23.45 CinemaxFilm: "Drakula"
23.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Zamišljajući Argentinu"
00.00 Cinemax 2Film: "Mrtav čovek hoda"
00.00 HBO 2Film: "Svetost života mog"
00.00 Pink 2Film: "Povratni udar"
00.10 Sci-FiFilm: "Geološka katastrofa"
00.30 1000Film: "Stvoreno u Americi"
00.40 HBO 3Film: "Ovo je kraj"
00.40 PrvaFilm: "Miris žene"
00.40 HBOFilm: "Anabel"
00.45 AMCFilm: "L'apartement"
01.17 RTS 1Film: "Petrijin venac"
01.30 SinemanijaFilm: "Mislim da smo sami sada"
01.35 CinestarFilm: "Bordžije"
01.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kriminalci"
01.55 CinemaxFilm: "Galaktička pustolovina"
02.00 Pink 2Film: "Tajni život pčela"
02.00 Cinemax 2Film: "Leto '84"
02.00 HBO 2Film: "Volim te, čoveče"
02.00 B92Film: "88 minuta"
02.15 Prva plusFilm: "Američki grafiti"
02.15 1000Film: "Pre zalaska sunca"
02.20 HBOFilm: "Identitet"
02.40 AMCFilm: "Napad na policijsku stanicu broj 13"
03.05 SinemanijaFilm: "Šugar Hil"
03.15 Nova SFilm: "Herojski izbor"
03.35 CinemaxFilm: "Damascena: Tranzicija"
03.45 HBO 2Film: "Pokeraši"
03.50 Cinemax 2Film: "Zemlja senki"
03.50 HBOFilm: "Na krilima orlova"
03.53 RTS 2Film: "Čovek od hiljadu lica"
04.00 Pink 2Film: "Afera Tomasa Krauna"
04.05 HBO 3Film: "Gran Torino"
05.05 SinemanijaFilm: "Lice"
05.40 CinemaxFilm: "Neverovatan izum dr Stajna"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.