Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 09:26

TV program - ponedeljak, 1. avgust 2022.

Filmovi

06.00 Fox MoviesFilm: "Dobro došli u džunglu"
06.00 HBOFilm: "Ukrštene reči i misterije 5"
06.00 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
06.00 CinemaxFilm: "Jaruga"
06.00 Cinemax 2Film: "S kao sreća"
06.10 AMCFilm: "Ajzenhauerov Dan D"
06.30 HBO 2Film: "Viktor i Valentino"
07.00 1000Film: "Kralj komedije"
07.00 Pink 2Film: "Pačja supa"
07.00 CinestarFilm: "Umorstvo u gradiću"
07.35 CinemaxFilm: "Avanture u italijanskom stilu"
07.35 AMCFilm: "Ljubavne igre"
07.40 SuperstarFilm: "U orlovom gnezdu"
07.45 Cinemax 2Film: "Odgovorno dete"
07.50 HBOFilm: "Zamena"
07.50 Fox MoviesFilm: "Sloboda za Vilija"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rat zmajeva"
08.15 HBO 3Film: "Tina"
08.30 HBO 2Film: "Žene su gubitnice"
08.50 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
08.50 CinestarFilm: "Papa Franja: Put do Svete stolice"
09.15 HBOFilm: "U ulozi Kupidona"
09.20 Cinemax 2Film: "Moć navike"
09.25 CinemaxFilm: "Švercer"
09.25 AMCFilm: "Za dobra stara vremena"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kandidat"
09.55 HBO 2Film: "Porodica Adams 2"
10.00 Prva plusFilm: "Uspavanka"
10.05 Fox MoviesFilm: "Besani u Sijetlu"
10.15 SuperstarFilm: "Jovana Lukina"
10.15 HBO 3Film: "Misterije agencije za romantične susrete:Umetnost ubijanja"
10.20 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 3"
10.40 HBOFilm: "12 moćnih siročića"
10.40 Cinemax 2Film: "Rijalto"
10.40 1000Film: "Škola roka"
10.50 CinemaxFilm: "Kopilot"
10.50 CinestarFilm: "Moja grčka avantura"
10.55 DivaFilm: "Otrovani u raju"
11.05 AMCFilm: "A sada.. .Dame i gospodo"
12.00 Pink 2Film: "Noć kometa"
12.00 SuperstarFilm: "Danteov vrh"
12.00 Fox LifeFilm: "Noting Hil"
12.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Genijalci"
12.10 SinemanijaFilm: "Dobri drugari"
12.10 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Doba izumiranja"
12.10 Cinemax 2Film: "Pilat"
12.15 Pink kidsFilm: "Prati svoje srce"
12.35 HBOFilm: "Zec Petar"
12.40 FoxFilm: "Meksikanac"
12.40 CinestarFilm: "Zločin na talasima"
12.40 1000Film: "Crni vitez"
12.50 CinemaxFilm: "Ljubavne afere"
13.05 Nova SFilm: "Scenarista"
13.10 HBO 2Film: "Veseli duh"
13.10 AMCFilm: "Božansko oružje"
13.25 HBO 3Film: "Marli i ja"
13.30 Cinemax 2Film: "Let ribe"
13.50 SuperstarFilm: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFiml: "Grad na obali"
14.05 HRT 1Film: "Gradnja kuće s mnogo muke"
14.10 HBOFilm: "Kong: Ostrvo lobanja"
14.15 SinemanijaFilm: "Život je stres, spas je ples"
14.30 1000Film: "Ledom do slave"
14.40 CinestarFilm: "Putovanje jednog psa"
14.50 HBO 2Film: "Lego film"
14.55 CinemaxFilm: "Večna lepota"
15.00 Cinemax 2Film: "Devojčica iz Parka špriceva"
15.00 Prva plusFilm: "Treće lice"
15.15 AMCFilm: "Izgubljena budućnost"
15.25 Fox MoviesFilm: "Čokolada"
15.35 SuperstarFilm: "Da Vinčijev kod"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijatelj br. 1", 1. deo
16.00 Pink 2Film: "Pričaj"
16.10 HBOFilm: "Spajdermen: Put bez povratka"
16.25 1000Film: "Život nema pravila"
16.30 SinemanijaFilm: "Policijska priča 2"
16.30 CinemaxFilm: "Avanture u italijanskom stilu"
16.40 CinestarFilm: "Semonska potera"
16.45 Cinemax 2Film: "Odgovorno dete"
16.45 AMCFilm: "Dženino venčanje"
17.05 HBO 3Film: "Priča o Viniju Pacijenci"
17.20 HBO 2Film: "Ljubav, venčanja i druga očajanja"
17.20 RTS 2Film: "Dr"
17.30 Pink 2Film: "Neko kao ti"
17.50 Fox MoviesFilm: "Smoking"
18.00 Prva kickFilm: "Oproštaj"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čudo na planini"
18.05 SuperstarFilm: "Trka sa vremenom"
18.15 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
18.15 CinemaxFilm: "Leptirov let"
18.20 Cinemax 2Film: "Amin"
18.35 HBOFilm: "Spajdermen: Svi putevi vode na Put bez povratka"
18.45 CinestarFilm: "Kuća magičnog sata"
19.00 1000Film: "Iznenadni udarac"
19.00 SinemanijaFilm: "Policijska priča 3"
19.00 HBO 2Film: "Spajdermen: Put bez povratka"
20.00 CinemaxFilm: "Opasna profesija"
20.00 Prva plusFilm: "Krupan plen"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otkriven"
20.00 Pink 2Film: "Plen"
20.05 AMCFilm: "xXx"
20.30 Cinemax 2Film: "Gernika"
20.30 Pink kidsFilm: "Voda nije za piće"
20.45 CinestarFilm: "Drugi čin"
20.55 Fox MoviesFilm: "Borba Titana"
21.00 B92Film: "Posrednik"
21.00 SinemanijaFilm: "Bal monstruma"
21.05 HRT 2Film: "Nedostižna meta"
21.10 1000Film: "V kao Vendeta"
21.25 HBO 2Film: "Spajdermen: Svi putevi vode na Put bez povratka"
21.55 CinemaxFilm: "Prekid signala"
21.55 HBO 2Film: "Odred nestalih: Nova misija"
21.59 Pink 2Film: "Savršeno ubistvo"
22.00 AMCFilm: "Gotika"
22.00 Prva plusFilm: "Amerikanac"
22.00 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje"
22.01 RTS 1Film: "Čist račun"
22.03 Prva kickFilm: "Revolucija 1911"
22.25 Cinemax 2Film: "Poslednji"
22.30 HBOFilm: "Šerlok Holms: Igra senki"
22.35 HRT 2Film: "Vučja kći
22.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čuvar zakona"
22.40 CinestarFilm: "Crni dan u Parizu"
22.45 Nova SFilm: "Branio sam Mladu Bosnu"
22.50 AXNFilm: "Izvlačenje"
22.53 RTS 2Film: "Treće lice"
23.00 Pink kidsFilm: "Prati svoje srce"
23.10 Fox MoviesFilm: "Kec iz rukava"
23.20 SinemanijaFilm: "Kuća čudnih duša"
23.25 PrvaFilm: "Artiljero"
23.30 AMCFilm: "Soba panike"
23.31 Vojvodina 1Film: "Vreme heroja"
23.35 HBO 3Film: "Poslednja smena"
23.40 CinemaxFilm: "Poslednji poziv"
23.42 Pink 2Film: "Vreća kostiju", 1. deo
23.50 SuperstarFilm: "Predator"
23.55 1000Film: "Mala deca"
00.00 Sci-FiFilm: "Zvezdane staze: Nemezis"
00.25 Cinemax 2Film: "Tihi rat"
00.35 HBOFilm: "Parfem: Hronologija jednog zločina"
00.59 HRT 1Film: "Gradnja kuće s mnogo muke"
01.00 CinemaxFilm: "Strašilo"
01.10 HBO 2Film: "Ne diši"
01.12 Pink 2Film: "Vreća kostiju", 2. deo
01.13 Pink 2Film: "Plen"
01.15 AMCFilm: "Patriota"
01.20 Fox MoviesFilm: "Snajperista 4"
01.25 CinestarFilm: "Srce psa"
01.40 HBO 2Film: "Dedpul"
02.00 SinemanijaFilm: "Izgubljeno drvo"
02.15 CinemaxFilm: "Hotel Kopelija"
02.30 Prva plusFilm: "Krupan plen"
02.35 Cinemax 2Film: "Moć navike"
02.40 RTS 1Film: "Čist račun"
02.40 1000Film: "Tim Amerika: Svetska policija"
02.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Živeti i umreti"
02.45 CinestarFilm: "Živo meso"
03.00 B92Film: "Posrednik"
03.12 Pink 2Film: "Pričaj"
03.30 HBO 2Film: "Početak"
03.45 HBO 3Film: "Čovek iznutra"
03.50 AMCFilm: "Kletva 2"
03.55 SinemanijaFilm: "Boja života"
04.00 HBOFilm: "Galerija slomljenih srca"
04.00 Cinemax 2Film: "Duhovi"
04.05 CinemaxFilm: "Veliko veče"
04.40 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
05.30 Cinemax 2Film: "Pesma za Mariju"
05.40 SinemanijaFilm: "Nakon oluje"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.