Izdvajamo

 • TV stanice

Subota, 4. jul 2020. 21:34

TV program - četvrtak, 2. jul 2020.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Mi životinje"
06.00 HBOFilm: "Playmobil"
06.00 HBO 3Film: "Iks men: Dani buduće prošlosti"
06.00 Cinemax 2Film: "Rej i Liz"
06.00 Fox MoviesFilm: "Uhvati ritam 2"
06.15 1000Film. "Helboj"
06.17 RTS 3Film: "Pre istine"
06.50 HBO 2Film: "Žene iz Stepforda"
06.55 AMCFilm: "Moja afrička avantura"
07.30 Fox MoviesFilm: "Spajdermen 3"
07.35 HBO 2Film: "Lepotica i zver"
07.35 CinemaxFilm: "Muževi i žene"
07.40 HBOFilm: "Akvamen"
07.50 Cinemax 2Film: "Venčanje na Severnoj teritoriji"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kamuflaža"
08.00 Pink 2Film: "Priča o Viktoru Dejvisu"
08.15 1000Film: "Odbegli porotnik"
08.15 AMCFilm: "Tim iz snova"
08.40 HBO 3Film: "Automobili"
09.00 CinestarFilm: "Prividni zločin"
09.20 SinemanijaFilm: "Bajka o princezi Kaguji"
09.20 CinemaxFilm: "Meri i veštičji cvet"
09.35 Cinemax 2Film: "Pauza"
09.40 HBO 2Film: "Poljaci u Holivudu"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Grom iz vedra neba"
10.00 HBOFilm: "Megalodon: Predator iz dalekih dubina"
10.00 Pink 2Film: "Praznik rada"
10.00 Fox MoviesFilm: "Kraljevska nova godina"
10.00 Prva plusFilm: "Američki grafiti"
10.05 AMCFilm: "Mala crna knjižica"
10.30 1000Film: "Stelin poslednji vikend"
11.05 CinemaxFilm: "Stend-ap za Sani"
11.15 Cinemax 2Film: "Lejdi Džejn"
11.15 CinestarFilm: "Bog nije mrtav"
11.45 Fox MoviesFilm: "Uzimam"
11.50 Pink kidsFilm: "Dečak policajac"
11.50 HBOFilm: "Frankenvini"
11.50 AMCFilm: "Prljavi ples 2: Noći Havane"
11.50 HRT 2Film: "Ubojite namere"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dolazak"
12.00 SinemanijaFilm: "Savana"
12.00 Pink 2Film: "Lanac ubistva"
12.20 1000Film: "Srce u Atlantidi"
12.25 HBO 3Film: "Povratak u Krismas Krik"
12.45 CinemaxFilm: "Deca manjeg Boga"
12.45 HBO 2Film: "Ljubavni guru"
13.15 Fox MoviesFilm: "Anđeli i demoni"
13.15 HBOFilm: "Grdana - Gospodarica zla"
13.15 AMCFilm: "Šifra Merkur"
13.25 RTS 1Film: "Ada"
13.25 CinestarFilm: "Gospođica Džulil"
13.25 HRT 2Film: "Gotovo savršeno mesto"
13.40 Cinemax 2Film: "Gospođa Lauri i sin"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Holivudski policajci"
14.00 DivaFilm: "Osnove misterije"
14.05 RTS 3Film: "Pre istine"
14.10 1000Film: "Bez granica"
14.15 SinemanijaFilm: "Nestanak Eleanor Rigbi:Oni"
14.15 HBO 2Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
14.45 CinemaxFilm: "Doručak kod Tifanija"
14.45 HBO 3Film: "Sedam života"
15.00 Prva plusFilm: "Državni neprijatelji"
15.05 AMCFilm: "Podrhtavanje 4: Legenda počinje"
15.15 HBOFilm: "Gospođica Metak"
15.15 Cinemax 2Film: "Venčanje na Severnoj teritoriji"
15.45 Fox MoviesFilm: "Opasna romansa"
15.50 CinestarFilm: "Moj sastanak naslepo"
16.00 1000Film: "Šampioni"
16.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
16.00 Prva kickFilm: "Cigla"
16.40 SinemanijaFilm: "Samo prijatelji"
16.40 CinemaxFilm: "Muževi i žene"
16.45 HBO 3Film: "Misterije Hejli Din: Recept za ubistvo"
16.45 AMCFilm: "Ajkula 3"
17.00 Cinemax 2Film: "Još uvek ludi"
17.00 Pink 2Film: "Varalica"
17.00 HBOFilm: "Ona"
17.13 RTS 2Film: "Petrijin venac"
17.55 CinestarFilm: "Doušnik"
17.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Proglasite me krivim"
17.55 Fox MoviesFilm: "Predmet moje naklonosti"
18.20 AMCFilm: "Holivudski policajci"
18.25 CinemaxFilm: "Kompozitor"
18.25 1000Film: "Selena"
18.40 Cinemax 2Film: "Oušnovih 8"
18.45 SinemanijaFilm: "Ludi grad"
19.00 HBO 2Film: "Božić u Grand Veliju"
19.35 Pink kidsFilm: "Čudovište od psa"
20.00 Pink 2Film: "Svemirski kauboji"
20.00 HBOFilm: "Mladi"
20.00 CinemaxFilm: "Dežurni krivci"
20.00 Prva plusFilm: "Kuvar, lopov, njegova žena i njen ljubavnik"
20.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nindža"
20.15 AMCFilm: "Jeste li za ples"
20.25 HBO 2Film: "Blizanci i kosturi"
21.00 Sci-FiFilm: "Bajna Moli"
21.00 CinestarFilm: "Sečivo"
21.00 B92Film: "Američka pita: Orkestar iz kampa"
21.00 1000Film: "Posrnuli"
21.00 Fox MoviesFilm: "96 sati"
21.00 HRT 2Film: "Tatin sin"
21.00 SinemanijaFilm: "Staljinova smrt"
21.35 HBOFilm: "Baz"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Iskvareni snovi"
21.50 Pink kidsFilm: "Dečak policajac"
21.50 CinemaxFilm: "Nema zemlje za starce"
21.55 RTS 1Film: "Crni leptir"
22.00 Prva kickFilm: "Svetlost dana"
22.00 Nova SFilm: "Herojski izbor"
22.00 HBO 2Film: "Sati"
22.00 Prva plusFilm: "Džoni Ingliš: Ponovo rođen"
22.00 PrvaFilm: "Tri sekunde"
22.15 Pink 2Film: "Psi od slame"
22.15 Cinemax 2Film: "Vrisak"
22.20 RTS 2Film: "Bela kao sneg"
22.30 HBO 3Film: "Doza sreće"
22.50 Fox MoviesFilm: "Teška meta"
22.50 AMCFilm: "Zabranjen prolaz"
22.55 HRT 2Film: "Verni Deni"
23.00 Sci-FiFilm: "Povratnik"
23.00 DivaFilm: "Jun u januaru"
23.15 SinemanijaFilm: "Terminal"
23.35 1000Film: "Stvoreno u Americi"
23.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Silent Hil: Otkrovenje"
23.50 HBOFilm: "Četiri pera"
23.55 HBO 2Film: "Antropoid"
23.55 CinemaxFilm: "Vox Lux"
00.00 Pink 2Film: "Fatalna Džindžer 3"
00.05 Cinemax 2Film: "Gost na svadbi"
00.10 HBO 3Film: "Talentovani gospodin Ripli"
00.15 CinestarFilm: "REC 4: Apokalipsa"
00.30 AMCFilm: "Mrak film 2"
00.55 RTS 1Film: "Ada"
01.20 SinemanijaFilm: "Internat"
01.25 1000Film: "Idemo ponovo - do pobede"
01.30 PrvaFilm: "Svetlost dana"
01.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nasilje"
01.45 Cinemax 2Film: "Generalova kći"
01.50 CinemaxFilm: "Adolescencija"
01.50 AMCFilm: "Noćni čuvar"
01.55 HBO 2Film: "Čokolada"
02.00 Pink 2Film: "Psi od slame"
02.00 CinestarFilm: "Ona se vratila"
02.00 HBOFilm: "Mladi"
02.15 Prva plusFilm: "Kuvar, lopov, njegova žena i njen ljubavnik"
02.23 RTS 2Film: "Vuk"
02.30 B92Film: "Američka pita: Orkestar iz kampa"
02.50 1000Film: "Helboj"
03.00 Nova SFilm: "Neprekidni krug"
03.10 SinemanijaFilm: "Mislim da smo sami sada"
03.30 AMCFilm: "Petparačke priče"
03.35 CinemaxFilm: "Šampioni"
03.35 HBOFilm: "Tolkin"
03.40 Cinemax 2Film: "Lejdi Džejn"
03.50 HBO 3Film: "Zelena knjiga"
04.00 HBO 2Film: "Ljudi poput nas"
04.00 Pink 2Film: "Priča o Viktoru Dejvisu"
04.45 SinemanijaFilm: "Poslednji Parižani"
05.30 1000Film: "Mrtva nevesta"
05.35 CinemaxFilm: "Urgane legende 3: Endi Vorhol i Donald Tramp"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • subota, 27.06.
 • nedelja, 28.06.
 • ponedeljak, 29.06.
 • utorak, 30.06.
 • sreda, 1.07.
 • četvrtak, 2.07.
 • petak, 3.07.
 • subota, 4.07.
 • nedelja, 5.07.
 • ponedeljak, 6.07.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2020. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.