Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 10:06

TV program - utorak, 2. avgust 2022.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Lego film"
06.00 CinemaxFilm: "Jaruga"
06.00 Cinemax 2Film: "Devojčica iz Parka špriceva"
06.00 HBO 3Film: "Marli i ja"
06.00 HBOFilm: "Zec Petar"
06.00 Fox MoviesFilm: "Potraga"
06.50 AMCFilm: "Legend Of the Naga Pearls"
07.00 CinestarFilm: "Demonska potera"
07.00 1000Film: "Nindža kornjače"
07.35 CinemaxFilm: "Avanture u italijanskom stilu"
07.35 HBOFilm: "Klovn"
07.40 HBO 2Film: "Međuzvezdani"
07.45 Cinemax 2Film: "Poslednji"
07.50 Fox MoviesFilm: "Sloboda za Vilija 2"
07.55 HBO 3Film: "Generacija impulsa"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijatelj br. 1", 1. deo
08.00 Pink 2Film: "Omča za nevinog"
08.00 HBOFilm: "Kong: Ostrvo lobanja"
08.30 1000Film: "Ledom do slave"
08.30 AMCFilm: "Walking with the Enemy"
08.30 SuperstarFilm: "Ljubavn život Budimira Trajkovića"
09.05 CinestarFilm: "Plakar"
09.25 CinemaxFilm: "Švercer"
09.35 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 3"
09.40 HBO 3Film: "Romantični susreti u Njujorku"
09.45 Cinemax 2Film: "Amin"
09.55 HBOFilm: "Šerlok Holms: Igra senki"
09.55 Fox MoviesFilm: "Gordost i predrasude"
10.00 Prva plusFilm: "Krupan plen"
10.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nerešena igra"
10.10 SuperstarFilm: "Trka sa vremenom"
10.15 1000Film: "Život nema pravila"
10.20 AMCFilm: "Čarobnjak i bela zmija"
10.50 CinemaxFilm: "Kopilot"
10.50 CinestarFilm: "Savršena žena"
11.10 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 2: Velika trka za sirom"
11.15 HBO 3Film: "Srećna narukvica"
11.55 AMCFilm: "Life Of Brian"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čudo na planini"
11.55 Cinemax 2Film: "Gernika"
12.00 SuperstarFilm: "Tvister"
12.00 Pink 2Film: "Žaoka"
12.00 HBOFilm: "Hari Poter i Kamen mudrosti"
12.15 Pink kidsFilm: "Bil"
12.25 Fox MoviesFilm: "Borba titana"
12.30 1000Film: "Odbegli porotnik"
12.35 HBO 2Film: "Spajdermen: Povratak kući"
12.40 CinestarFilm: "Kuća magičnog sata"
12.50 CinemaxFilm: "Ljubavne afere"
12.55 SinemanijaFilm: "Život je stres, spas je ples"
13.25 AMCFilm: "Pohlepni"
13.30 HBO 3Film: "Dina"
13.45 Cinemax 2Film: "Duhovi"
13.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Hajneken: Otmica kralja piva"
13.55 SuperstarFilm: "Rad na određeno vreme"
14.05 HRT 1Film: "Nema bežanja"
14.30 HBOFilm: "Vuk i lav"
14.35 Fox MoviesFilm: "Engleski pacijent"
14.40 CinestarFilm: "Drugi čin"
14.50 HBO 2Film: "Napad na Belu kuću"
14.55 1000Film: "Alvin i veverice: Velika avantura"
14.55 CinemaxFilm: "Večna lepota"
15.00 Prva plusFilm: "Amerikanac"
15.05 SinemanijaFilm: "Let sudbine"
15.10 AMCFilm: "Gataka"
15.15 Cinemax 2Film: "Gospođa Henderson predstavlja"
15.25 SuperstarFilm: "Anđeli i demoni"
15.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državn neprijatelj br. 1", 2. deo
16.00 Pink 2Film: "Neka vrsta čudesnog"
16.05 HBO 3Film: "Matriks"
16.30 CinemaxFilm: "Avanture u italijanskom stilu"
16.35 CinestarFilm: "Portal smrti"
16.45 HBOFilm: "Najsrećnije doba godine"
16.50 1000Film: "Kralj komedije"
16.50 AMCFilm: "Meet Prince Charming"
17.00 Cinemax 2Film: "Stanje braka"
17.00 HBO 2Film: "Putnici"
17.10 SinemanijaFilm: "Policijska priča 3"
17.35 Pink 2Film: "Maska"
17.50 Fox MoviesFilm: "A kad brak nije lak"
18.00 Prva kickFilm: "Revolucija 1911"
18.00 SuperstarFilm: "Panamski krojač"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Lopovi"
18.15 CinemaxFilm: "Leptirov let"
18.25 AMCFilm: "Zatvorski krug"
18.30 CinestarFilm: "Istina"
18.45 Cinemax 2Film: "Stanje braka 2"
19.00 1000Film: "Dan zaljubljenih"
19.00 HBO 2Film: "Sećanja"
19.05 SinemanijaFilm: "Božji oklop"
20.00 Pink 2Film: "Crvena svetla"
20.00 CinemaxFilm: "Opasna profesija"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izdajnik po našem ukusu"
20.00 Prva plusFilm: "Oproštaj"
20.05 RTS svetFilm: "Dara iz Jasenovca"
20.05 Vojvodina 1Film: "Vreme heroja"
20.10 RTS 1Film: "Dara iz Jasenovca"
20.10 AMCFilm: "Stelt: Nevidljivi bombarder"
20.30 Cinemax 2Film: "Vojvotkinja"
20.30 Pink kidsFilm: "Slađa strana života"
20.45 CinestarFilm: "Galveston"
20.55 HBO 2Film: "Veština: Nastavak"
21.00 Fox MoviesFilm: "Betmen"
21.00 B92Film: "Dvostruka igra"
21.00 HRT 2Film: "Filozofija ubistva"
21.00 SinemanijaFilm: "Bez zaklona"
21.25 1000Film: "Đavo u plavoj odori"
21.55 CinemaxFilm: "Prekid signala"
21.55 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje 2"
21.55 HBOFilm: "Greh"
22.00 Prva kickFilm: "Šifra 211"
22.00 Pink 2Film: "Kraj jedne ljubavne priče"
22.00 AMCFilm: "Tornado ajkula"
22.00 Prva plusFilm: "Nepovezano"
22.20 Cinemax 2Film: "Tužna veza"
22.30 HBO 2Film: "Misija Kiša"
22.30 Nova SFilm: "Ničije dete"
22.35 CinestarFilm: "Ludo krstarenje"
22.40 HRT 2Film: "Gospodin Džoint"
22.40 RTS 3Film: "Treće lice"
22.50 HBO 3Film: "Godzila protiv Konga"
22.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Grend Ajl"
23.00 Pink kidsFilm: "Bil"
23.20 AMCFilm: "Macani"
23.25 Fox MoviesFilm: "21 gram"
23.29 Vojvodina 1Film: "Atlas oblaka"
23.30 1000Film: "Prodavci"
23.35 HBOFilm: "Pokajanje"
23.35 PrvaFilm: "Džobs"
23.39 Pink 2Film: "Paket"
23.40 CinemaxFilm: "Poslednji poziv"
23.45 SinemanijaFilm: "Bal monstruma"
23.50 SuperstarFilm: "Predator 2"
00.00 HRT 1Film: "Nema bežanja"
00.15 Cinemax 2Film: "Rouz"
00.30 Nova SFilm. "Teška meta"
00.35 HBO 2Film: "Ne diši 2"
00.40 AXNFilm: "Solt"
00.40 HBO 3Film: "Venom 2"
00.50 AMCFilm: "Van dometa"
01.00 Sci-FiFilm: "Zvezdane staze: Izvan granica"
01.25 1000Film: "Prodavci 2"
01.27 Pink 2Film: "Dugi dani mržnje"
01.35 CinestarFilm: "Palindromi"
01.40 HBOFilm: "Kćerka"
01.45 Cinemax 2Film: "Početak"
01.50 Fox MoviesFilm: "Zla kob"
02.05 SinemanijaFilm: "Kraniosakralna terapija"
02.10 HBO 2Film: "Dedpul 2"
02.10 AMCFilm: "Slučajni špijun"
02.15 CinemaxFilm: "Hotel Kopelija"
02.30 Prva plusFilm: "Oproštaj"
02.52 Pink 2Film: "Crvena svetla"
03.00 B92Film: "Dvostruka igra"
03.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Opasna zona"
03.05 Cinemax 2Film: "Zaboravljeni putevi"
03.20 CinestarFilm: "Operacija Delta odred"
03.25 1000Film: "Prijateljice pune love"
03.30 AMCFilm: "Beovulf i Grendel"
03.40 HBOFilm: "Ledeni put"
04.05 CinemaxFilm: "Veliko veče"
04.10 HBO 2Film: "Igla u plastu vremena"
04.10 SinemanijaFilm: "Izgubljeno drvo"
04.10 HBO 3Film: "Plan A"
04.20 Cinemax 2Film: "Parfemi"
04.46 Pink 2Film: "Kraj jedne ljubavne priče"
05.30 1000Film: "Grad svetlosti"
05.35 SinemanijaFilm: "Fusnota"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.