Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 08:28

TV program - sreda, 3. avgust 2022.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Pas"
06.00 Cinemax 2Film: "Stanje braka"
06.00 HBO 3Film: "Dan nezavisnsoti"
06.00 HBO 2Film: "Spajdermen: Povratak kući"
06.00 HBOFilm: "Klasna borba"
06.15 RTS 3Film: "Moćni"
06.40 Fox MoviesFilm: Sahara"
06.50 AMCFilm: "Za dobra stara vremena"
07.00 CinestarFilm: "Portal smrti"
07.10 1000Film: "Pobednica"
07.40 CinemaxFilm: "Poslednji i prvi ljudi"
07.45 Cinemax 2Film: "Stanje braka 2"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Državni neprijate br. 1", 2. deo
08.00 Pink 2Film: "Čovek iz Kentakija"
08.10 HBO 2Film: "Napad na Belu kuću"
08.20 HBO 3Film: "Dugi vikend"
08.30 AMCFilm: "Kapetan Filips"
08.35 SuperstarFilm: "Rad na određeno vreme"
08.40 HBOFilm: "Ukrštene reči i misterije 4"
08.50 1000Film: Škola roka"
08.55 CinemaxFilm: "Posle ljubavi"
08.55 CinestarFilm: "Davež"
09.00 Fox MoviesFilm: "Smoking"
09.25 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig 2: Velika trka za sirom"
09.30 Cinemax 2Film: "Dole ljubav"
10.00 Prva plusFilm: "Oproštaj"
10.05 HBOFilm: "Mama ili tata"
10.05 SuperstarFilm: "Panamski krojač"
10.15 HBO 3Film: "Padaće ćufte"
10.20 HBO 2Film: "Mladi i zaljubljeni"
10.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Povratak ubice mekog srca"
10.30 CinemaxFilm: "Enlez koji se popeo na brdo, a sišao sa planine"
10.35 AMCFilm: "Ajzenhauerov Dan D"
10.40 CinestarFilm: "Carevo novo odelo"
10.50 1000Film: "Kralj komedije"
10.55 Fox MoviesFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
11.10 SinemanijaFilm: "Tajna kuće krokodila"
11.15 Cinemax 2Film: "Vojvotkinja"
11.40 HBO 2Film: "Džinovski talas"
11.50 HBOFilm: "Hari Poter i dvorana tajni"
12.00 Pink 2Film: "Drž'te lopova"
12.00 SuperstarFilm: "Vulkan"
12.00 AMCFilm: "Lupež"
12.10 CinemaxFilm: "Paklena staza BMX"
12.15 Pink kidsFilm: "Pauverove pustolovine"
12.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Lopovi"
12.30 HBO 3Film: "Trijumf"
12.40 CinestarFilm: "Zauvek Lulu"
12.55 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
13.05 Cinemax 2Film: "Zaboravljeni putevi"
13.05 Fox MoviesFilm: "Betmen"
13.10 SinemanijaFilm: "Let sudbine"
13.25 HBO 2Film: "Mržnja ljubav"
13.40 AMCFilm: "Poslednja fantaziaj XV: Kingsglejv"
13.45 RTS 3Film: "Treće lice"
13.45 SuperstarFilm: "Moj tata na određeno vreme"
13.45 CinemaxFilm: "Mesečina, 66 pitanja"
14.05 HRT 1Film: "Zaljubljeni u Mazuriju"
14.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Osveta"
14.15 HBO 3Film: "Čarobni božićni kolač"
14.20 Cinemax 2Film: "Sestrica"
14.30 HBOFilm: "Akvamen"
14.35 CinestarFilm: "Istina"
14.45 1000Film: "Iznenadni udarac"
15.00 Prva plusFilm: "Nepovezano"
15.00 RTS svetFilm: "Dr"
15.00 RTS 1Film: "Devojački most"
15.05 HBO 2Film: "I miševi idu u raj"
15.15 SinemanijaFilm: "Pauverove avanture"
15.15 SuperstarFilm: "Besani u Sijetlu"
15.25 Fox MoviesFilm: "Ona"
15.25 AMCFilm: "Izgubljena budućnost"
15.35 CinemaxFilm: "Sin"
16.00 Pink 2Film: "Sam u kući"
16.05 Cinemax 2Film: "Doktor iz noćne smene"
16.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Četvorica protiv banke"
16.45 HBO 3Film: "Patrolne šape: film"
16.50 CinestarFilm: "Tim snova"
16.50 HBOFilm: "Ćutanje"
16.55 1000Film: "Crni vitez"
16.55 AMCFilm: "xXx"
16.55 HBO 2Film: "Male stvari"
17.05 SuperstarFilm: "Zločin na visokom nivou"
17.10 SinemanijaFilm: "Božji oklop"
17.25 CinemaxFilm: "Poslednji i prvi ljudi"
17.30 Cinemax 2Film: "Marsovski brodovi"
17.39 Pink 2Film: "Pogodi ko"
17.50 HBOFilm: "Spajdermen: Daleko od kuće"
17.55 Fox MoviesFilm: "Radnik meseca"
18.00 Prva kickFilm: "Šifra 211"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
18.15 HBO 3Film: "Posvećena"
18.40 CinemaxFilm: "O beskonačnosti"
18.45 AMCFilm: "Flert u četrdesetoj"
18.45 CinestarFilm: "Mreža tajni"
18.50 Cinemax 2Film: "Okupacija"
18.55 1000Film: "Južnjačka akcija"
19.45 Pink 2Film: "Smrtonosne mašine"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekt: Titan"
20.00 RTCGFilm: "Da Capo"
20.00 CinemaxFilm: "Nadzirači"
20.00 HBOFilm: "Spajdermen: Put bez povratka"
20.00 Prva plusFilm: "Koban rizik"
20.10 AMCFilm: "Dosta je bilo"
20.30 Pink kidsFilm: "7 stvari koje treba uraditi do 30."
20.30 Cinemax 2Film: "Kripto zoo"
20.45 CinestarFilm: "Elita ubica"
21.00 SinemanijaFilm: "Kradljivci"
21.00 B92Film: "Dži Aj Džejn"
21.00 1000Film: "Vrelina"
21.00 HBO 2Film: "Izgnanik"
21.00 HRT 2Film: "Pakleni voz"
21.00 Fox MoviesFilm: "Betmen i Robin"
21.20 DivaFilm: "Gastronomski detektiv"
22.00 Prva kickFilm: "Mačevaoci"
22.00 Prva plusFilm: "Blekvej"
22.00 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje 3"
22.00 AMCFilm: "Kocka: Početak"
22.00 Cinemax 2Film: "Relikvija"
22.00 Pink 2Film: "Striptiz"
22.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Teksaška polja smrti"
22.40 CinemaxFilm: "Ples stvarnosti"
22.40 Nova SFilm: "Šešir profesora Koste Vujića"
22.45 HBO 2Film: "Novi mutanti"
22.50 AXNFilm: "Sam protiv svih"
22.55 CinestarFilm: "Divlji amateri"
22.55 HRT 2Film: "Ešbi"
23.00 Pink kidsFilm: "Pauverove pustolovine"
23.20 DivaFilm: "To si uvek bio ti"
23.25 Fox MoviesFilm: "Vrana"
23.25 HBO 3Film: "Respekt"
23.30 AMCFilm: "Neuhvtljiva budućnost"
23.30 Vojvodina 1Film: "Moj život s Liberačijem"
23.30 SinemanijaFilm: "Bez zaklona"
23.30 Cinemax 2Film: "Makabro"
23.30 PrvaFilm: "Predivna stvorenja"
23.30 HBOFilm: "Mafijaški sveci Njuarka"
23.57 Pink 2Film: "Pakao pravde"
00.00 SuperstarFilm: "Tuđin protiv predatora"
00.15 AMCFilm: "Turisti"
00.20 Sci-FiFilm: "Čakijev kult"
00.20 HBO 2Film: "Pre svitanja"
00.25 1000Film: "Psi od slame"
00.45 CinestarFilm: "Romul, moj otac"
00.50 CinemaxFilm: "Velika slova"
01.00 Nova SFilm: "Ničije dete"
01.00 HRT 1Film: "Zaljubljeni u Mazuriju"
01.20 Cinemax 2Film: "Virus : 32"
01.25 HBOFilm: "Divlji koreni"
01.30 Fox MoviesFilm: "Američki psiho"
01.41 Pink 2Film: "Kvebek - Montreal"
01.42 RTS 1Film: "Devojački most"
02.00 RTCGFilm: "Da Capo"
02.00 HBO 2Film: "Zora živih mrtvaca"
02.15 SinemanijaFilm: "Fin paket"
02.30 CinestarFilm: "Domaćin"
02.30 Prva plusFilm: "Koban rizik"
02.35 1000Film: "Diktator"
02.40 AMCFilm: "Gotika"
02.50 Cinemax 2Film: "Doktor iz noćne smene"
02.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Besmrtni"
03.00 B92Film: "Dži Aj Džejn"
03.00 CinemaxFilm: "Danska"
03.05 HBOFilm: "Ukrštene reči i misterije 4"
03.10 HBO 3Film: "Baumbaherov sindrom"
03.21 Pink 2Film: "Striptiz"
03.45 HBO 2Film: "Frans"
04.15 1000Film: "Pobednica"
04.15 AMCFilm: "Magbet"
04.15 Cinemax 2Film: "Crni medved"
04.20 SinemanijaFilm: "Kraniosakralna terapija"
04.30 CinemaxFilm: "Na rubu sveta"
04.30 HBOFilm: "Ferari: trka do besmislenosti"
04.35 HBO 3Film: "Nikada ne ljubi muškarca u božićnom džemperu"
05.19 Pink 2Film: "Pakao pravde"
05.55 SinemanijaFilm: "Fusnota"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.