Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 15:56

TV program - utorak, 4. maj 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Maronina fantastična priča"
06.00 HBOFilm: "Ples malog pintvina"
06.00 Fox MoviesFilm: "Ed TV"
06.00 CinemaxFilm: Mačka u zidu"
06.00 HBO 3Film: "Drugde"
06.30 HBO 2Film: "Zamena"
07.05 AMCFilm: "Slučajni predsednik"
07.35 1000Film: "Pijani učitelj"
07.35 Cinemax 2Film: "Mračni kristal"
07.35 HBOFilm: "Čuvar galaksije"
07.40 CinemaxFilm: "Zulu"
07.40 HBO 3Film: "Koko"
07.45 Fox MoviesFilm: "Zemlja izgubljenih"
07.55 HBO 2Film: "Prevara"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Demonska potera"
08.30 Nova SFilm: "Tajna zmajevog pečata"
09.00 AMCFilm: "Lovci"
09.00 CinestarFilm: "Životinjsko carstvo"
09.05 RTS 1Film: "Vlak u snijegu"
09.05 RTS svetFilm: "Treća sreća"
09.10 Cinemax 2Film: "Zemlja policajaca"
09.10 SinemanijaFilm: "Knjiga čini"
09.30 HBO 3Film: "Dete razvedenih rodielja"
09.45 1000Film: "Sezona slova"
09.45 Fox MoviesFilm: "Zbrka na poslu"
09.48 RTS 2Film: "Kikoriki: Legenda o zlatnom zmaju"
09.50 HBO 2Film: "I đavo nosi Pradu"
09.55 CinemaxFilm: "Istinite laži"
10.00 Prva plusFilm: "Kodeks ubice"
10.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Legionar"
10.45 AMCFilm: "Ona je ta"
10.55 Cinemax 2Film: "Bekstvo iz Alkatraza"
11.00 CinestarFilm: "Mladi Mesija - Priča o Isusu"
11.10 SinemanijaFilm: "Mumini na rivijeri"
11.30 Fox MoviesFilm: "Pre nego što odemo"
11.35 HBOFilm: "Sutra ne umire nikad"
11.45 1000Film: "Vožnja mog života"
11.50 Pink kidsFilm: "Hokus Pokus Alfi Atkins"
12.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Falsifikator"
12.05 Pink 2Film: "Mlada veštica"
12.15 CinemaxFilm: "Zimnica"
12.20 AMCFilm: "Happy Easter"
12.45 CinemaxFilm: "4x4"
12.45 Cinemax 2Film: "Nojeva zemlja"
12.55 SinemanijaFilm: "Mali traktor Fergi 3"
13.05 CinestarFilm: "Prodavnica čuda gospodina Magorijuma"
13.15 HBO 2Film: "Hobit: Neočekivano putovanje"
13.15 HBO 3Film: "U tuđoj koži"
13.25 Fox MoviesFilm: "Anđeli i demoni"
13.28 RTS 1Film: "Treća sreća"
13.28 HRT 2Film: "Morski vuk"
13.30 HBOFilm: "Betmen: Napad na Arkam"
13.45 Pink 2Film: "42"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
13.55 AMCFilm: "Devojka iz Džersija"
14.20 CinemaxFilm: "Moji dani slave"
14.25 1000Film: "Bljesak iz prošlosti"
14.35 Cinemax 2Film: "Stend-ap za Sani"
14.35 SinemanijaFilm: "Saga o šumi"
14.45 HBOFilm: "Kolektiv"
15.00 Prva plusFilm: "Betmen"
15.05 HBO 3Film: "Veliki povratak"
15.35 AMCFilm: "Teksaški rendžeri"
15.45 CinestarFilm: "Moja stara gospođa"
15.46 Pink 2Film: "Ekstra loši"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
16.00 HBO 2Film: "Do kraja"
16.00 CinemaxFilm: "Zulu"
16.10 SinemanijaFilm: "Prigušeno svetlo"
16.10 Fox MoviesFilm: "Kao pas i mačka"
16.15 Cinemax 2Film: "Goli pištolj: Iz arhive policijskog odreda"
16.35 HBOFilm: "Mračni vitez"
16.40 1000Film: "Mala crna knjižica"
16.5 HBO 3Film: "Kanizo Rojal"
17.05 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Cena istine"
17.50 CinestarFilm: "Istina"
18.00 Prva kickFilm: "Pištolj, devojke i kockanje"
18.00 Fox MoviesFilm: "Fudbalski rat"
18.15 CinemaxFilm: "Humorista"
18.30 AMCFilm: "Pravila privlačnosti"
18.50 1000Film: "Jeste li za ples"
18.55 SinemanijaFilm: "Rajski dnevnik"
19.00 HBO 2Film: "Ad Astra"
19.05 Cinemax 2Film: "Goli pištolj 33 1/3: Konačna uvreda"
19.35 Pink kidsFilm: "Legenda o Sarili"
20.00 AMCFilm: "Kod sudbine"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gresi očeva"
20.00 CinemaxFilm: "Pljačka u Budimpešti"
20.00 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
20.30 Cinemax 2Film: "Američka turšija"
21.00 1000Film: "Podražavanje"
21.00 HRT 2Film: "Na Midltonu"
21.00 FoxFilm: "Park iz doba jure 3"
21.00 B92Film: "Zločin na talasima"
21.00 HBO 2Film: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
21.00 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Tamna strana Meseca"
21.00 SinemanijaFilm: "Gnevni ljudi"
21.03 RTS svetFilm: "Široko je lišće"
21.10 CinestarFiml: "ZGBO"
21.50 Pink kidsFilm: "Hokus Pokus Alfi Atkins"
21.50 HBOFilm: "Ritam ludila"
22.00 Cinemax 2Film: "Besmrtni"
22.00 AMCFilm: "Kocka"
22.00 Prva kickFilm: "Strah od života"
22.00 Prva plusFilm: "Povratak Betmena"
22.30 CinemaxFilm: "Mongolska veza"
22.35 RTS 3Film: "Tri dana u Kibronu"
22.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pre sumraka"
23.00 Pink 2Film: "Mračni čovek"
23.20 SinemanijaFilm: "Kraljevi musketari"
23.25 1000Film: "Uhvatiti Kartera"
23.30 HBO 3Film: "Zli mrtvi"
23.30 AMCFilm: "Muzej voštanih figura"
23.35 HBOFilm: "Završeci i počeci"
00.00 Cinemax 2Film: "Mosad"
00.05 Fox MoviesFilm: "Četvrtak"
00.05 CinestarFilm: "Pad Olimpa"
00.10 PrvaFilm: "Plavooki Miki"
00.10 CinemaxFilm: "Ubistva u Kongu"
00.15 HBO 2Film: "Konstantin"
00.20 RTS 1Film: "Treća sreća"
00.29 Pink 2Film: "Predskazanje"
00.30 HRT 2Film: "Morski vuk"
00.40 AXNFilm: "Podzemni svet - Uspon lajkana"
01.00 Sci-FiFilm: "Vremenski odred"
01.05 DivaFilm: "Savršen čovek"
01.20 HBOFilm: "Majstor laži"
01.30 1000Film: "Iščezla"
01.35 Cinemax 2Film: "Starski i Hač"
01.40 SinemanijaFilm: "Preduzimač"
02.00 Fox MoviesFilm: "Ponoćna trka"
02.05 AMCFilm: "Istorija horora sa Eli Rotom"
02.11 Pink 2Film: "Pad carstva"
02.15 HBO 2Film: "Kingsman: Zlatni krug"
02.15 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
02.15 CinemaxFilm: "Crni sati"
02.15 CinestarFilm: "Stabljike trave"
02.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nasilje"
02.20 PrvaFilm: "Kad čovek voli ženu"
02.50 AMCFilm: "Admiral"
02.50 CinemaxFilm: "Tata, umri!"
03.05 SinemanijaFilm: "Prisnost"
03.30 HBOFilm: "Mračni vitez"
03.30 Cinemax 2Film: "Urbane legende 3: Grejs pod pritiskom"
03.50 Cinemax 2Film: "Četiri pera"
03.54 Pink 2Film: "Mračni čovek"
04.10 HBO 3Film: "Veliki povratak"
04.30 CinemaxFilm: "Ritam ljubavi"
04.35 HBO 2Film: "Pogrešna mama"
04.50 SinemanijaFilm: "Poruka u boci"
05.10 1000Film: "Jeste li za ples"
05.24 Pink 2Film: "Mlada veštica"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.