Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 21:15

TV program - četvrtak, 4. avgust 2022.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Stiv Džobs"
06.00 HBOFilm: "Rango"
06.00 Cinemax 2Film: "150 miliona čarobnih vrabaca
06.00 Fox MoviesFilm: "Zemlja izgubljenih"
06.00 CinemaxFilm: "Sin"
06.00 HBO 3Film: "Henkok"
06.40 1000Film: "Let kući"
07.00 CinestarFilm: "Tim snova"
07.05 AMCFilm: "Ljubavne igre"
07.35 HBO 3Film: "Kovid dnevnici: Njujork"
07.45 Cinemax 2Film: "Okupacija"
07.45 CinemaxFilm: "Ribica"
07.50 HBOFilm: "Akvamen"
07.55 Fox MoviesFilm: "Čokolada"
08.00 Pink 2Film: "Betoven 2"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Četvorica protiv banke"
08.00 HBO 2Film: "I miševi idu u raj"
08.20 HBO 3Film: "Dublerka"
08.35 SuperstarFilm: "Moj tata na određeno vreme"
08.35 1000Film: "Iznenadni udarac"
08.55 CinestarFilm: "Streetdance 2"
08.55 AMCFilm: "Žitije Brajanovo"
09.25 Cinemax 2Film: "Marsovski brodovi"
09.30 CinemaxFilm: "O beskonačnosti"
09.50 HBO 2Film: "Mržnja ljubav"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ubistvo i margarite"
10.00 HBO 3Film: "Respekt"
10.00 Prva plusFilm: "Koban rizik"
10.05 SuperstarFilm: "Zločin na visokom nivou"
10.20 Fox MoviesFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
10.25 AMCFilm: "Za dobra stara vremena"
10.30 SinemanijaFilm: "Jezero divljih gusaka"
10.30 1000Film: "Dan zaljubljenih"
10.40 CinestarFilm: "Sastanak naslepo"
10.40 HBOFilm: "Spajdermen: Daleko od kuće"
10.45 Cinemax 2Film: "Samo životinje"
10.50 CinemaxFilm: "Svedok"
11.10 CinemaxFilm: "Garderober"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
12.00 SuperstarFilm: "Velika oluja"
12.05 AMCFilm: "Božansko oružje"
12.15 Pink kidsFilm: "Jurenje Božića"
12.30 Pink 2Film: "Klizaljke snova"
12.30 CinestarFilm: "Mreža tajni"
12.45 Cinemax 2Film: "Dobro sam, hvala na pitanju"
12.45 Fox MoviesFilm: "Betmen i Robin"
12.50 HBOFilm: "Spajdermen: Put bez povratka"
12.50 SinemanijaFilm: "Pauerove avanture"
12.55 1000Film: "Alvin i veverice: Velika avantura"
13.00 CinemaxFilm: "Ono što ne znaš o meni"
13.15 HBO 2Film: "Konj iz snova"
13.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Cinkaroš"
13.50 SuperstarFilm: "Razvod na određeno vreme"
14.05 HRT 1Film: "Hrabri život Margarete Štajf"
14.10 HBO 3Film: "Henkok"
14.10 AMCFilm: "Dženino venčanje"
14.15 Cinemax 2Film: "Junaci"
14.30 CinestarFilm: "Zver"
14.40 1000Film: "Ćerka mog šefa"
14.50 SinemanijaFilm: "Vanzemaljci i prestupnici"
15.00 CinemaxFilm: "200 metara"
15.00 Prva plusFilm: "Blekvej"
15.10 Fox MoviesFilm: "Poreklo očiju"
15.15 HBOFilm: "Isterivači duhova: Nasleđe"
15.25 SuperstarFilm: "Stigla vam je pošta"
15.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Policajac iz Belvila"
15.45 Pink 2Film: "Muzička kutija"
15.45 AMCFilm: "Stelt: Nvidljivi bombarder"
15.55 Cinemax 2Film: "Izviđački priručnik za dečake"
16.15 CinestarFilm: "Prkos"
16.20 1000Film: "Odbegli porotnik"
16.40 CinemaxFilm: "Ribica"
16.45 SinemanijaFilm: "Božji oklop 2"
16.50 HBO 3Film: "Šampion"
17.15 Fox MoviesFilm: "Smešni ljudi"
17.20 HBOFilm: "Gučijevi"
17.25 HBO 2Film: "Most za Terabitiju"
17.25 SuperstarFilm: "Iščezla"
17.30 RTS 2Film: "Operacija Beograd"
17.35 Cinemax 2Film: "Hrabro srce"
17.35 AMCFilm: "Osveta sa klupe"
17.45 Pink 2Film: "Putnici"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Domaćin"
18. Cinemax 2Film: "Dobre namere"
18.00 Prva kickFilm: "Mačevaoci"
18.25 CinemaxFilm: "Gole životinje"
18.40 CinestarFilm: "Suši na meksikanski način"
18.45 SinemanijaFilm: "Priča o otmici"
18.50 AMCFilm: "Hepi Gilmor"
19.00 HBO 2Film: "Fantastične zveri: Tajne Dambldora"
19.00 1000Film: "Južnjačka akcija 2"
19.20 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Pogrešan čovek"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Hladnokrvna odmazda"
20.00 HBOFilm: "Imaj vere"
20.00 Prva plusFilm: "Hotel Mumbaj"
20.00 Pink 2Film: "Transformersi - Doba izumiranja"
20.00 CinemaxFilm: "Nekad davno u Baskiji"
20.15 AMCFilm. "Pustolovina rabina Jakova"
20.30 Pink kidsFilm: "Kroz pustinju i prašumu"
20.30 Cinemax 2Film: "Ona"
20.45 CinestarFilm: "Nasleđeno zlo"
21.00 B92Film: "Dobro došli u zamku"
21.00 Fox MoviesFilm: "Povratak Betmena"
21.00 HRT 2Film: "Dvadeset peti sat"
21.00 1000Film: "Budan"
21.00 SinemanijaFilm: "Fatalni ishod"
21.20 HBO 2Film: "Sve te sitnice"
21.40 HBOFilm: "Projekat buđenje proleća"
21.45 CinemaxFilm: "Jedan za sve"
21.50 RTS 1Film: "Noć generala"
22.00 AMCFilm: "Znam šta ste radili prošlog leta"
22.00 Prva kickFilm: "Narko rat"
22.00 Sci-FiFilm: "Eks mašina"
22.00 Prva plusFilm: "Iskušenik"
22.10 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje"
22.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kolumbijana"
22.35 Cinemax 2Film: "Čovek ptica"
22.38 Pink 2Film: "Đavo u plavoj haljini"
22.40 1000Film: "V kao Vendeta"
22.45 Nova SFilm. "Praktičan vodič kroz Beograd sa pevanjem i plakanjem"
23.00 Pink kidsFilm: "Jurenje Božića"
23.00 SinemanijaFilm: "Kradljivci"
23.00 HBOFilm: "Sluga narodu"
23.05 HBO 3Film: "Tenet"
23.05 CinestarFilm: "Sredina leta"
23.08 RTS 2Film: "Dokaz"
23.14 HRT 2Film: "Sve što poželiš"
23.25 CinemaxFilm: "13 sati: Tajni vojnici Bengazija"
23.30 Fox MoviesFilm: "Profesionalac"
23.30 Vojvodina 1Film: "Grad greha 2"
23.30 AMCFilm: "Van dometa"
23.30 PrvaFilm: "Maks 2: Junak Bele kuće"
23.45 AXNFilm: "Sam rotiv svih 2: Izdaja"
23.55 HBOFilm: "Zloćudno"
00.15 SuperstarFilm: "Tuđin protiv predatora 2"
00.16 Pink 2Film: "Ljubav Džesike Stajn"
00.20 Sci-FiFilm: "Kil Bil"
00.30 Nova SFilm: "Šešir profesora Koste Vujića"
00.35 Cinemax 2Film: "Potera za mišem"
00.50 AMCFilm: "Mačevaoci"
01.00 HBO 2Film: "Foke tim 6: Napad na Osamu bin Ladena"
01.05 HRT 1Film: "Hrabri život Margarete Štajf"
01.20 1000Film: "Đavo u plavoj odori"
01.30 SinemanijaFilm: "Noć je pala"
01.45 HBOFilm: "Amonit"
01.45 CinestarFilm: "Put promene"
01.49 Pink 2Film: "Pauci iz podzemlja"
01.50 CinemaxFilm: "Traži se jaka žena"
02.10 Fox MoviesFilm: "Američki psiho 2 - Prava Amerikanka"
02.10 CinemaxFilm: "Jama"
02.15 Cinemax 2Film: "Napred, omladino"
02.25 AMCFilm: "Tornado ajkula"
02.30 Prva plusFilm: "Hotel Mumbaj"
02.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Klopka za ubistvo"
02.40 HBO 2Film: "Mamurluk u Vegasu"
03.00 B92Film: "Dobro došli u zamku"
03.13 Pink 2Film: "Muzička kutija"
03.16 RTS 1Film: "Dokaz"
03.25 1000Film: "Padaće ćufte"
03.30 SinemanijaFilm: "Fin paket"
03.30 CinestarFilm: "Gvozdeni grad"
03.40 AXNFilm: "Sam protiv svih 3: Osveta"
03.40 HBOFilm: "Dok nisam srela tebe"
03.45 HBO 3Film: "Kapetan Filips"
04.00 CinemaxFilm: "Rat Rouzovih"
04.05 Cinemax 2Film: "Fantastična"
04.20 HBO 2Film: "Escape Room 2: Bez izlaza"
05.05 SinemanijaFilm: "Čovek koji je ukrao Benksija"
05.13 Pink 2Film: "Putnici"
8.25 SinemanijaFilm: "Tajna kuće krokodila"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.