Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 14:52

TV program - sreda, 5. maj 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Moji dani slave"
06.00 HBO 3Film: "CBGB"
06.00 HBOFilm: "Betmen: Povratak mračnog viteza", 1. deo
06.00 Cinemax 2Film: "Stend-ap za Sani"
06.25 RTS 3Film: "Tri dana u Kibronu"
06.30 HBO 2Film: "Hobit: Neočekivano putovanje"
06.35 Fox MoviesFilm: "Da Vinčijev kod"
06.55 AMCFilm: "Drugačija vernost"
07.15 HBOFilm: "Betmen: Povratak mračnog viteza", 2. deo
07.15 1000Film: "Vožnja mog života"
07.40 CinemaxFilm: "Biciklista"
07.40 Cinemax 2Film: "Pre mraza"
07.45 HBO 3Film: "Kazino Rojal"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
08.30 HBOFilm: "Odred otpisanih: Paklena misija"
08.35 AMCFilm: "Usamljena srca"
09.00 CinestarFilm: "Pustolovine K-9: Božićna priča"
09.15 HBO 2Film: "Ad Astra"
09.20 CinemaxFilm: "Humorista"
09.25 Cinemax 2Film: "Kerozin"
09.25 Fox MoviesFilm: "Sunce, pesak i ljubav"
09.45 SinemanijaFilm: "Mumini na rivijeri"
09.50 1000Film: "Noje"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U raljama zveri"
09.55 HBOFilm: "Zvezdane staze: Prema tami"
09.55 RTS 2Film: "Daj gol"
10.00 Prva plusFilm: "Pregovaranje"
10.10 AMCFilm: "Mreža"
10.10 HBO 3Film: "Nikolas Niklbi"
10.40 Cinemax 2Film: "Američka turšija"
10.50 RTS 3Film: "Tri dana u Kibronu"
10.55 CinestarFilm: "Istina"
11.00 CinemaxFilm: "Svedok"
11.15 CinemaxFilm: "Pljačka u Budimpešti"
11.15 Fox MoviesFilm: "Gle ko to govori"
11.30 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se nastavlja"
11.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Cena istine"
11.50 Pink kidsFilm: "Grudvica"
12.00 AMCFilm: "Nova faca"
12.05 HBOFilm: "Divlji i srećni"
12.10 Cinemax 2Film: "Ujak"
12.25 Pink 2Film: "Kofer pun tereta"
12.30 1000Film: "Svet je veliki, a spasenje je iza ugla"
12.40 FoxFilm: Park iz doba jure 3"
13.05 CinemaxFilm: "Rej i Liz"
13.10 CinestarFilm: "Večera s idiotom"
13.10 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Osveta poraženog"
13.15 HBO 2Film: "Hobit: Šmaugova pustošenja"
13.25 AMCFilm: "Kejt i Leopold"
13.35 SinemanijaFilm: "Saga o šumi"
13.36 HRT 2Film: "Porodica za praznike"
13.37 RTS 1Film: "Svadba"
14.00 Cinemax 2Film: "Svakog dana"
14.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U gnezdu rode"
14.15 Pink 2Film: "Ptičja pesma"
14.20 HBOFilm: "Roki"
14.35 HBO 3Film: "Kraljevi Baltimora"
14.40 1000Film: "Preostalo vreme"
14.55 CinemaxFilm: "Ket i bend"
15.00 Prva plusFilm: "Povratak Betmena"
15.20 AMCFilm: "U potrazi za zemljom Nedođijom"
15.20 SinemanijaFilm: "Saga o jezeru"
15.40 Cinemax 2Film: "Meteoriti"
15.40 CinestarFilm: "Banditi"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kandidat"
15.55 HBO 2Film: "Volas i Gromit:Za dlaku"
16.10 Fox MoviesFilm: "Sneg"
16.20 HBOFilm: "Uspon mračnog viteza"
16.30 HBO 2Film: "Zaleđeno kraljevstvo"
16.35 HBO 3Film: "Zaključani"
16.35 CinemaxFilm: "Biciklista"
16.55 1000Film: "Japanski pas"
17.00 SinemanijaFilm: "Rajski dnevnik"
17.00 AMCFilm: "xXx 2"
17.05 Cinemax 2Film: "Pre mraza"
18.00 CinestarFilm: "Dan odlu ke"
18.00 Fox MoviesFilm: "Norbit"
18.00 Prva kickFilm: "Strah od života"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
18.10 CinemaxFilm: "Moje misli su tihe"
18.40 AMCFilm: "Evolucija"
18.45 1000Film: "Somersbi"
18.50 Cinemax 2Film: "Samo obična žena"
19.10 SinemanijaFilm: "Unuk"
19.35 Pink kidsFilm: "Kralj pingvina"
20.00 CinemaxFilm: "Ubiti Bila", 1. deo
20.00 HBOFilm: "Devojka iz doline"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Apokalipto"
20.00 Prva plusFilm: "Neboder"
20.20 AMCFilm: "Bez ljutnje, molim"
20.30 Cinemax 2Film: "Krv pelikana"
21.00 B92Film: "Crni orao"
21.00 Fox MoviesFilm: "Transformersi:Doba izumiranja"
21.00 Sci-FiFilm: "Plenioci"
21.00 DivaFilm: "Venčanje u Grejslendu"
21.00 1000Film: "11:14"
21.00 SinemanijaFilm: "Noć veštica"
21.00 FoxFilm: "Pirati sa Kariba: Na čudnijim plimama"
21.15 CinestarFilm: "Pad Londona"
21.35 HBO 2Film: "Nestala"
21.50 CinemaxFilm: "Ubiti Bila", 2. deo
21.50 Pink kidsFilm: "Grudvica"
22.00 AMCFilm: "Kocka 2"
22.00 Prva kickFilm: "Partneri u akciji"
22.00 Prva plusFilm: "Betmen i Robin"
22.25 RTS 3Film: "Mandarina"
22.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "70 krupnih"
22.35 Cinemax 2Film: "Južni terminal"
22.40 1000Film: "Mimikrija"
22.45 HBOFilm: "Džoker"
23.00 DivaFilm: "Poslednji put deveruša"
23.00 Pink 2Film: "Bitka za Pacifik"
23.00 RTS 2Film: "Mandarina"
23.00 SinemanijaFilm: "Gnevni ljudi"
23.30 HBO 2Film: "Brže"
23.30 Sci-FiFilm: "Fajter 2"
23.30 AMCFilm: "Deveta kapija"
23.45 AXNFilm: "Svemirski vojnici 2: Heroji Federacije"
00.05 CinestarFilm: "Kako Bog zapoveda"
00.05 CinemaxFilm: "Biće krvi"
00.10 PrvaFilm: "Nevestin otac"
00.15 Cinemax 2Film: "Senka"
00.15 Fox MoviesFilm: "Elizijum"
00.30 HBO 3Film: "Spremna ili ne"
00.45 HBOFilm: "Isplata"
00.46 RTS 1Film: "Svadba"
00.50 1000Film: "Rođene ubice"
01.00 DivaFilm: "Neočekivana ljubav"
01.02 Pink 2Film: "Izgladneli"
01.05 HBO 2Film: "Večera za glupane"
01.20 SinemanijaFilm: "Noć veštica 3"
01.40 AMCFilm: "Sudnji dan"
02.00 CinestarFilm: "Njegov nevaljali veseljko"
02.10 Cinemax 2Film: "Mi smo brodovi"
02.15 Prva plusFilm: "Neboder"
02.20 PrvaFilm: "Nevestin otac 2"
02.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Posle nasilja"
02.25 Fox MoviesFilm: "Sudnji dan"
02.35 Pink 2Film: "Majstor crtanja 2"
02.40 CinemaxFilm: "Faza medenog meseca"
02.45 HBOFilm: "Uspon mračnog viteza"
02.45 1000Film: "Maks"
02.55 SinemanijaFilm: "Preduzimač"
03.00 HBO 2Film: "Noćni let"
03.25 AMCFilm: "Zakletva"
03.50 HBO 3Film: "Kraljevi Baltimora"
04.00 Cinemax 2Film: "Luka ljubavi"
04.03 Pink 2Film: "Ptičja pesma"
04.10 CinemaxFilm: "Moje jezero"
04.20 SinemanijaFilm: "Jukatan"
04.25 HBO 2Film: "Pod vodom"
04.30 RTS 2Film: "Mandarina"
04.35 1000Film: "Čelične magnolije"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.