Izdvajamo

 • TV stanice

Utorak, 11. maj 2021. 15:31

TV program - četvrtak, 6. maj 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Ket i bend"
06.00 Cinemax 2Film: "Meteoriti"
06.00 HBOFilm: "Otkriće"
06.00 HBO 3Film: "Volim te, čoveče"
06.05 RTS 3Film: "Mandarina"
06.25 HBO 2Film: "Hobit: Šmaugova pustošenja"
06.45 1000Film: "Lak za kosu"
06.50 AMCFilm: "Mala crna knjižica"
06.55 Fox MoviesFilm: "Anđeli i demoni"
07.30 Cinemax 2Film: "Zimnica"
07.40 CinemaxFilm: "Na vetrometini"
07.45 HBO 3Film: "Zaključani"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kandidat"
08.00 Cinemax 2Film: "Čovek iz senke"
08.30 HBOFilm: "Roki"
08.35 1000Film: "Čelične magnolije"
08.35 AMCFilm: "Englez koji se popeo na brdo a sišao sa planine"
09.00 CinestarFilm: "Pseći bugi"
09.00 HBO 2Film: "Dan kada je stao sport"
09.25 CinemaxFilm: "Moje misli su tihe"
09.40 Fox MoviesFilm: "Bio jednom jedan princ"
09.45 SinemanijaFilm: "Sebastijan i Bel: Avantura se nastavlja"
09.45 HBO 3Film: "Lepotica i zver"
10.00 Prva plusFilm: "Neboder"
10.10 Cinemax 2Film: "Samo obična žena"
10.10 AMCFilm: "Pandur lopovskih navika"
10.19 RTS 2Film: "Mali princ"
10.20 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
10.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kao grom iz vedra neba"
10.25 HBO 2Film: "Betmen: Ubistveni vic"
10.55 1000Film: "Preostalo vreme"
10.55 CinestarFilm: "Dan odluke"
11.10 CinemaxFilm: "Toranj u Pizi"
11.30 CinemaxFilm: "Avgust"
11.30 Fox MoviesFilm: "Gle ko to govori 2"
11.40 AMCFilm: "Jesmo li stigli"
11.45 Cinemax 2Film: "Šta je žena?"
11.50 Pink kidsFilm: "Eleonorina tajna"
11.50 SinemanijaFilm: "Bamzi i grad lpova"
12.00 RTS 3Film: "Mandarina"
12.05 Cinemax 2Film: "Krv pelikana"
12.15 HBOFilm: "Devojka iz doline"
12.25 Pink 2Film: "Kazablanka"
12.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
12.40 FoxFilm: "Pirati sa Kariba: Na čudnijim plimama"
13.00 CinemaxFilm: "Prodavci"
13.00 CinestarFilm: "Lepe devojke"
13.04 HRT 2Film: "Adidas protiv pume"
13.05 HBO 3Film: "Život nema pravila"
13.05 1000Film: "Vožnja mog života"
13.10 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Tamna strana Meseca"
13.10 AMCFilm: "Gazda u kući"
13.15 HBO 2Film: "Hobit:Bitka pet armija"
13.25 SinemanijaFilm: "Saga o jezeru"
13.45 RTS 1Film: "Rekvijem"
14.00 HBOFilm: "Roki 2"
14.10 Cinemax 2Film: "Blistavi um"
14.14 Pink 2Film: "1001 noć", 1. i 2. deo
14.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U gnezdu rode"
14.35 CinemaxFilm: "Soko sa Hadsona"
14.45 AMCFilm: "U potrazi za srećom"
15-35 HBO 2Film: "Najbolje tek dolazi"
15.00 Prva plusFilm: "Betmen i Robin"
15.10 SinemanijaFilm: "Vitez Rasti"
15.45 1000Film: "Formula uspeha"
16.00 HBOFilm: "Džoker"
16.00 CinestarFilm: "Ajhman"
16.15 Fox MoviesFilm: "Mlad,zgodan... I skoro lep"
16.15 CinemaxFilm: "Na vetrometini"
16.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otkucaj smrti"
16.25 Cinemax 2Film: "Čovek iz senke"
16.35 HBO 3Film: "Jojo Rabbit"
16.40 AMCFilm: "Legionari"
17.00 SinemanijaFilm: "Unuk"
17.18 RTS 2Film: "Svadba"
17.55 CinestarFilm: "Izvan sebe"
18.00 Prva kickFilm: "Partneri u akciji"
18.00 HBOFilm: "Čarlijevi anđeli"
18.00 CinemaxFilm: "Operacija Valkira"
18.00 Fox MoviesFilm: "Na ivici"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Taksi 3"
18.25 1000Film: "Anonimus"
18.25 AMCFilm: "White Chicks"
18.40 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija"
18.55 SinemanijaFilm: "Američki vukodlak u Londonu"
19.00 HBO 2Film: "Rat sa dekom"
19.35 Pink kidsFilm: "Nosorog Oto"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kineski trgovac"
20.00 CinemaxFilm: "Prisluškivanje"
20.00 HBOFilm: "Greh"
20.00 Prva plusFilm: "Novac"
20.10 AMCFilm: "Dosta je bilo"
20.40 HBO 2Film: "Zodijak"
20.50 RTS svetFilm: "Treća sreća"
21.00 SinemanijaFilm: "Brdo Hamburger"
21.00 B92Film: "Glupan i tupan"
21.00 1000Film "Anđeo sa dva lika"
21.00 HRT 2Film: "Maršal"
21.05 Fox MoviesFilm: "Hidalgo"
21.10 CinestarFilm: "Mladi Karl Marks"
21.30 Cinemax 2Film: "Svi naši strahovi"
21.50 Pink kidsFilm: "Eleonorina tajna"
21.55 CinemaxFilm: "Predstava"
22.00 AMCFilm: "Kocka: Početak"
22.00 DivaFilm: "Proglašavam vas Čakom i Larijem"
22.00 Sci-FiFilm: "Zaborav"
22.00 Prva kickFilm: "Predsednikov čovek"
22.00 Prva plusFilm: "Kriva ogledala"
22.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Teksaška polja smrti"
22.18 RTS 2Film: "Vernost"
22.30 Vojvodina 2Film: "Šta jedemo?"
23.00 Pink 2Film: "Opasna veza"
23.15 SinemanijaFilm: "Noć veštica"
23.15 1000Film: "Podražavanje"
23.30 CinemaxFilm: "Ponoćni ekspres"
23.30 HBO 3Film: "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
23.35 AMCFilm: "Pijani učitelj 2"
23.35 Cinemax 2Film: "Punoletstvo"
23.45 Fox MoviesFilm: "Mrtav u Tumbstonu"
23.50 HBOFilm: "U tuđoj kući"
00.00 DivaFilm: "A kad brak nije lak"
00.10 PrvaFilm: "Čudne igre"
00.15 HBO 2Film: "Loši momci zauvek"
00.24 HRT 2Film: "Adidas protiv pume"
00.30 CinestarFilm: "Muškarac iz snova"
00.47 Pink 2Film: "Televizijske vesti"
01.10 Cinemax 2Film:"Atlantida"
01.15 AMCFilm: "Igra jelena"
01.15 SinemanijaFilm: "Kao nova"
01.30 CinemaxFilm: "Zovi mamu"
01.30 Sci-FiFilm: "Superporodica"
01.40 HBOFilm: "Najbolje tek dolazi"
01.45 Fox MoviesFilm: "Četvrtak"
01.45 RTS 1Film: "Rekvijem"
01.45 1000Film: "Hostel 3"
02.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izgnani"
02.15 Prva plusFilm: "Novac"
02.15 HBO 2Film: "Divne kosti"
02.20 CinestarFilm: "Ljubav i ples"
02.39 RTS 2Film: "Vernost"
02.49 Pink 2Film: "Krvava kola"
02.55 SinemanijaFilm: "Noć veštica 3"
03.00 Cinemax 2Film: "Miruj"
03.00 PrvaFilm: "Gvozdeni čovek i Hulk: Ujedinjeni junaci"
03.05 HBO 3Film: "Dete razvedenih roditelja"
03.10 1000Film: "Mimikrija"
03.10 CinemaxFilm: "Udar"
03.35 HBOFilm: "Čarlijevi anđeli"
04.04 Pink 2Film: "1001 noć", 1. i 2. deo
04.25 HBO 2Film: "Mladi"
04.30 CinemaxFilm: "Otac"
04.30 Cinemax 2Film: "Nevija"
04.30 SinemanijaFilm: "Viler"
04.35 HBO 3Film: "Loš momak iz komšiluka"
05.25 1000Film: "Preostalo vreme"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • utorak, 4.05.
 • sreda, 5.05.
 • četvrtak, 6.05.
 • petak, 7.05.
 • subota, 8.05.
 • nedelja, 9.05.
 • ponedeljak, 10.05.
 • utorak, 11.05.
 • sreda, 12.05.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.