Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 09:35

TV program - subota, 6. avgust 2022.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Mama ili tata"
06.00 HBO 2Film: "Kostim za Nikolasa"
06.00 CinemaxFilm: "San letnje noći"
06.00 HBO 3Film: "Hobit: Neočekivano putovanje"
06.00 Cinemax 2Film: "Persona non grata"
06.05 AMCFilm: "A sada... Dame i gospodo"
06.25 SinemanijaFilm: "Čovek koji je ukrao Benksija"
07.10 Fox MoviesFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
07.25 HBO 2Film: "Šerlok Holms: Igr asenki"
07.30 Cinemax 2Film: "Varvarin Oto"
07.40 1000Film: "Škola roka"
07.45 HRT 1Film: "Od podne do tri"
07.45 Pink 2Film: "Kolona jug"
07.45 HBOFilm: "Tomb Rajder"
08.00 CinestarFilm: "Životinjsko carstvo"
08.00 CinemaxFilm: "Promenila sam smenu"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Poljubac zmaja"
08.10 AMCFilm: "Božansko oružje"
08.40 CinemaxFilm: "Završeci i počeci"
08.45 HBO 3Film: "Dina"
08.50 AXNFilm: "Hotel Transilvanija 2"
08.50 SinemanijaFilm: "Kralj pingvina"
09.00 SuperstarFilm: "Ortaci"
09.15 1000Film: "Alvin i veverice: Velika avantura"
09.20 Cinemax 2Film: "Linjak"
09.21 Pink 2Film: "Đavo nosi Pradu"
09.30 Fox MoviesFilm: "Ona"
09.35 HBO 2Film: "Svi psi idu u raj"
09.45 HBOFilm: "Spajdermen: Put bez povratka"
09.50 CinestarFilm: "Prvi put"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vrata ratnika"
1.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Džon Vik 2"
10.15 AMCFilm: "Gataka"
10.25 AXNFilm: "Međunarodna prevara"
10.30 CinemaxFilm: "Tralala"
10.30 SuperstarFilm: "Mis"
10.35 SinemanijaFilm: "Put ružama posut"
10.35 Vojvodina 1Film: "Beli očnjak"
11.00 HBO 2Film: "Priča o porodici Blum"
11.00 Cinemax 2Film: "Sponzor"
11.00 1000Film: "Ćerka mog šefa"
11.00 Sci-FiFilm: "Igre iz doba jure"
11.26 Pink 2Film: "Bik"
11.40 CinestarFilm: "Moj deda je pao s Marsa"
11.50 DivaFilm: "Baš moj tip"
11.55 Fox MoviesFilm: "Besani u Sijetlu"
11.55 AMCFilm: "Osveta sa klupe"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Otmica"
12.00 SinemanijaFilm: "Kolosalna mladost"
12.00 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje"
12.05 Fox LifeFilm: "Maćeha"
12.15 HBOFilm: "Spajdermen: Svi putevi vode na put bez povratka"
12.30 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
12.30 CinemaxFilm: "Drugačiji kalup"
12.35 HBO 2Film: "Na prvi pogled"
12.35 Pink kidsFilm: "Prati svoje srce"
12.40 1000Film: "Južnjačka akcija"
12.40 Cinemax 2Film: "Ubistvo dvoje ljubavnika"
12.45 HBOFilm: "Mali astronaut"
13.00 Sci-FiFilm: "Kloverfild"
13.15 B92Film: "Ugovor"
13.15 AMCFilm: "XXX"
13.15 CinestarFilm: "Duh u oklopu"
13.40 Pink 2Film: "Oliver Tvist"
13.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "13 dana"
13.50 DivaFilm: "To si uvek bio ti"
13.50 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje 2"
13.55 Fox MoviesFilm: Pedington"
14.05 Cinemax 2Film: "Madalena"
14.10 SinemanijaFilm: "Bagzi Maloun"
14.20 CinemaxFilm: "La Jorona"
14.20 HBO 2Film: "Sunđer Bob Kockalone film: Sunđer na suvom"
14.30 HBOFilm: "Gordost i predrasude"
14.30 1000Film: "Južnjačka akcija 2"
14.40 AXNFilm: "Solt"
14.55 FoxFilm: "Trumanov šou"
15.00 Sci-FiFilm: "Predator sa Arktika"
15.05 AMCFilm: "Povratak u budućnost"
15.10 CinestarFilm: "Zov prirode"
15.15 Vojvodina 1Film: "Brit Mari je bila tu"
15.25 RTS 2Film: "Otelo"
15.29 HRT 1Film: "Rođendanska romansa"
15.30 Nova SFilm: "Profesionalac"
15.35 Cinemax 2Film: "Vrtlog"
15.45 Pink 2Film: "Na prvi pogled"
15.45 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje 3"
15.50 DivaFilm: "Da probamo ljubav"
15.50 Fox MoviesFilm: "Veliki debeli lažov"
15.55 HBO 2Film: "Ostaću ovde"
16.00 Prva plusFilm: "Ljubav je sve"
16.00 CinemaxFilm: "Završeci i počeci"
16.10 SinemanijaFilm: "Zauvek zmajevi"
16.20 HBO 3Film: "Svemirski basket: Novo nasleđe"
16.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
16.25 1000Film: "Južnjačka akcija 3: kakav otac, takav sin"
16.30 AXNFilm: "Bez ljutnje, molim"
16.40 HBOFilm: "Galerija slomljenih srca"
16.45 CinestarFilm: "Dečak oluje"
16.50 RTS svetFilm: "Crveni udar"
16.55 RTS 2Film: "Velingtonove granice"
16.55 AMCFilm: "Pustolovina rabina Jakova"
17.00 RTS 1Film: "Valdez dolazi"
17.00 Prva kickFilm: "Odeljenje za humanost"
17.00 Sci-FiFilm: "Svemirski brod Spokoj"
17.05 Cinemax 2Film: "Varvarin Oto"
17.25 Vojvodina 1Film: "Pored puta"
17.30 Fox MoviesFilm: "Betmen"
17.35 HBO 2Film: "Misterije Hejli Din: Smrtonosna presuda"
17.45 SuperstarFilm: "Smrtonosno oružje 4"
17.50 DivaFilm: "Dan od 27 sati"
17.54 Pink 2Film: "Svadbeni pevač"
17.55 CinemaxFilm: "San letnje noći"
18.00 Prva plusFilm: "Hotel Mumbaj"
18.10 SinemanijaFilm: "Janošik"
18.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Jača od smrti"
18.30 HBOFilm: "Gusari! Banda neprilagođenih"
18.35 1000Film: "Ema"
18.35 AXNFilm: "Moja lažna žena"
18.35 AMCFilm: "Stelt: Nevidljivi bombarder"
19.00 HBO 2Film: "Telohranitelj mafijaševe žene"
19.00 Cinemax 2Film: "Persona non grata"
19.30 Sci-FiFilm: "Šaolinski fudbal"
19.30 Pink kidsFilm: "Bil"
19.50 DivaFilm: "Detektiv s dobrim ukusom"
20.00 HBOFilm: "Betmen"
20.00 Fox LifeFilm: "Pesma broj jedan"
20.00 Prva plusFilm: "Oproštaj"
20.00 CinemaxFilm: "Bilo jednom u Americi"
20.00 Pink 2Film: "Začaran"
20.00 Prva kickFilm: "Largo Vinč"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Džon Vik"
20.00 Fox MoviesFilm: "Ćerka mog šefa"
20.11 HRT 1Film: "Sad ili nikad"
20.25 AMCFilm: "Medena"
20.30 Cinemax 2Film: "Lucu"
21.00 FoxFilm: "Cinkaroš"
21.00 SinemanijaFilm: "Sibir"
21.00 1000Film: "Čitač"
21.00 AXNFilm: "Zohan je zakon"
21.00 B92Film: "Prkos"
21.00 HBO 2Film: "Ćutanje"
21.00 CinestarFilm: "Opasne mame"
21.30 Sci-FiFilm: "Eks mašina"
21.45 Fox MoviesFilm: "Spasavanje redova Rajana"
21.50 DivaFilm: "Ponovo zajedno i to deluje veoma smrtonosno: Misterija Aurore Tigarden"
21.50 Pink kidsFilm: "Pauverove pustolovine"
22.00 Pink 2Film: "U krevetu s neprijateljem"
22.00 AMCFilm: "Iznenadna smrt"
22.00 Prva plusFilm: "Blekvej"
22.05 SuperstarFilm: "Višnja na Tašmajdanu"
22.10 Cinemax 2Film: "Ritam ludila"
22.29 HRT 1Film: "Jecaji sunca"
22.30 Vojvodina 1Film: "Početnici"
22.55 CinestarFilm: "Dva lica zakona"
22.55 HBOFilm: "Spajdermen: Put bez povratka"
23.00 Nova SFilm: "Imate li znanje za drugo stanje?"
23.10 SinemanijaFilm: "Kapernaum"
23.15 AXNFilm: "Putnici"
23.30 Nova SFilm: "Zatočenik sunca"
23.30 1000Film: "Budan"
23.35 SuperstarFilm: "Danteov vrh"
23.38 Pink 2Film: "Zločin u krvi"
23.40 AMCFilm: "Kocka: Početak"
23.45 B92Film: "Kralj škorpija"
23.45 CinemaxFilm: "Mladi detektiv"
23.50 DivaFilm: "Vrati mi ime"
23.50 Sci-FiFilm: "Kil Bil"
00.00 Cinemax 2Film: "Posrtanje"
00.00 HBO 2Film: "Stanica brojeva"
00.15 Prva plusFilm: "Krupan plen"
00.30 HRT 1Film: "Osveta"
00.30 RTS 1Film: "Valdez dolazi"
01.00 Fox MoviesFilm: "Borba titana"
01.03 Pink 2Film: "Začaran"
01.10 AMCFilm: "Beovulf i Grendel"
01.15 Nova SFilm: "Biro humanosti"
01.15 1000Film: "Mala deca"
01.25 CinemaxFilm: "Crna udovica"
01.25 HBOFilm: "Salt-N-Pepa"
01.25 AXNFilm: "Izvlačenje"
01.30 HBO 2Film: "Logan"
01.40 CinestarFilm: "U kasnom cvatu"
01.40 SinemanijaFilm: "Životinje"
01.55 Cinemax 2Film: "Glorija i mrtvac"
01.56 HRT 1Film: "Rođendanska romansa"
02.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Čelična pravda"
02.05 RTS 1Film: "Velingtonove granice"
02.30 Prva kickFilm: "Revolucija 1911"
02.32 Pink 2Film: "U krevetu s neprijateljem"
02.50 AMCFilm: "Američki psiho 2 - Prava Amerikanka"
03.00 Fox MoviesFilm: "21 gram"
03.05 AXNFilm: "Poslednja fantazija 7: Nova pretnja"
03.05 HBO 3Film: "Kendimen"
03.15 CinestarFilm: "Deni pas"
03.24 RTS 2Film: "Otelo"
03.30 CinemaxFilm: "Izgubljena generacija"
03.30 B92Film: "Kralj škorpija"
03.35 HBOFilm: "Nesveta"
03.45 PinkFilm: "Pijani roditelji"
03.45 HBO 2Film: "Napad na Belu kuću"
03.45 SinemanijaFilm: "Prismotra"
03.55 Cinemax 2Film: "Smeh"
04.00 CinemaxFilm: "Omarov otac"
04.00 1000Film: "Dečak u prugastoj pidžami"
04.10 AMCFilm: "Slučajni špijun"
04.10 Pink 2Film: "Il Toro"
04.35 HBO 3Film: "Telefonska govornica"
05.10 SinemanijaFilm: "Stokholm, Pensilvanija"
05.15 HBOFilm: "Kad smo bili nasilnici"
05.51 Pink 2Film: "Na prvi pogled"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.