Izdvajamo

 • TV stanice

Ponedeljak, 8. avgust 2022. 08:40

TV program - nedelja, 7. avgust 2022.

Filmovi

06.00 HBO 2Film: "Ostaću ovde"
06.00 Cinemax 2Film: "14 dana, 12 noći"
06.00 HBOFilm: "Mali astronaut"
06.00 CinemaxFilm: "Legenda"
06.20 AMCFilm: "Žitije Brajanovo"
06.25 HBO 3Film: "Svemirski basket: Novo nasleđe"
06.40 Fox MoviesFilm: "Avanture Tintina: Tajna jednoroga"
06.50 1000Film: "Let kući"
07.35 CinemaxFilm: "Spremno za sastavljanje"
07.35 HRT 1Film: "Sunce se ponovo rađa"
07.40 Cinemax 2Film: "Devojke ne treba da idu noću same"
07.40 HBO 2Film: "Spajdermen: Put bez povratka"
07.50 AMCFilm: "Pohlepni"
08.00 Pink 2Film: "Nindžago lego film"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
08.00 CinemaxFilm: "Jabuke"
08.00 Vojvodina 1Film: "Beli očnjak"
08.00 CinestarFilm: "Svemirski psi"
08.05 Cinemax 2Film: "Vrba"
08.20 HBO 3Film: "Priča o Viniju Pacijenci"
08.40 1000Film: "Grad svetlosti"
08.45 Fox MoviesFilm: "Poreklo očiju"
08.45 SinemanijaFilm: "Put ružama posut"
09.00 AXNFilm: "Džumandži: Dobrodošli u džunglu"
09.30 HBOFilm: "Gusari! Banda neprilagođenih"
09.35 CinemaxFilm: "Pomoć"
09.35 AMCFilm: "Poslednja fantazija 15: Kingslejv"
09.40 CinestarFilm: "Dečak oluje"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Enigma"
09.50 Cinemax 2Film: "Lucu"
10.10 HBO 2Film: "Igraj svoju igru"
10.10 SinemanijaFilm: "Funan"
10.15 Pink 2Film: "Svadbeni pevač"
10.20 1000Film: "Prijateljice pune love"
10.30 SuperstarFilm: "Višnja na Tašmajdanu"
10.55 Fox MoviesFilm: "Gordost i predrasude"
10.55 HBOFilm: "Vuk i lav"
11.00 Sci-FiFilm: "2021: Rat svetova"
11.05 AXNFilm: "Hotel Transilvanija"
11.20 AMCFilm: "Flert u četrdesetoj"
11.20 CinemaxFilm: "Mišić"
11.30 Cinemax 2Film: "Vu Haj"
11.35 CinestarFilm: "Bejbisiting"
11.45 CinemaxFilm: "Gospodari Dogtauna"
11.55 1000Film: "Dan zaljubljenih"
11.55 DivaFilm: "Da probamo ljubav"
12.00 SuperstarFilm: "Ljubavni život Budimira Trajkovića"
12.05 HBO 2Film: "Okeanovih 12: Igraj svoju igru"
12.05 Fox LifeFilm: "Pesma broj jedan"
12.05 SinemanijaFilm: "Bagzi Maloun"
12.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Jača od smrti"
12.11 Pink 2Film: "Izmišljeni prijatelj"
12.35 Pink kidsFilm: "Jurenje Božića"
12.35 HBOFilm: "Salt-N-Pepa"
12.45 AMCFilm: "Pritajeni tigar, skriveni zmaj"
12.45 AXNFilm: "Hotel Transilvanija 2"
13.00 Vojvodina 1Film: "Kokova"
13.00 Sci-FiFilm: "Šaolinski fudbal"
13.10 HBO 3Film: "Fantastične zveri i gde ih naći"
13.15 Cinemax 2Film: "Ritam ludila"
13.15 B92Film: "Prkos"
13.15 CinestarFilm: "Velika iluzija 2"
13.25 Fox MoviesFilm: "Čudovišta protiv vanzemaljaca"
13.40 CinemaxFilm: "Evropa"
13.45 SuperstarFilm: "Rad na određeno vreme"
13.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Svet parkura"
14.00 DivaFilm: "Dan od 27 sati"
14.05 SinemanijaFilm: "Brodograditelj"
14.10 HBO 2Film: "Veseli duh"
14.20 1000Film: "Život nema pravila"
14.25 AXNFilm: "Putnici"
14.34 Pink 2Film: "Zvezdane staze 5"
14.35 AMCFilm: "Medena"
14.40 HBOFilm: "Betmen"
14.55 CinemaxFilm: "Bik"
14.55 FoxFilm: "Cinkaroš"
15.00 Sci-FiFilm: "Maksimum Rajd"
15.00 HRT 1Film: "Ispunjeno obećanje"
15.05 Cinemax 2Film: "Milion komadića"
15.15 SuperstarFilm: "Moj tata na određeno vreme"
15.15 Nova SFilm: "Imate li znanje za drugo stanje?
15.25 Fox MoviesFilm: "Dadilja Mekfi"
15.35 CinestarFilm: "Igre velike gladi"
15.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Non-stop"
15.50 HBO 2Film: "Onaj pravi"
15.56 RTS 2Film: "Aleksa Dundić"
16.00 DivaFilm: "Zaliv Send Dolar"
16.00 Prva plusFilm: "Kraljev govor"
16.00 SinemanijaFilm: "Janošik"
16.10 AMCFilm: "Dosta je bilo"
16.19 Pink 2Film: "Glava iznad vode"
16.25 RTS svetFilm: "Aleksa Dundić"
16.30 RTS 1Film: "Obesite ih bez milosti"
16.35 AXNFilm: "Moja lažna žena"
16.45 SuperstarFilm: "Razvod na određeno vreme"
16.45 1000Film: "Iznenadni udarac"
16.45 CinemaxFilm: "Jabuke"
17.00 Cinemax 2Film: "Vrba"
17.00 Prva kickFilm: "Narko rat"
17.00 Sci-FiFilm: "Galaktička pustolovina"
17.10 CinestarFilm: "St Vinsent"
17.25 HBO 2Film: "Zec Petar: Skok u avanturu"
17.35 Fox MoviesFilm: "Betmen i Robin"
17.35 HBOFilm: "Akvamen"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Moćni rendžeri"
17.50 Vojvodina 1Film: "Brit-Mari je bila ovde"
17.52 Pink 2Film: "Velika gužva u Kineskoj četvrti"
17.55 AMCFilm: "XXX"
18.00 DivaFilm: "Zaljubljena u Rimu"
18.00 Prva plusFilm: "Iskušenik"
18.20 CinemaxFilm: "Legenda"
18.20 SuperstarFilm: "Nije lako sa muškarcima"
18.45 Cinemax 2Film: "14 dana, 12 noći"
18.50 SinemanijaFilm: "Igra smrti"
18.55 AXNFilm: "Matorani"
19.00 HBO 2Film: "Spajdermen: Put bez povratka"
19.00 1000Film: "Više od mašte"
19.05 CinestarFilm: "Red 2"
19.15 Sci-FiFilm: "Borba zvezdanih ratova"
19.30 Pink kidsFilm: "Kroz pustinju i prašumu"
19.45 AMCFilm: "Tamo daleko"
20.00 CinemaxFilm: "Planinski cvet"
20.00 HBOFilm: "Brojač karata"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Mehaničar"
20.00 Prva kickFilm: "Pod pritiskom"
20.00 Prva plusFilm: "Amerikanac"
20.00 Pink 2Film: "Kad je Hari sreo Seli"
20.00 Fox MoviesFilm: "Alfi"
20.00 Fox LifeFilm: "Preboleti Pikasa"
20.05 HRT 2Film: "Roki 3"
20.05 Vojvodina 1Film: "Madam Bovari"
20.30 Cinemax 2Film: "Hodočasnici"
21.00 SinemanijaFilm: "Božje dete"
21.00 RTS 2Film: "Pošalji čoveka u pola dva"
21.00 AXNFilm: "Matorani 2"
21.00 B92Film: "Zli poručnik: Nju Orleans"
21.00 FoxFilm: "Ja, špijun"
21.10 CinestarFilm: "Tragovi u snegu"
21.15 Sci-FiFilm: "Projekat Almanah"
21.15 1000Film: "Povratnik"
21.25 HBO 2Film: "Spajdermen: Svi putevi vode na Put bez povratka"
21.45 CinemaxFilm: "Otac"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Mehaničar: Povratak"
21.50 Pink kidsFilm: "Ponos Džesa Helama"
21.50 HBOFilm: "Blejd Raner 2049"
21.55 HBO 2Film: "Svaki tvoj udah"
22.00 Pink 2Film: "Parfem: Hronologija jednog zločina"
22.00 Prva plusFilm: "Nepovezano"
22.00 AMCFilm: "Tajni prozor"
22.05 SuperstarFilm: "Panamski krojač"
22.05 Cinemax 2Film: "Nedogled"
22.05 Fox MoviesFilm: "Uhvati me ako možeš"
22.45 Nova SFilm: "Bitka na Neretvi"
22.55 HBO 3Film: "Matriks"
23.00 Vojvodina 1Film: "Lanac osvete"
23.05 AXNFilm: "Svršeni stranac"
23.10 CinestarFilm: "Džakuzi ekspres"
23.10 SinemanijaFilm: Sibir"
23.25 CinemaxFilm: "Očnjak"
23.30 AMCFilm: "Znam šta ste radili prošlog leta"
23.30 B92Film: "Dar
23.30 Cinemax 2Film: "Ljudski faktor"
23.35 Sci-FiFilm: "Ubiti Bila", 2. deo
23.40 HBO 2Film: "Mladi na raskršću"
23.40 RTS 2Film: "Mimikrija"
00.00 SuperstarFilm: "Trka sa vremenom"
00.05 HRT 1Film: "Sunce se ponovo rađa"
00.15 Prva plusFilm: "Koban rizik"
00.21 Pink 2Film: "Obračun s Jakuzom"
00.30 HBOFilm: "Čudesna žena 1984"
00.30 1000Film: "Buđenje u Rinu"
00.35 Vojvodina 1Film: "Kokova"
00.50 Fox MoviesFilm: "Transformersi: Poslednji vitez"
01.05 AMCFilm: "Tornado ajkula"
01.05 CinestarFilm: "Podlih osam"
01.10 AXNFilm: "Izvlačenje"
01.10 CinemaxFilm: "Studen"
01.10 HBO 3Film: "Juda i crni mesija"
01.15 Cinemax 2Film: "Usamljeni vukovi"
01.20 SinemanijaFilm: "Crna mušica"
01.30 Nova SFilm: "Branio sam Mladu Bosnu"
01.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Stari momak"
01.35 CinemaxFilm: "Točak sreće i fantazije"
01.55 Pink 2Film: "Kontrolni faktor"
02.07 RTS 1Film: "Obesite ih bez milosti"
02.14 HRT 1Film: "Ispunjeno obećanje"
02.17 RTS 2Film: "Aleksa Dundić"
02.20 1000Film: "Noćni čuvar"
02.25 AMCFilm: "Blue World Order"
02.26 Vojvodina 1Film: "Madam Bovari"
02.40 Cinemax 2Film: "Milion komadića"
02.50 HBO 2Film: "Onaj pravi"
02.50 AXNFilm: "Svršeni stranac"
03.15 SinemanijaFilm: "Životinje"
03.15 Prva kickFilm: "Largo Vinč"
03.19 Pink 2Film: "Zvezdane staze 5"
03.30 B92Film: "Dar
03.40 CinemaxFilm: "Posvećenost - Asli"
03.40 Fox MoviesFilm: "Vrana"
03.50 CinestarFilm: "Mračna reka"
04.00 HBOFilm: "Dolazak"
04.07 RTS 2Film: "Pošalji čoveka u pola dva"
04.10 HBO 3Film: "Gnezdo"
04.15 AMCFilm: "Crveno nebo"
04.25 HBO 2Film: "Najgora noć u životu"
04.25 1000Film: "Svemirski majmuni"
04.35 Cinemax 2Film: "Smrt jednog psa"
04.50 SinemanijaFilm: "Poslednji Parižani"
05.05 Pink 2Film: "Glava iznad vode"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • ponedeljak, 1.08.
 • utorak, 2.08.
 • sreda, 3.08.
 • četvrtak, 4.08.
 • petak, 5.08.
 • subota, 6.08.
 • nedelja, 7.08.
 • ponedeljak, 8.08.
 • utorak, 9.08.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2022. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.