Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 20:14

TV program - četvrtak, 10. jun 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Brucoši u frci"
06.00 CinemaxFilm: "Rastanak"
06.00 HBOFilm: "Hari Poter i zatvorenik iz Askabana"
06.00 HBO 3Film: "Elita sa obale"
06.05 RTS 3Film: "Vuk"
06.10 1000Film: "Bljesak iz prošlosti"
06.30 HBO 2Film: "Jakov, Mimi i psi koji govore"
07.00 AMCFilm: "Velika liga"
07.00 CinestarFilm: "Jesen u Francuskoj"
07.10 HBO 2Film: "Western Stars"
07.25 HBO 3Film: "K'o šef"
07.35 Cinemax 2Film: "Đavolja harmonija"
07.40 CinemaxFilm: "Do zvezda"
07.50 Cinemax 2Film: "Saveznici"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tornado nad Njujorkom"
08.00 Fox MoviesFilm: "XXX 2"
08.00 1000Film: "Mala crna knjižica"
08.20 HBOFilm: "Dete razvedenih roditelja"
08.35 HBO 2Film: "Gospodar prstenova: Dve kule"
08.50 HBO 3Film: "Zaleđeno kraljevstvo"
08.50 SinemanijaFilm: "Pernata banda"
08.50 AMCFilm: "Prva liga 2"
09.00 CinestarFilm: "Moja nedelja sa Merilin"
09.35 CinemaxFilm: "Nemoguće"
09.45 HBOFilm: "Ready Player One"
09.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
09.55 1000Film: "Dole ljubav"
09.55 Cinemax 2Film: "Halali"
10.00 Fox MoviesFilm: "Misterije iz hronika: Pogrešan čovek"
10.00 Prva plusFilm: "Posao: Poslednja misija"
10.30 HBO 3Film: "Blizanci kosturi"
10.35 AMCFilm: "Deca špijuni"
10.45 SinemanijaFilm: "Hrabri petao"
10.55 CinestarFilm: "Kajman"
11.05 CinemaxFilm: "Bez neba"
11.30 CinemaxFilm: "Srećan kraj"
11.30 Cinemax 2Film: "Divljaci"
11.45 Fox MoviesFilm: "Do gole kože"
11.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 1. deo
11.50 1000Film: "Let kući"
11.50 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
12.00 AMCFilm: "Šašavi robijaši"
12.10 Pink 2Film: "Odlučujući glas"
12.25 HBOFilm: "Zoki"
12.50 SinemanijaFilm: "Sa vrha sveta"
12.55 Cinemax 2Film: "Nevija"
13.05 CinestarFilm: "Zamena"
13.15 HBO 2Film: "Najbolje tek dolazi"
13.15 CinemaxFilm: "Mrak film 3"
13.25 HRT 2Film: "Cout de chahce"
13.35 Fox MoviesFilm: "Mumija"
13.35 RTS 1Film: "Idu dani"
13.45 AMCFilm: "Godina prva"
14.00 1000Film: "Somersbi"
14.05 HBOFilm: "Hari Poter i vatreni pehar"
14.15 Pink 2Film: "Eragon"
14.20 Cinemax 2Film: "Feniks, Oregon"
14.35 SinemanijaFilm: "Tajni agent Mjau"
14.45 CinemaxFilm: "Dvorac"
15.00 Prva plusFilm: "Ogi - virtuelna stvarnost"
15.10 HBO 2Film: "Muškarci, žene i deca"
15.20 AMCFilm: "Ljubav pre svega"
15.49 Pink 2Film: "Bumerang"
15.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rat zmajeva"
16.00 Fox MoviesFilm: "Gospođica Mraz 2: Možda Božić"
16.05 CinestarFilm: "Operacija Duval
16.10 Cinemax 2Film: "Saveznici"
16.15 1000Film: "Buđenja"
16.20 CinemaxFilm: "Do zvezda"
16.35 HBO 3Film: "Ranč Džona Lendsberga 2"
16.35 SinemanijaFilm: "Velika pljačka voza"
16.40 HBOFilm: "Dankirk
16.50 AMCFilm: "Mr Bouns"
17.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
17.45 Fox MoviesFilm: "Dok budan sanjam"
17.55 CinestarFilm: "Red 2"
18.00 Prva kickFilm: "Partneri u akciji"
18.10 CinemaxFilm: "Pljačka u Budimpešti"
18.15 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija - Protokol duh"
18.25 HBOFilm: Unutrašnjost"
18.40 AMCFilm: "Mr. Bones 2: Back from the Past"
18.40 1000Film: "Manon od izvora"
18.50 SinemanijaFilm: "Krug prijatelja"
19.00 HBO 2Film: "Lucy in the Sky"
19.35 Pink kidsFilm: "Poljubac"
20.00 HBOFilm: "Misterije iz hronika: Povratak"
20.00 CinemaxFilm: "Brucoši u frci"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pljačka veka"
20.00 Prva plusFilm: "Neželjena dejstva"
21.00 Fox MoviesFilm: "Mumija: Grobnica zmajskog cara"
21.00 HRT 2Film: "Crvena prašina"
21.00 SinemanijaFilm: "Bilo jednom u Bruklinu"
21.00 B92Film: "Gringo"
21.00 1000Film: "Nestala"
21.05 HBO 2Film: "Ritam ludila"
21.10 CinestarFilm: "Mi smo vaši prijatelji"
21.25 HBOFilm: "Lažna slava"
21.35 CinemaxFilm: "Ričard Džuel"
21.45 RTS 2Film: "Vuk"
21.50 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
22.00 AMCFilm: "Poslednja ekskurzija 2"
22.00 Prva kickFilm: "Slatka Virdžinija"
22.00 Prva plusFilm: "Čovek iznutra"
22.20 AMCFilm: "Devojka iz Džersija"
22.25 Cinemax 2Film: "Žurka u tišini"
22.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Crna Dalija"
23.00 DivaFilm: "Leto u vinogradu"
23.00 Pink 2Film: "Odrastanje"
23.00 Sci-FiFilm: "Slagalica strave 7"
23.15 Fox MoviesFilm: "Zamka u Hongkongu"
23.25 HBOFilm: "Roki 4"
23.25 SinemanijaFilm: "Frenki je odlepio"
23.27 Vojvodina 2Film: "Poslednji ples Karmen Amaje"
23.30 AMCFilm: "Erin Brokovič"
23.35 HBO 3Film: "Doktor San"
23.45 1000Film: "Izdaja Formoze"
23.45 HBO 2Film: "Krajnje poremećen, šokantno okrutan i zao"
23.50 Cinemax 2Film: "Lilijan"
00.00 CinestarFilm: "Godina nasilja"
00.20 PrvaFilm: "Dečko, dama, kralj, špijun"
00.27 RTS 1Film: "Idu dani"
00.34 HRT 2Film: "Cout de chahce"
00.55 HBOFilm: "Voda za slonove"
01.10 Sci-FiFilm: "Gospodari pakla"
01.10 Fox MoviesFilm: "Ruka od milion dolara"
01.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neprijatelj"
01.20 SinemanijaFilm: "Hladna koža"
01.25 HBO 2Film: "Najbolje tek dolazi"
01.30 CinemaxFilm: "Delo bez autora"
01.33 Pink 2Film: "Mesec od porcelana"
01.35 AMCFilm: "Pirana 3DD"
01.50 1000Film: "Preživeti Pikasa"
02.00 Cinemax 2Film: "Hotel Kopelija"
02.15 Prva plusFilm: "Neželjena dejstva"
02.20 CinestarFilm: "Klavir"
02.50 PrvaFilm: "Urnebesna tragedija"
02.55 AMCFilm: "Dobar, loš, čudan"
02.55 HBOFilm: "Dete razvedenih roditelja"
03.05 SinemanijaFilm: "Plemenska krv"
03.05 Pink 2Film: "Ratnici Bronksa"
03.30 HBO 2Film: "Muškarci, žene i deca"
03.50 Cinemax 2Film: "Anonimus"
03.55 HBO 3Film: "Loši momci zauvek"
04.25 HBOFilm: "Unutrašnjost"
04.32 Pink 2Film: "Bumerang"
04.35 CinemaxFilm: "Mrak film 3"
04.40 SinemanijaFilm: "Umetnost putovanja"
05.20 1000Film: "Buđenja"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.