Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 18:41

TV program - nedelja, 10. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Dafne"
06.00 Cinemax 2Film: "Do gole kože"
06.00 Fox MoviesFilm: "A kad brak nije lak"
06.00 HBOFilm: "Okeanovih dvanaest: Igraj svoju igru"
06.00 HBO 3Film: "Akvamen"
06.35 HBO 2Film: "Rat sa dekom"
06.45 HRT 1Film: "Plavi Maks"
07.15 AMCFilm: "Summer Hours"
07.25 AXNFilm: "Misterija jutarnjeg programa:Smrtonosni maleri"
07.30 Cinemax 2Film: "La Jorona"
07.35 CinemaxFilm: "Zamrzavanje"
07.50 CinemaxFilm: "Bezazlena laž"
08.00 Pink 2Film: "Kako se udati za milijardera: Božićna priča"
08.00 CinestarFilm: "Robinzon Kruso: Otkrijte pravu priču iza legende"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Portal smrti"
08.05 HBOFilm: "Veliki povratak"
08.05 Fox MoviesFilm: "Zmajevo srce"
08.10 1000Film: "Vojvotkinja"
08.15 HBO 2Film: "Do kraja"
08.25 HBO 3Film: "Automobili 3"
08.55 AMCFilm: "Farma smeha"
09.05 AXNFilm: "Misterija TV kuhinje: Ubistvo na meniju"
09.05 Cinemax 2Film: "Crna ptica"
09.25 SinemanijaFilm: "Zozonci u zemlji vetra"
09.25 CinemaxFilm: "Filofobija"
09.45 CinestarFilm: "48 sati straha"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Llegionar"
10.00 Pink 2Film: "Savršeni tata"
10.05 1000Film: "Devedeset minuta u raju"
10.10 SuperstarFilm: "Surovi ugovor"
10.10 HBO 3Film: "Četvoro dece i stvor"
10.10 Fox MoviesFilm: "Priča o ajkulama"
10.15 HBOFilm: "Lego film"
10.25 HBO 2Film: "Nebesko kraljevstvo"
10.30 AMCFilm: "Nepravedno osuđen"
10.40 Cinemax 2Film: "Do zvezda"
10.45 AXNFilm: "Bratstvo - Legenda o Vinetuovom povratku"
11.10 SinemanijaFilm: "Olsen u velikoj nevolji"
11.30 CinemaxFilm: "Bosonogi car"
11.35 CinestarFilm: "Mrzim Dan zaljubljenih"
11.50 AMCFilm: "Šašavi robijaši"
11.55 HBOFilm: "Dadilja Mekfi i veliki prasak"
11.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izvan sebe"
12.00 SuperstarFilm: "Kupili smo zoo-vrt"
12.05 Fox MoviesFilm: "Pas na tajnom zadatku"
12.05 Fox LifeFilm: "Sinbad - Legenda o sedam mora"
12.30 Cinemax 2Film: "Lorelaj"
12.35 1000Film: "Čerčil: Holivudske godine"
12.35 Pink kidsFilm: "Feti Fin"
12.50 HBO 2Film: "Na rubu vremena"
12.55 SinemanijaFilm: "Otkačene trudnice"
13.10 CinemaxFilm: "Svi mrtvi"
13.15 AXNFilm: "Spajdermen 2"
13.20 CinestarFilm: "Ona je tako zabavna"
13.35 AMCFilm: "Plavi agent sa jednom crnom cipelom"
13.36 Pink 2Film: "Pomračenje"
13.40 HBOFilm: "Jakov, Mimi i psi koji govore"
13.55 Fox MoviesFilm: "Stani! Ili će moja mama pucati"
14.00 DivaFilm: "Misterije Rubi Hering: Nečujni svedok"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neizbežna"
14.05 SuperstarFilm: "Loši momci"
14.15 1000Film: "Pun gas"
14.25 Vojvodina 1Film: "Pau, snaga tišine"
14.25 Cinemax 2Film: "Zemlja pepela"
14.40 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Povratak"
14.45 HBO 2Film: "Kazino Rojal"
14.50 HBOFilm: "Gusari u komšiluku"
14.55 SinemanijaFilm: "Divni dani u Aranhuezu"
14.55 FoxFilm: "Ljudi u crnom 2"
15.00 AMCFilm: "Dosta je bilo"
15.00 Sci-FiFilm: "Povratak u budućnost"
15.03 Pink 2Film: "Pomračenje"
15.05 HRT 1Film: "Sweet Autumn"
15.10 CinemaxFilm: "Izbočina na putu"
15.10 CinestarFilm: "Svet parkura"
15.45 Cinemax 2Film: "Sveta Frensis"
15.50 AXNFilm: "Spajdermen 3"
15.50 Fox MoviesFilm: "Sirene"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Skandal"
15.59 RTS 2Film: "Ritam zločina"
16.00 Prva plusFilm: "Najveći ulov"
16.00 1000Film: "Padaće ćufte"
16.00 DivaFilm: "Ljubavna poruka u boci"
16.10 SuperstarFilm: "Loši momci 2"
16.25 HBOFilm: "Gola istina"
16.45 CinemaxFilm: "Dafne"
16.48 RTS svetFilm: "Roj"
16.50 AMCFilm: "Godzila"
16.55 SinemanijaFilm: "U klancu Nevade"
17.00 Prva kickFilm: "Ispovest opasnog uma"
17.00 CinestarFilm: "Čudesan život Ameli Pulen"
17.00 Pink 2Film: "Ta luda ljubav"
17.10 HBO 2Film: "Zrno utehe"
17.25 Cinemax 2Film: "Do gole kože"
17.30 Sci-FiFilm: "Povratak u budućnost 2"
17.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tri dana za ubistvo"
17.55 1000Film: "Slučajni špijun"
18.00 Prva plusFilm: "Gušenje"
18.00 HBOFilm: "Argo"
18.05 Fox MoviesFilm: "Prljavi ples 2: Noć u Havani"
18.20 CinemaxFilm: "Bezazlena laž"
18.35 SuperstarFilm: "Lusi"
18.35 AXNFilm: "Think Like A Man"
18.55 SinemanijaFilm: "Čatova zemlja"
18.55 Cinemax 2Film: "La Jorona"
18.55 AMCFilm: "Putnici"
19.00 HBO 2Film: "Dublerka"
19.15 CinestarFilm: "Genijalci"
19.30 Pink kidsFilm: "Moja ljubav, moja pobeda"
19.40 1000Film: "Pijani učitelj"
19.55 Fox MoviesFilm: "Njujork, volim te"
20.00 Fox LifeFilm: "Američka nevesta"
20.00 CinemaxFilm: "Posrtanje"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pakao na horizontu"
20.00 Sci-FiFilm: "Povratak u budućnost 3"
20.00 HBOFilm: "Dedpul 2"
20.00 Prva plusFilm: "Anotan Fišer"
20.03 Prva kickFilm: "Ubiti Bila 2"
20.05 Vojvodina 1Film: "Čudesna sudbina Amelije Pulen"
20.05 HRT 2Film: "Kosa"
20.10 RTS 2Film. "Izgrednici"
20.20 AMCFilm: "Uhvati ritam"
20.30 Cinemax 2Film: "U plamenu: Dve sestre"
20.40 HBO 2Film: "Najgora noć u životu"
20.59 RTS svetFilm: "Led"
21.00 CinestarFilm: "Parker"
21.00 SinemanijaFilm: "Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu"
21.00 B92Film: "Neprijatelj pred vratima"
21.00 AXNFilm: "Think Like A Man Too"
21.00 FoxFilm: "Paklene ulice"
21.50 Pink kidsFilm: "Muškarac za svaki mesec"
21.55 SuperstarFilm: "Izgubljeni u prevodu"
21.55 CinemaxFilm: "Pauk"
22.00 Prva plusFilm: "Ljubav bez izlaza"
22.00 AMCFilm: "Napad troglave ajkule"
22.00 Fox MoviesFilm: "Indijana Džouns i kraljevstvo kristalne lobanje"
22.00 1000Film: "Izgubljeni dečaci"
22.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Život Dejvida Gejla"
22.05 Cinemax 2Film: "Konferencija"
22.15 HBO 2Film: "Spust"
22.30 HBO 3Film: "300: Uspon carstva"
22.30 Sci-FiFilm: "Sereniti"
23.00 Vojvodina 1Film: "Centurion"
23.05 HBOFilm: "Predstraža"
23.10 AXNFilm: "Elysium"
23.10 CinestarFilm: "Dekica pušten s lanca"
23.15 SinemanijaFilm: "Dragstor kauboj"
23.18 HRT 1Film: "Plavi Maks"
23.30 AMCFilm: "Skrivena agenda"
23.40 SuperstarFilm: "Ja, robot"
23.40 CinemaxFilm: "Valan"
23.41 Pink 2Film: "Plan bekstva: Ekstraktori"
00.00 1000Film: "Momci nisu bitni"
00.01 RTS 2Film: "Opoziv"
00.15 HBO 3Film: "Muškarci, žene i deca"
00.15 Prva plusFilm: "12 rundi"
00.20 Cinemax 2Film: "Mačka u zidu"
00.25 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nepobedivi 4"
00.35 Fox MoviesFilm: "Gataka"
00.50 Nova SFilm: "Pogrešan prozor"
00.51 Prva kickFilm: "Ubiti Bila 1"
00.54 RTS svetFilm: "Roj"
01.00 Sci-FiFilm: "Ludi svet"
01.00 AMCFilm: "Strah iz dubina 3"
01.05 HBOFilm: "Tomb Rajder"
01.05 CinestarSerija: "Birmingemska banda"
01.05 Pink 2Film: "Maskirani ubica"
01.15 AXNFilm: "Insidious: Chapter 2"
01.20 CinemaxFilm: "Borba do smrti"
01.25 SinemanijaFilm: "Uspon: Krvavi novac"
01.55 Cinemax 2Film: "Melanholična devojka"
02.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ne reci nikome"
02.25 HBO 2Film: "Snajperista"
02.30 AMCFilm: "Kralj boraca"
02.30 Nova SFilm: "Ogledalo"
02.35 1000Film: "Pustoš"
02.35 Fox MoviesFilm: "Zmajev poljubac"
02.48 Pink 2Film: "4. rat"
02.55 AXNFilm: "Ghostbusters"
03.00 B92Film: "Neprijatelj pred vratima"
03.00 Sci-FiFilm: "Hornet"
03.05 CinemaxFilm: "Ptičja pesma"
03.05 CinestarFilm: "Panov lavirint"
03.15 Cinemax 2Film: "Kerozin
03.30 SinemanijaFilm: "Vita i Virdžinija"
03.45 HBO 3Film: "Kuća slavnih rokenrola 2020: Ceremonija imenovanja"
04.00 AMCFilm: "Niske strasti 2"
04.00 HBOFilm: "Plaža"
04.12 Pink 2Film: "Ta luda ljubav"
04.25 1000Film: "Rejčel se udaje"
04.30 Cinemax 2Film: "Porodična romansa"
04.35 HBO 2Film: "Pogrešna mama"
04.40 CinemaxFilm: "Poslednji poziv"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.