Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 20:17

TV program - petak, 11. jun 2021.

Filmovi

06.00 Fox MoviesFilm: "Sve zbog Vin Diksija"
06.00 Cinemax 2Film: "Živeti za pevanje"
06.00 HBO 2Film: "Prazan grad"
06.00 HBO 3Film: "Ad Astra"
06.00 CinemaxFilm: "Dvorac"
06.00 HBOFilm: "Hari Poter i vatreni pehar"
06.30 AMCFilm: "Robinzon Kruso"
07.00 CinestarFilm: "Operacija duval"
07.15 1000Film: "Noje"
07.30 CinemaxFilm: "Moje misli su tihe"
07.45 Cinemax 2Film: "Rubi"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rat zmajeva"
08.00 AMCFilm: "Sati"
08.05 Fox MoviesFilm: "Vozilo 19"
08.05 HBO 2Film: "Pepeljuga"
08.10 Cinemax 2Film: "Lara Kroft: Pljačkaš grobnica"
08.20 SinemanijaFilm: "Hrabri petao"
08.30 HBO 3Film: "Ranč Džona Landberga 2"
08.35 HBOFilm: "Dobra godina"
08.50 CinestarFilm: "Šest žena Henrija Lefaja"
09.15 CinemaxFilm: "Pljačka u Budimpešti"
09.35 1000Film: "Somersbi"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tačka preloma"
09.50 HBO 2Film: "Munja"
09.50 AMCFilm: "Deca špijuni 2: Ostrvo izgubljenih snova"
09.50 Fox MoviesFilm: "Miserije iz Hronika: Povratak"
09.55 HBO 3Film: "Savršena laž"
10.00 Prva plusFilm: "Neželjena dejstva"
10.05 Cinemax 2Film: "Titanik"
10.25 SinemanijaFilm: "Leto za velike stvari"
10.30 HBOFilm: "Misterije iz hronika: Povratak"
10.40 CinestarFilm: "Velika trka"
11.05 CinemaxFilm: "Brucoši u frci"
11.30 AMCFilm: "Ona je ta"
11.35 Fox MoviesFilm: "Niko kao Majk"
11.45 1000Film: "Anonimus"
11.50 Pink kidsFilm: "Bil"
11.55 HBOFilm: "Roki 4"
12.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Igre gladi: Sjaj slobode", 2. deo
12.10 Pink 2Film: "Sitnica zvana ubistvo"
12.35 CinemaxFilm: "Ričard Džuel"
12.35 CinestarFilm: "Red 2"
12.50 SinemanijaFilm: "Tajni agent Mjau"
13.05 AMCFilm: "Džumbus u gimnaziji"
13.15 Cinemax 2Film: "Soko sa Hadsona"
13.20 HBO 2Film: "Dani slave"
13.21 HRT 2Film: "Pobuna nevinih"
13.25 HBOFilm: "Razbijač Ralf"
13.35 Fox MoviesFilm: "Povratak Mumije"
13.50 HBO 3Film: "Rat sa dekom"
14.15 Pink 2Film: "Poslednja zabava"
14.20 1000Film: "Aloha"
14.30 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
14.45 CinemaxFilm: "Starski i Hač"
14.45 CinestarFilm: "Prst proviđenja"
14.50 SinemanijaFilm: "Princeze idu u provod"
15.00 Cinemax 2Film: "Mračni kristal"
15.00 Prva plusFilm: "Čovek iznutra"
15.25 HBO 3Film: "Veliki povratak"
15.25 HBO 2Film: "Čudesna žena 1984"
15.35 HBOFilm: "Kraljevi Baltimora"
15.55 AMCFilm: "Bitka u Ardenima"
16.00 Pink 2Film: "Šoutajm"
16.10 Fox MoviesFilm: "Savršen par"
16.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Taksi"
16.25 CinemaxFilm: "Moje misli su tihe"
16.25 1000Film: "Empajer rekords"
16.35 Cinemax 2Film: "Lara Kroft: Pljačkaš grobnica"
16.35 CinestarFilm: "Najtraženiji čovek"
16.50 SinemanijaFilm: "Krug prijatelja"
17.40 HBOFilm: "Gola istina"
18.00 Fox MoviesFilm: "Rat Čarlija Vilsona"
18.00 Prva kickFilm: "Slatka Virdžinija"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruka igra"
18.10 CinemaxFilm: "Kleo"
18.20 1000Film: "Izgubljeni u svemiru"
18.30 AMCFilm: "Niti vidim, niti čujem"
18.30 Cinemax 2Film: "Restauracija"
18.50 CinestarFilm: "Osnivač"
19.00 SinemanijaFilm: "Nesreće se događaju"
19.00 HBO 2Film: "Sonikov sin"
19.35 Pink kidsFilm: "Družina boje duge"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Sabotaža"
20.00 Prva plusFilm: "Pozovi za dobar provod"
20.00 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
20.10 AMCFilm: "Nikad ne odustaj"
20.10 HRT 1Film: "Naslednici"
20.30 Cinemax 2Film: "Crveni automobil"
20.40 HBO 2Film: "Divlji i srećni"
20.50 HBOFilm: "Zaokret"
21.00 1000Film: "Spiker"
21.00 B92Film: "Mortal Kombat: Totalno uništenje"
21.00 SinemanijaFilm: "Veliko bekstvo"
21.00 DivaFilm: "Jesen u vinogradu"
21.00 Fox MoviesFilm: "Ono u nama"
21.00 CinestarFilm: "Kuća magičnog sata"
21.00 Fox LifeFilm: "Venčanje mog najboljeg prijatelja"
21.25 CinemaxFilm: "Grimizni vrh"
21.50 Pink kidsFilm: "Bil"
21.50 RTS 2Film: "Vikend"
22.00 Prva kickFilm: "Bez dobrog alibija"
22.00 AMCFilm: "Zemlja zombija"
22.00 Prva plusFilm: "Big Stoun Gep"
22.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Podlih osam"
22.20 Cinemax 2Film: "Parfemi"
22.25 HBOFilm: "Roki 5"
22.39 HRT 1Film: "Bilo jednom u Americi"
22.55 Fox MoviesFilm: "Ratnik"
22.55 1000Film: "Četiri sobe"
22.55 HBO 2Film: "Lažna slava"
22.55 RTS 3Film: "Doba nevinosti"
23.00 Pink 2Film: "Transformersi: Doba izumiranja"
23.00 Sci-FiFilm: "Kletva"
23.00 CinestarFilm: "Patrik Melrouz"
23.25 CinemaxFilm: "Vatra će doći"
23.25 AMCFilm: "Frajerčine"
23.55 HBO 3Film: "Sutra ne umire nikad"
00.05 CinestarFilm: "Žene"
00.05 Cinemax 2Film: "Istina i pravda"
00.10 HBOFilm: "Kletva"
00.15 SinemanijaFilm: "Bilo jednom u Bruklinu"
00.40 PrvaFilm: "Silovit udarac"
00.50 HBO 2Film: "Bladšot"
00.50 CinemaxFilm: "Dirigentkinja"
00.55 AMCFilm: "London"
00.55 1000Film: "Baka"
01.00 Sci-FiFilm: "Zaštitnici"
01.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "U milosti okeana 3"
01.40 Fox MoviesFilm: "Spasavanje"
01.45 HBOFilm: "Kraljevi Baltimora"
01.45 Pink 2Film: "Mesečari"
02.25 AMCFilm: "Zlatna groznica"
02.30 Prva plusFilm: "Pozovi za dobar provod"
02.30 1000Film: "Kraljica prokletih"
02.40 Cinemax 2Film: "Žurka u tišini"
02.40 HBO 2Film: "Ananas ekspres"
02.40 SinemanijaFilm: "Nastavi da gledaš"
02.45 PrvaFilm: "Urnebesna tragedija"
02.45 HBO 3Film: "Pod vodom"
03.05 Pink 2Film: "Šerif zvani Čutura"
03.10 CinemaxFilm: "Luz"
03.55 CinestarFilm: "Petparačke priče"
04.05 Cinemax 2Film: "Ptičarev sin"
04.10 SinemanijaFilm: "Hladna koža"
04.10 AMCFilm: "Zaklon"
04.20 CinemaxFilm: "Starski i Hač"
04.20 HBO 3Film: "Farenhajt 451"
04.20 HBOFilm: "Gola istina"
04.30 HBO 2Film: "Skok"
04.38 Pink 2Film: "Transformersi: Doba izumiranja"
05.20 1000Film: "Let kući"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.