Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 16:53

TV program - ponedeljak, 11. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 CinemaxFilm: "Izbočina na putu"
06.00 HBO 3Film: "Devojka mog brata"
06.00 HBOFilm: "Gusari u komšiluku"
06.00 HBO 2Film: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
06.00 Cinemax 2Film: "Svetea Fransis"
06.20 1000Film: "Kvadrat"
06.35 Fox MoviesFilm: "LOL: Živeti burno"
07.00 CinestarFilm: "Svet parkura"
07.35 HBOFilm: "Gola istina"
07.40 HBO 3Film: "Kantri u srcu"
07.40 Cinemax 2Film: "Crni medved"
07.40 CinemaxFilm: "Moji dani slave"
07.55 HBO 2Film: "Put do kuće"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Skandal"
08.05 1000Film: "Optužen bez dokaza"
08.25 Fox MoviesFilm: "Tražen"
08.50 CinestarFilm: "Ruske lutkice"
09.00 HBO 2Film: "Na rubu vremena"
09.10 HBO 3Film: "Igraj svoju igru"
09.15 HBOFilm: "My Gift: Božićni specijal Keri Andervud"
09.20 CinemaxFilm: "Pauk"
09.25 Cinemax 2Film: "U plamenu: Dve sestre"
09.30 SinemanijaFilm: "Olsen u velikoj nevolji"
09.45 1000Film: "Brazil"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Brigade tigrova"
09.55 AMCFilm: "Slučajni predsednik"
10.00 Prva plusFilm: "U sestrinim cipelama"
10.15 HBOFilm: "Argo"
10.30 SuperstarFilm: "Lusi"
10.40 Fox MoviesFilm: "Uhvati ritam 3"
11.00 Cinemax 2Film: "Konferencija"
11.05 CinemaxFilm: "Sva je prilika"
11.05 HBO 3Film: "Sonikov film"
11.15 CinestarFilm: "Čovek od papira"
11.15 SinemanijaFilm: "Hrabri autić Plodi"
11.40 AMCFilm: "Nosač kovčega"
11.50 Pink kidsFilm: "Vremenska kapsula"
12.00 SuperstarFilm: "Titanik"
12.00 Fox LifeFilm: "Začarana šuma"
12.00 Sci-FiFilm: "Ludi svet"
12.05 Nova SFilm: "Šetnja po šumi"
12.15 Pink 2Film: "Osveta bele munje"
12.15 HBOFilm: "Kod kuće"
12.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Tri dana za ubistvo"
12.25 HBO 2Film: "Spust"
12.30 1000Film: "Klijent"
12.40 FoxFilm: "Dobro došli u džunglu"
12.45 Fox MoviesFilm: "Indijana Džouns i poslednji krstaški pohod"
12.50 CinemaxFilm: "Posrtanje"
12.55 SinemanijaFilm: "Divni dani u Aranhuezu"
13.15 Cinemax 2Film: "Kanjon"
13.15 AMCFilm: "Ona je ta"
13.20 CinestarFilm: "Genijalci"
13.26 HRT 2Film: "Zakon Džona Gudnajta: Kraljica srca"
13.40 Cinemax 2Film: "Kerozin"
13.50 HBO 2Film: "Gospodar prstenova: Dve kule"
14.00 Sci-FiFilm: "Sereniti"
14.20 HBO 3Film: "Baumbaherov sindrom"
14.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pakao na horizontu"
14.35 HBOFilm: "Tamb Rejder"
14.40 CinemaxFilm: "Pari"
14.45 AMCFilm: "Gazda u kući"
14.55 Cinemax 2Film: "Pilat"
14.55 SinemanijaFilm: "Iluzije"
15.00 Prva plusFilm: "Najveći ulov"
15.05 CinestarFilm: "Taksi"
15.05 1000Film: "Mendela: Dug put do slobode"
15.10 SuperstarFilm: "Tesna koža"
15.25 Fox MoviesFilm: "Pun mesec u septembru"
15.50 HBO 3Film: "Voli"
16.00 Pink 2Film: "Hitman: Agent 47"
16.15 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija 3"
16.15 AMCFilm: "Božansko oružje"
16.16 RTS 2Film: "Ritam zločina"
16.20 CinemaxFilm: "Šta je žena"
16.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gejmer"
16.30 Sci-FiFilm: "Razaranje u Las Vegasu"
16.35 HBOFilm: "Ženske priče"
16.40 CinemaxFilm: "Moji dani slave"
16.40 SuperstarFilm: "Kako se rešiti šefa"
16.45 HBO 2Film: "Zvezda je rođena"
16.50 CinestarFilm: "Taksi 2"
17.00 SinemanijaFilm: "Čatova zemlja"
17.20 Fox MoviesFilm: "Gordost i predrasude"
17.30 HBO 3Film: "Liga pravde"
18.00 Prva kickFilm: "Ubiti Bila 2"
18.10 HBOFilm: "Pre ponoći"
18.10 1000Film: "Robinzon Kruso"
18.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruka igra"
18.20 CinemaxFilm: "Rastanak"
18.20 SuperstarFilm: "Terminator"
18.20 Cinemax 2Film: "Nemoguća misija - Protokol duh"
18.25 AMCFilm: "The Retrurn of the Tall Blond Man with One Black Shoe"
18.35 CinestarFilm: "Taksi 3"
18.40 Sci-FiFilm: "Kineski zodijak"
19.00 HBO 2Film: "Seks i grad"
19.05 SinemanijaFilm: "Apač"
19.35 Pink kidsFilm: "Ponovljeno venčanje"
19.40 AMCFilm: "Psst... Nikome ni reči!
20.00 CinemaxFilm: "Žarka želja"
20.00 Prva plusFilm: "Dobar čovek"
20.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Izdajnik po našem ukusu"
20.10 1000Film: "Skakač"
20.15 CinestarFilm: "Šta žene žele?"
20.30 Cinemax 2Film: "Džek Ričer: Bez povratka"
21.00 HRT 2Film: "Predgrađe"
21.00 Sci-FiFilm: "Magla"
21.00 SinemanijaFilm: "Život među zvezdama"
21.00 Fox MoviesFilm: "Mumija"
21.10 B92Film: "Posrednik"
21.20 AMCFilm: "Ejs Ventura: Zov prirode"
21.25 HBO 2Film: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
21.30 CinemaxFilm: "Kralj Petar Prvi"
21.30 HBOFilm: "Dan nezavisnosti"
21.50 Pink kidsFilm: "Vremenska kapsula"
21.55 SuperstarFilm: "XXX"
22.00 Prva kickFilm: "Opravdana sumnja"
22.00 Prva plusFilm: "Opsada"
22.00 1000Film: "Fantomi"
22.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Rajuzo i sedam veličanstvenih"
22.30 Cinemax 2Film: "Smrtonosna afera"
22.30 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Loza koja veže"
22.35 CinestarFilm: "Šifra smrti"
22.57 RTS 2Film: "Izvan sistema"
23.00 PrvaFilm: "Džobs"
23.20 HBO 2Film: "Divne kosti"
23.20 SinemanijaFilm: "Filmske zvezde ne umiru u Liverpulu"
23.35 Sci-FiFilm: "Zaborav"
23.35 Fox MoviesFilm: "Vreme ja ubijanje"
23.41 Pink 2Film: "Drakula"
23.45 CinemaxFilm: "Ponoćni ekspres"
23.50 HBOFilm: "Dan nezavisnosti: Nova pretnja"
23.55 Cinemax 2Film: "Vrisak"
23.55 AXNFilm: "Panišer"
00.00 SuperstarFilm: "Zovem se Sem"
00.00 HBO 3Film: "300: Uspon carstva"
00.05 1000Film: "Kraljica prokletih"
00.10 AMCFilm: "Killbird"
00.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kao slonovača"
00.43 HRT 2Film: "Zakon Džona Gudnajta: Kraljica srca"
01.10 CinestarFilm: "Vrata pakla"
01.30 AMCFilm: "Bilo jednom u Meksiku"
01.35 SinemanijaFilm: "Pogrešno skretanje"
01.35 HBO 2Film: "Voda za slonove"
01.41 RTS 1Film: "Ritam zločina"
01.42 Pink 2Film: "Ja volim Hakabis"
01.45 CinemaxFilm: "Šindisi"
01.45 HBOFilm: "Stanfordski zatvorski eksperiment"
01.50 Cinemax 2Film: "Duboke rane"
02.10 Sci-FiFilm: "Kiklopi"
02.15 1000Film: "Pustoš"
02.20 Fox MoviesFilm: "Teška vremena"
02.30 Prva plusFilm: "Dobar čovek"
02.45 CinestarFilm: "Unutrašnje carstvo"
03.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nezaustavljivi"
03.05 AMCFilm: "Zemlja Zombija"
03.10 Cinemax 2Film: "Usamljeni vukovi"
03.15 B92Film: "Posrednik"
03.20 HBO 3Film: "Kantri u srcu"
03.24 Pink 2Film: "Frenk i Lola"
03.25 CinemaxFilm: "Ples Božje ćerke"
03.30 PrvaFilm: "Džobs"
03.30 SinemanijaFilm: "Uspon: Krvavi lovac"
03.35 HBO 2Film: "Seks i grad"
03.50 CinemaxFilm: "Sva je prilika"
04.00 1000Film: "Baka"
04.10 HBOFilm: "Pre ponoći"
04.25 AMCFilm: "Preživeti igru"
04.35 Cinemax 2Film: "Duhovi"
04.45 Pink 2Film: "Drakula"
04.50 HBO 3Film: "Čelzi Hendler: Evolucija"
05.35 CinemaxFilm: "Toranj u Pizi"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.