Izdvajamo

 • TV stanice

Nedelja, 17. oktobar 2021. 17:36

TV program - utorak, 12. oktobar 2021.

Filmovi

06.00 HBOFilm: "Kod kuće"
06.00 HBO 3Film: "Razum i osećajnost i Sneško Belić"
06.00 HBO 2Film: "I đavo nosi Pradu"
06.00 Cinemax 2Film: "Pilat"
06.00 Fox MoviesFilm: "Da Vinčijev kod"
06.00 CinemaxFilm: "Pari"
06.20 AMCFilm: "Jenki Zulu"
07.00 SuperstarFilm: "Kako se rešiti šefa"
07.00 CinestarFilm: "Sve što želim"
07.20 Cinemax 2Film: "Ad Astra"
07.25 HBO 3Film: "Voli"
07.35 HBOFilm: "Dan nezavisnosti"
07.40 1000Film: "Devedeset minuta u raju"
07.40 CinemaxFilm: "Silvija"
07.45 AMCFilm: "Smešna lova"
07.50 HBO 2Film: "Zauvek, Luis"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gejmer"
08.00 CinemaxFilm: "Pretposlednji"
08.50 CinestarFilm: "Taksi 2"
08.50 Fox MoviesFilm: "Sirene"
08.50 SinemanijaFilm: "Hrabri autić Plodi"
09.05 HBO 3Film: "Misterije iz hronika: Loza koja veže"
09.15 AMCFilm: "Tatino obdanište"
09.20 Cinemax 2Fiml: "Samo životinje"
09.20 HBO 2Film: "Zvezda je rođena"
09.40 1000Film: "Prijateljice pune love"
09.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
09.55 HBOFilm: "Dan nezavisnosti: Nova pretnja"
10.00 Prva plusFilm: "Dobar čovek"
10.00 CinemaxFilm: "Rastanak"
10.30 HBO 3Film: "Hari Poter i kamen mudrosti"
10.30 SuperstarFilm: "Tesna koža"
10.30 SinemanijaFilm: "Solan i Ludvig"
10.35 CinestarFilm: "Taksi 3"
10.40 AMCFilm: "Ljubavno gnezdo"
11.15 Cinemax 2Film: "Džek Ričer:Bez povratka"
11.15 Fox MoviesFilm: "Njujork, volim te"
11.20 1000Film: "Pobednica"
11.40 CinemaxFilm: "Žarka želja"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Dvostruka igra"
11.50 Pink kidsFilm: "Sat kasnije"
12.00 Pink 2Film: "Konačno odbrojavanje"
12.00 AMCFilm: "Life of Brian"
12.00 SuperstarFilm. "Forest Gamp"
12.00 Sci-FiFilm: "Razaranje u Las Vegasu"
12.15 SinemanijaFilm: "Iluzije"
12.15 CinestarFilm: "Hačiko: Priča o psu"
12.20 HBOFilm: "Lego Nindžago film"
13.10 Cinemax 2Film: "Mosad"
13.10 Fox MoviesFilm: "Indijana Džouns i kraljevstvo kristalne lobanje"
13.10 CinemaxFilm: "Nestanak na Klifton Hilu"
13.15 1000Film: "Pun gas"
13.17 HRT 2Film: "Tajna vile Sabrini"
13.35 AMCFilm: "Sveci i ratnici"
13.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Enigma"
13.45 HBO 2Film: "Mia i beli lav"
13.48 RTS 1Film: "Za kralja i otadžbinu"
14.00 HBOFilm: "Mladi i zaljubljeni"
14.05 CinestarFilm: "Šta žene žele"
14.10 Sci-FiFilm: "Kineski zodijak"
14.20 SinemanijaFilm: "Počasni građanin"
14.20 SuperstarFilm: "Tesna koža 2"
14.45 Cinemax 2Film: "Rat Rouzovih"
14.50 CinemaxFilm: "Kabulske laste"
15.00 1000Film: "Anonimus"
15.00 AMCFilm: "Walking with the Enemy"
15.00 Prva plusFilm: "Opsada"
15.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Skajlajn"
15.15 HBO 3Film: "Aladin"
15.17 Pink 2Film: "Vrhunska igra"
15.20 HBOFilm: "Čopor"
15.25 HBO 2Film: "Lucy in the Sky"
15.40 Fox MoviesFilm: "Dok Holivud"
16.15 CinemaxFilm: "Pretposlednji"
16.25 CinestarFilm: "2:22"
16.30 Sci-FiFilm: "Razaranje u Los Anđelesu"
16.40 SinemanijaFilm: "Apač"
16.40 Cinemax 2Film: "Ad Astra"
16.45 AMCFilm: "Dolazak"
17.25 HBO 3Film: "Posvećena"
17.30 HBOFilm: "Štrumpfovi 2"
17.30 HBO 2Film: "Božić na zemlji"
17.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Prkos"
17.45 1000Film: "Uozbilji se"
17.45 SuperstarFilm: "Terminator 2"
17.50 Fox MoviesFilm: "Samo drugarski"
18.00 Prva kickFilm: "Opravdana sumnja"
18.20 CinestarFilm: "Poslednji lovac na veštice"
18.20 CinemaxFilm: "Biciklista"
18.30 Sci-FiFilm: "Tornado"
18.30 AMCFilm: "Dosta je bilo"
18.35 SinemanijaFilm: "Dolazi konjanik"
18.40 Cinemax 2Film: "Eks makina"
19.00 HBO 2Film: "Seks i grad"
19.35 1000Film: "Bljesak iz prošlosti"
19.35 Pink kidsFilm: "Jednom davno"
20.00 Prva plusFilm: "Posao: Poslednja misija"
20.00 CinemaxFilm: "Posrtanje"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Prava istina"
20.15 CinestarFilm: "Još jedan srećan dan"
20.20 AMCFilm: "Sobarica i senator"
20.30 Cinemax 2Film: "Operacija Valkira"
21.00 SinemanijaFilm: "Svi znaju"
21.00 Fox MoviesFilm: "Povratak mumije"
21.00 HRT 2Film: "U sestrinim cipelama"
21.10 B92Film: "Eksperiment"
21.25 HBO 2Film: "Unutrašnjost"
21.50 Pink kidsFilm: "Sat kasnije"
21.50 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Gorka osveta"
21.55 HBOFilm: "Čovek iznutra"
21.55 SuperstarFilm: "XXX 2"
21.55 CinemaxFilm: "Kum 2"
22.00 Prva kickFilm: "Igra jelena"
22.00 1000Film: "Silazak"
22.00 Prva plusFilm: "Telefonska govornica"
22.00 AMCFilm: "Još uvek znam šta ste radili prošlog leta"
22.25 CinestarFilm: "Slomljeni grad"
22.30 Cinemax 2Film: "Prvi kralj"
22.36 RTS 3Film: "Izvan sistema"
23.00 DivaFilm: "Ljubav na Islandu"
23.00 Sci-FiFilm: "Gospodari pakla 2: Glasnik iz pakla"
23.00 HBO 3Film: "Zvezdane staze: Prema tami"
23.00 HBO 2Film: "Moj život s Liberačijem"
23.30 AMCFilm: "Lov do smrti"
23.35 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Ničiji sin"
23.40 SinemanijaFilm: "Život među zvezdama"
23.40 Fox MoviesFilm: "Nezavršena posla"
23.40 SuperstarFilm: "Potpuni zaokret"
23.45 Pink 2Film: "Smrtna presuda"
23.45 PrvaFilm: "U dobru i u zlu"
00.00 HBOFilm: "Svaki tvoj udah"
00.05 1000Film: "Mimikrija"
00.07 RTS 1Film: "Za kralja i otadžbinu"
00.35 AXNFilm: "Loši momci"
00.35 Cinemax 2Film: "Mosad"
01.00 HBO 2Film: "Kingsman: Zlatni krug"
01.04 HRT 2Film: "Tajna vile Sabrini"
01.07 Pink 2Film: "Poljubac pre smrti"
01.10 Sci-FiFilm: "Svemirska krstarica Galaktika: Krv i hrom"
01.15 CinestarFilm: "Pozdravi od Tima Baklija"
01.15 CinemaxFilm: "Nestanak na Klifton Hilu"
01.40 Fox MoviesFilm: "Deveta kapija"
01.45 HBOFilm: "Ivon Ordži: Mama, uspela sam!"
02.00 SinemanijaFilm: "Žena bez prošlosti"
02.10 Cinemax 2Film: "Gundala"
02.10 1000Film: "Izgubljeni dečaci"
02.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Kameleon"
02.30 AMCFilm: "Preživeti igru"
02.30 Prva plusFilm: "Posao: Poslednja misija"
02.32 Pink 2Film: "Krv za krv"
02.50 HBOFilm: "Zemlja mrtvih"
02.55 CinemaxFilm: "Punoletstvo"
03.00 CinestarFilm: "Jedna vrsta porodice"
03.10 HBO 3Film: "Razum i osećajnost i Sneško Belić"
03.15 B92Film: "Eksperiment"
03.20 HBO 2Film: "Seks i grad 2"
03.55 Pink 2Film: "Smrtna presuda"
04.05 Cinemax 2Film: "Lovac na kišu"
04.10 1000Film: "Velika jeza"
04.15 SinemanijaFilm: "Pogrešno skretanje"
04.20 HBOFilm: "Moskva u jednom pravcu"
04.25 CinemaxFilm: "Bez ličnih dokumenata"
04.25 Cinemax 2Film: "Mračni kristal"
05.40 SinemanijaFilm: "Tragom kostiju"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • nedelja, 10.10.
 • ponedeljak, 11.10.
 • utorak, 12.10.
 • sreda, 13.10.
 • četvrtak, 14.10.
 • petak, 15.10.
 • subota, 16.10.
 • nedelja, 17.10.
 • ponedeljak, 18.10.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Superstar
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • DOX TV
 • Epic Drama
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.