Izdvajamo

 • TV stanice

Sreda, 20. januar 2021. 07:42

TV program - sreda, 13. januar 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Prevodilac"
06.00 HBOFilm: "Priče za laku noć"
06.00 Fox MoviesFilm: "Sile prirode"
06.00 CinemaxFilm: "Pesma bez imena"
06.00 HBO 2Film: "Božić u radno vreme"
06.00 HBO 3Film: "Voditelj: Legenda o Ronu Burgundiju"
06.02 Pink 2Film po izboru gledalaca
06.20 RTS 3Film: "I dalje Alis"
06.30 AXNFilm: "Emodži film"
06.45 1000Film: "Prevaranti"
07.10 AMCFilm: "Svedoci nasilja"
07.25 HBO 2Film: "Mala sirena 3: Arijelin početak"
07.35 HBO 3Film: "Spiker 2: Legenda se nastavlja"
07.35 CinemaxFilm: "Drhtavica"
07.35 Fox MoviesFilm: "Udarna vest"
07.40 HBOFilm: "Kako izgubiti dečka za 10 dana"
07.45 Cinemax 2Film: "Tata"
07.50 AXNFilm: "Štrumpfovi: Skriveno selo"
08.00 CinemaxFilm: "Sati"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Za dobro drugih"
08.00 Pink 2Film: "Čudo u 34. ulici"
08.40 1000Film: "Japanski pas"
08.45 SinemanijaFilm: "Misija Katmandu"
08.45 HBO 2Film: "Razum, osećajnost i Sneško Belić"
09.00 AMCFilm: "Lovci na blago"
09.00 CinestarFilm: "Dosije Korzika"
09.20 Cinemax 2Film: "Čovek koji je kupio Mesec"
09.20 AXNFilm: "Poslednji akcioni heroj"
09.30 HBO 3Film: "Divan dan u komšiluku"
09.35 Fox MoviesFilm: "Nemoguć spoj"
09.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nerešena igra"
10.00 HBOFilm: "Prerušeni špijuni"
10.00 Prva plusFilm: "Bez dobrog alibija"
10.00 CinemaxFilm: "Princ plime"
10.10 HBO 2Film: "Gde si pošla, Bernadet?"
10.25 SinemanijaFilm: "Kapetan Morten i kraljica paukova"
10.30 1000Film: "Mala princeza"
10.40 AMCFilm: "Braća Grim"
11.00 CinestarFilm: "Tražeći ljubav za kraj sveta"
11.00 Cinemax 2Film: "Američka turšija"
11.20 Fox MoviesFilm: "Nešto novo"
11.35 AXNFilm: "Patricija Kornvel: Front"
11.40 HBOFilm: "Nevaljali Deda Mraz"
11.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Jovanka Orleanka"
11.50 Pink 2Film: "Karate Kid"
11.50 Pink kidsFilm: "Božićni dogovor"
12.00 Fox LifeFilm: "Štrumpfovi 2"
12.05 SinemanijaFilm: "Izgubljeno nađeno"
12.15 CinemaxFilm: "Najbolji prijatelji"
12.25 1000Film: "Prevaranti"
12.30 Cinemax 2Film: "Gost"
12.35 AMCFilm: "Velika pljačka"
12.40 FoxFilm: "Policajac iz vrtića 2"
12.55 CinestarFilm: "Nije lako biti ja"
13.10 HBOFilm: "Američka lepota"
13.15 HBO 3Film: "Pokemon detektiv Pikaču"
13.15 AXNFilm: "Dan mrmota"
13.20 Fox MoviesFilm: "Letopisi Narnije: Lav, veštica i orman"
13.30 HBO 2Film: "Artemis Faul"
13.30 HRT 2Film: "Dreams i Never Had"
13.36 RTS 1Film: "Tigar"
14.00 SinemanijaFilm: "Engleska pripada meni"
14.03 Pink 2Film: "Život je žurka"
14.05 Cinemax 2Film: "Džej i Tihi Bob uzvraćaju udarac"
14.20 RTS 3Film: "I dalje Alis"
14.20 1000Film: "Pravne mere"
14.25 AMCFilm: "Dobri Vil Hanting"
14.30 Cinestar Action & ThrillerFilm: "40 dana i 40 noći"
14.30 CinemaxFilm: "Miljenica"
14.45 CinestarFilm: "Porodica Pipls"
15.00 Prva plusFilm: "Dvoličnost"
15.00 AXNFilm: "Zatura: Svemirska avantura"
15.00 HBO 3Film: "Lepotica i zver"
15.05 HBO 2Film: "Star Wars: Uspon Skajvokera"
15.10 HBOFilm: "Potraga za Nemom"
15.50 Cinemax 2Film: "Divljaci"
15.55 SinemanijaFilm: "Zimska kratkodnevica"
16.00 Fox MoviesFilm: "Kao pas i mačka"
16.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Neverovatne avanture Adele Blan-Sek"
16.14 Pink 2Film: "Otkačena plavuša"
16.20 1000Film: "Žan de Floret"
16.20 BNFilm: "Dobro jutro, komšija 7"
16.30 CinemaxFilm: "Sati"
16.30 AMCFilm: "Kapetan Filips"
16.45 AXNFilm: "Trik"
16.55 HBOFilm: "Tomb Rajder"
17.00 Prva kickFilm: "Američka pita: Gola milja"
17.10 HBO 3Film: "Rocketman"
17.15 Cinemax 2Film: "Tata"
17.25 HBO 2Film: "Ne igraj se sa vatrom"
17.25 CinestarFilm: "Robin Hud: Kralj lopova"
17.45 Fox MoviesFilm: "Tajni život Voltera Mitija"
18.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Projekat Lazarus"
18.20 AXNFilm: "Da Vinčijev kod"
18.25 CinemaxFilm: "Gravitacija"
18.35 SinemanijaFilm: "Golman"
18.40 AMCFilm: "Danas 13 sutra 30"
18.45 Cinemax 2Film: "Visoka plima"
18.50 1000Film: "Mala crna knjižica"
19.35 Pink kidsFilm: "Veliko čudo"
20.00 CinemaxFilm: "Prvi kralj"
20.00 Prva plusFilm: "Javna biblioteka"
20.00 HBOFilm: "Neka pričaju šta hoće"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Van dometa"
20.15 AMCFilm: "Planeta tame"
20.30 Cinemax 2Film: "Šindisi"
21.00 SinemanijaFilm: "Kapernaum"
21.00 Fox LifeFilm: "Garfild"
21.00 AXNFilm: "Mračna kula"
21.00 FoxFilm: "Isterivač duhova"
21.00 B92Film: "Kripto"
21.00 DivaFilm: "Snežni povratak"
21.00 HRT 2Film: "Izvorni kod"
21.00 1000Film: "Maks"
21.00 Fox MoviesFilm: "Dži Aj Džo: Uspon kobre"
21.10 CinestarFilm: "Hajneken: Otmica kralja piva"
21.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Nestajanje"
21.50 Pink kidsFilm: "Božićni dogovor"
21.55 HBOFilm: "Vidim te"
22.00 Sci-FiFilm: "Bitka za Atlantik 2"
22.00 AMCFilm: "Ulični psi"
22.00 Prva kickFilm: "Američka pita: Beta bratstvo"
22.00 HBO 2Film: "Blizanac"
22.00 Prva plusFilm: "Bande Njujorka"
22.10 Cinemax 2Film: "Blistavi um"
22.10 CinemaxFilm: "Sektor"
22.25 RTS 3Film: "Vulkan"
22.30 RTS 2Film: "Sunčanica"
22.40 AXNFilm: "Jedan pucanj"
22.40 HBO 3Film: "Spremna ili ne"
23.00 Pink 2Film po izboru gledalaca
23.00 Fox MoviesFilm: "Pritajeno zlo: Istrebljenje"
23.10 1000Film: "Knjiga skauta za dečake"
23.30 HBOFilm: "Nestala"
23.30 SinemanijaFilm: "Kradljivci"
23.35 AMCFilm: "Grad greha"
23.40 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Edison"
23.45 CinestarFilm: "Pozdravi od Tima Baklija"
23.50 PrvaFilm: "Dobar savet"
23.55 HBO 2Film: "Loši momci zauvek"
00.00 Sci-FiFilm: "Kokniji protiv zombija"
00.05 HRT 2Film: "Dreams i Never Had"
00.15 HBO 3Film: "Misterija Hejli Din: Smrt na dužnosti"
00.25 CinemaxFilm: "Presuda"
00.25 Cinemax 2Film: "Vrisak"
00.40 AXNFilm: "Zatura: Svemirska avantura"
01.00 Fox MoviesFilm: "Krpar, krojač, soldat, špijun"
01.10 1000Film: "Zift"
01.13 Pink 2Film: "Vukodlak"
01.25 HBOFilm: "Nadzirači"
01.35 AMCFilm: "The Lost Son"
01.40 CinestarFilm: "Hiljadu rezova"
01.40 PrvaFilm: "Mapetovci na ostrvu s blagom"
02.00 SinemanijaFilm: "Običan svet"
02.00 HBO 2Film: "Petak trinaesti (2009)"
02.15 Prva plusFilm: "Javna biblioteka"
02.20 AXNFilm: "Pritajeno zlo: Vendeta"
02.25 Cinemax 2Film: "Divna vremena"
02.30 CinemaxFilm: "Biciklista"
03.00 Pink 2Film: "Tačka usijanja"
03.05 1000Film: "Šampion"
03.15 AMCFilm: "Džeki Braun"
03.20 HBO 3Film: "Godzila 2: Kralj čudovišta"
03.25 SinemanijaFilm: "Poslednji portret"
03.40 HBO 2Film: "Američka prevara"
04.05 HBOFilm: "Večera za glupane"
04.10 CinemaxFilm: "Crveni automobil"
04.15 Cinemax 2Film: "Sun"
04.55 SinemanijaFilm: "Čovek od integriteta"
05.01 Pink 2Film po izboru gledalaca


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • sreda, 13.01.
 • četvrtak, 14.01.
 • petak, 15.01.
 • subota, 16.01.
 • nedelja, 17.01.
 • ponedeljak, 18.01.
 • utorak, 19.01.
 • sreda, 20.01.
 • četvrtak, 21.01.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.