Izdvajamo

 • TV stanice

četvrtak, 17. jun 2021. 19:57

TV program - nedelja, 13. jun 2021.

Filmovi

06.00 Cinemax 2Film: "Operacija Valkira"
06.00 HBO 2Film: "Zvezdane staze: Prema tami"
06.00 HBO 3Film: "Gvozdeni džin"
06.00 HBOFilm: "Božić na zemlji"
06.00 CinemaxFilm: "Lola"
06.20 1000Film: "Anonimus"
07.00 Fox MoviesFilm: "Noć u muzeju"
07.04 HRT 1Film: "Nedostižni most"
07.15 AMCFilm: "Sobarica iz Meksika"
07.25 AXNFilm: "Sezona slova 4"
07.30 HBOFilm: "Hobit: Neočekivano putovanje"
07.35 CinemaxFilm: "Čovek iz senke"
08.00 Pink 2Film: "Pčelac Beri Medić"
08.00 HBO 3Film: "Poslednji vladar vetrova"
08.00 CinestarFilm: "Tvrd orah"
08.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Banditi"
08.00 Cinemax 2Film: "Tolkin"
08.10 HBO 2Film: "Male žene"
08.25 1000Film: "Aloha"
09.00 AXNFilm: "Karate Kid"
09.10 Fox MoviesFilm: "Automobili 2"
09.25 AMCFilm: "Mr. Bones"
09.40 CinestarFilm: "Meda Pedington"
09.40 SinemanijaFilm: "Čudovištance Moli"
09.45 HBO 3Film: "Čelična borba"
09.50 Cinemax 2Film: "Noćna vožnja"
09.50 CinemaxFilm: "Bedak"
10.00 Pink 2Film: "Mostovi okruga Medison"
10.20 1000Film: "Spiker"
10.20 Cinestar Action & ThrillerFilm: "OSS 117: Kairo, špijunsko gnezdo"
10.25 HBO 2Film: "Devojka iz doline"
11.15 AMCFilm: "Mr. Bones 2: Back from the Past"
11.15 Fox MoviesFilm: "Agent Kodi Benks"
11.20 SinemanijaFilm: "Misija Katmandu"
11.30 Cinemax 2Film: "Pojeli su ih lavovi"
11.30 AXNFilm: "Karate Kid 2"
11.30 CinestarFilm: "Velike igre gladi"
11.40 CinemaxFilm: "Bog postoji, njeno ime je Petrunija"
11.50 HBOFilm: "Roki Balboa"
12.05 Fox LifeFilm: "Princeza labudica 5: Kraljevska porodična priča"
12.10 1000Film: "Lavirint"
12.10 HBO 2Film: "Divan dan u komšiluku"
12.15 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Transporter: Nasleđe"
12.20 Pink 2Film: "Titanik"
12.35 Pink kidsFilm: "Mislim da pristajem"
12.40 HBO 3Film: "Le Man '66: Slavna 24 sata"
12.55 AMCFilm: "Ona je ta"
13.05 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra"
13.05 Cinemax 2Film: "Beli, beli dan"
13.10 SinemanijaFilm: "Druga šansa za Božić"
13.20 CinemaxFilm: "Umetnost krađe"
13.20 Fox MoviesFilm: "Zemlja budućnosti"
13.30 HBOFilm: "Beše jednom"
13.50 AXNFilm: "Karate Kid 3"
14.00 HBO 2Film: "Razum, osećajnost i Sneško Belić"
14.00 DivaFilm: "Moderno tvoja"
14.05 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Umorstvo u gradiću"
14.10 1000Film: "Noje"
14.30 AMCFilm: "Plava Laguna: Buđenje"
14.50 CinemaxFilm: "Daleko"
14.55 Cinemax 2Film: "Nije kraj"
14.55 FoxFilm. "Sve što poželiš"
15.00 SinemanijaFilm: "Vitez Bendži Golub"
15.05 HBOFilm: "Špijuni u akciji"
15.10 CinestarFilm: "Lav"
15.15 HBO 3Film: "Betmen počinje"
15.25 HBO 2Film: "Zamena"
15.55 Fox MoviesFilm: "Jednom"
15.55 AMCFilm: "Džumbus u gimnaziji"
15.55 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Maksimalna sigurnost"
16.00 Prva plusFilm: "Big Stoun Gep"
16.00 DivaFilm: "Ljubav i luksuzno logorovanje"
16.00 Pink 2Film: Maska"
16.05 AXNFilm: "Sledeći Karate Kid"
16.10 CinemaxFilm: "Lola"
16.35 Cinemax 2Film: "Operacija Valkira"
16.40 RTS 2Film: "Štićenik"
16.45 HBOFilm: "Monikina družina"
16.54 RTS svetFilm: "Slavica"
16.55 HBO 2Film: "Džumandži: Sledeći nivo"
16.55 SinemanijaFilm: "Heroj i tereor"
16.55 1000Film: "Alvin i veverice: Velika avantura"
17.00 Prva kickFilm: "Slatka Virdžinija"
17.20 AMCFilm: "Happy Easter"
17.25 CinestarFilm: "Asteriks i Obeliks protiv Cezara"
17.40 Fox MoviesFilm: "Neočekivana ljubav"
17.45 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Majkl Klejton"
17.45 CinemaxFilm: "Čovek iz senke"
18.00 DivaFilm: "Prava ubistva: Misterija Aurore Tigarden"
18.00 Prva plusFilm: "Ogi - Virtuelna stvarnost"
18.15 AXNFilm: "Spajdermen 3"
18.20 HBOFilm: "Drugde"
18.20 RTS 2Film: "Slavica"
18.35 Cinemax 2Film: "Tolkin"
18.55 AMCFilm: "Uhvati ritam"
18.55 SinemanijaFilm: "Dan revolveraša"
19.00 1000Film: "Milioni"
19.00 HBO 2Film: "Češljugar"
19.30 Pink kidsFilm: "Nindža kornjače 2"
19.30 CinestarFilm: "Ljubavni džekpot"
19.50 Fox MoviesFilm: "Jeste li za ples"
20.00 Fox LifeFilm: "Samo drugarski"
20.00 CinemaxFilm: "Biciklista"
20.00 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pad Olimpa"
20.00 HBOFilm: "Na rubu vremena"
20.00 Prva plusFilm: "Cigla"
20.00 Prva kickFilm: "Pravila ulica"
20.08 RTS 2Film: "Vojnik"
20.30 Cinemax 2Film: "14 dana, 12 noći"
20.35 AMCFilm: "Nova faca"
21.00 Sci-FiFilm: "Bela komora"
21.00 SinemanijaFilm: "Prekidač"
21.00 AXNFilm: "Grupa heroja"
21.00 B92Film: "Svet nije dovoljan"
21.00 FoxFilm: "Osmi putnik"
21.00 1000Film: "Ostani uz mene"
21.04 RTS svetFilm: "Vojnik"
21.25 CinestarFilm: "Devojka iz voza"
21.30 HBO 2Film: "Noćni život"
21.40 CinemaxFilm: "Danska"
21.50 Pink kidsFilm: "Bil"
21.55 HBOFilm: "Ritam sekcija"
22.00 Fox MoviesFilm: "Uhvati me ako možeš"
22.00 Prva plusFilm: "Ono što me ne ubije"
22.00 AMCFilm: "Desperado"
22.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Pad Londona"
22.10 Cinemax 2Film: "Sestrica"
22.50 1000Film. "Duhovi Misisipija"
22.55 AXNFilm: "U tami"
23.00 Pink 2Film: "Opsada"
23.00 Sci-FiFilm: "Slagalica strave 7"
23.05 SinemanijaFilm: "Osveta blizanaca"
23.10 CinemaxFilm: "Kum"
23.25 HBO 3Film: "To - Drugo poglavlje"
23.30 CinestarFilm: "Ludi Božić u kancelariji"
23.40 AMCFilm: "Devojka mog prijatelja"
23.45 HBOFilm: "Šifra UNCLE"
23.55 Cinemax 2Film: "Južni terminal"
00.10 RTS 2Film: "Dolazi Sabata"
00.15 Prva kickFilm: "Kodeks ubice"
00.15 Prva plusFilm: "Nelježena dejstva"
00.27 RTS svetFilm: "Slavica"
00.29 HRT 1Film: "Nedostižni most"
00.44 Pink 2Film: "Igbi je propao"
00.45 Fox MoviesFilm: "Opasna meta"
00.50 AXNFilm: "Isterivači duhova"
01.10 Sci-FiFilm: "Ostrvo čudovišta"
01.20 SinemanijaFilm: "Teška meta"
01.20 AMCFilm: "Poslednja ekskurzija 2"
01.20 HBO 2Film: "Vodeni život sa Stivom Zisuom"
01.25 1000Film: "Iščezla"
01.25 RTS 2Film: "Štićenik"
01.30 CinestarFilm: "Zla kob"
01.40 Cinemax 2Film: "Devojke za zabavu"
01.40 HBOFilm: "Greh
02.05 CinemaxFilm: "Ubistva u Kongu"
02.10 Cinestar Action & ThrillerFilm: "Vremenski zločini"
02.16 Pink 2Film: "Ringo lice osvete"
02.25 Fox MoviesFilm: "Zamka u Hong Kongu"
02.35 AXNFilm: "Snajperista: Nasleđe"
02.55 SinemanijaFilm: "Smrtonosna svirka"
03.10 Cinemax 2Film: "Nisam tu"
03.15 Nova SFilm: "Mrtav ili živ"
03.15 HBO 2Film: "Australija"
03.19 RTS 2Film: "Vojnik"
03.20 CinestarFilm: "Ubiti Bila", 2. deo
03.20 HBOFilm: "Stravični stanodavac"
03.35 HBO 3Film: "Betmen počinje"
03.53 Pink 2Film: "Titanik"
04.05 AXNFilm. "Prvi poljubac"
04.15 CinemaxFilm: "Rafael"
04.25 SinemanijaFilm: "Posed"
04.35 Cinemax 2Film: "Ukus rodnog kraja"
04.45 HBOFilm: "Sveta trka"
05.25 1000Film: "Pun gas"


Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa. TV program se ažurira svakog jutra.

 
Program po danima

 • četvrtak, 10.06.
 • petak, 11.06.
 • subota, 12.06.
 • nedelja, 13.06.
 • ponedeljak, 14.06.
 • utorak, 15.06.
 • sreda, 16.06.
 • četvrtak, 17.06.
 • petak, 18.06.

Pregled

 • Filmovi
 • Sadržaj filmova
 • Serije
 • Sport
 • Dečji program
 • Crtani filmovi
 • Dokumentarni program
 • Muzički program
 • Kvizovi
 • Vesti

Domaći kanali

 • Arenasport 1
 • Arenasport 2
 • Arenasport 3
 • Arenasport 4
 • B92
 • BK
 • Vojvodina 1
 • Vojvodina 2
 • Grand
 • Kopernikus
 • Most
 • N1
 • Naša
 • Nova S
 • Nova sport
 • Palma plus
 • Pink
 • Pink 2
 • Pink 3
 • Pink kids
 • Pink family
 • Prva
 • Prva kick
 • Prva plus
 • RTS 1
 • RTS 2
 • RTS 3
 • RTS svet
 • Sinemanija
 • SOS
 • Sport klub 1
 • Sport klub 2
 • Sport klub 3
 • Studio B
 • Ultra
 • Hepi

Inostrani kanali

 • 1000
 • AMC
 • Animal Planet
 • AXN
 • BN
 • Cartoon Network
 • Cinemax
 • Cinemax 2
 • Cinestar
 • Cinestar Action & Thriller
 • CNN
 • Discovery
 • Diva
 • Eurosport
 • Eurosport 2
 • Explorer
 • Fox
 • Fox Crime
 • Fox Life
 • Fox Movies
 • MTV Adria
 • National Geographic
 • OBN
 • Republika Srpska
 • RTCG
 • TLC
 • Travel Channel
 • Sci-Fi
 • VH1
 • HBO
 • HBO 2
 • HBO 3
 • History
 • HRT 1
 • HRT 2




Početna strana | Forum | Rečnik | Igre | Pričaonica | Pregled sadržaja
O Krstarici | Uslovi | Privatnost | Reklamiranje | Kontakt

Copyright © Krstarica 1999-2021. Sva prava zadržana. Zabranjena je reprodukcija u celini i u delovima bez dozvole.